Jau visai netrukus, nuo gruodžio 21 iki 22 dienos prasidės žiemos saulėgrįža arba laikas, kai pildosi burtai ir ateities pranašystės tampa tiksliausios. Šiuolaikiniai burtai ir ritualai skiriasi nuo tų, kuriuos praktikavo mūsų močiutės. Tačiau net ir skaitmeniniame amžiuje jie išlieka magiški ir stebuklingi!

 

burtai

Šiais laikais niekas nebrėžia juoda anglimi apskritimų aplink eketę ežere, tikėdamiesi, kad pro juos pasirodys būsimo jaunikio šešėlis. Laikai pasikeitė ir nieko čia nepadarysi. Senoviniai burtai šiandien turi būti pritaikyti šiuolaikiniams žmonėms, kuriems kai kurios senovės realijos nesuprantamos ir tolimos.

 

6 sumoderninti Kalėdų burtai:

 
  • Koks bus būsimas vyras? Iškepkite dviejų rūšių keksiukų: su šokoladu ir su vanile. Abiejų rūšių keksiukų turi būti toks pat skaičius. Tada nusineškite į darbą ir pavaišinkite kolegas. Jeigu dienos pabaigoje bus suvalgyta daugiau šokoladinių keksiukų, būsimas vyras bus turtingas ir jums nieko nestigs, o jeigu vanilinių – vyras bus švelnus ir rūpestingas. Jeigu bus suvalgyti visi keksiukai arba abiejų rūšių keksiukų suvalgyta po lygiai, reiškia, kad būsimas vyras turės abiejų savybių.
 
  • Kas pirmas ištekės (ves)? Norite sužinoti, kas iš jūsų susituoks pirmasis, o kas – paskutinis? Reikės tokio paties ilgio ir storio siūlo, kiek yra draugų kambaryje. Tada vienu metu padegti vieną siūlo galą. Kuris siūlas sudegs greičiausiai, tas greičiausiai ir susituoks. Jeigu siūlas labai greitai dingsta, vadinasi, reikės palūkėti dar metelius.
 
  • Kaip sužinoti būsimo vyro vardą? Kai vakare važiuosite iš baro namo ir įsisėsite į taksi, paklauskite taksi vairuotojo vardo. Toks pat vardas kaip jo, bus ir jūsų būsimo vyro vardas. Taip pat atkreipkite dėmesį į taksisto automobilį. Iš automobilio galima spėti, ar būsimas vyras bus turtingas ar vargšas. Atkreipkite dėmesį, kokiais banknotais taksistas atiduos grąžą. Jeigu atiduos stambiomis kupiūromis, būsimas vyras bus dosnus. Jeigu atiduos smulkiai, tai būsimasis vyras nebus per daug dosnus. Jeigu jums nereikia vairuotojo, nesitikėkite, kad vyras ateityje jus rems finansiškai.
 
  • Kada sutiksite savo būsimą sutuoktinį? Iššukuoti plaukus ir pasidaryti asmenukę prieš miegą. Įkelti nuotrauką į mėgstamiausią socialinį tinklą, padėti telefoną po pagalve ir rytą, iš karto pabudus, patikrinti, kiek nuotrauka sulaukė paspaudimų „patinka“. Po tiek dienų, mėnesių arba metų sutiksite savo būsimą vyrą.
 
  • Kaip klostysis santykiai ateinančiais metais? Jei gyvenate daugiabutyje, žiemos saulėgrįžos naktį užlipkite į bet kokį aukštą ir paklausykite, kokie garsai sklinda iš kaimynų butų. Jeigu išgirsite ginčus ir pykčius, vadinasi, kitais metais ir jūsų santykiuose jų netruks. Jeigu bute bus tylu, vadinasi, kitais metais santykiai bus ramūs ir laimingi. Jeigu už durų girdėsis juokas ir linksmybės, laukite džiaugsmo ir savo namuose: kitais metais bus daug smagių akimirkų, kurios dar labiau sustiprins tarpusavio ryšį.
 
  • Kokie bus ateinantys metai? Žiemos saulėgrįžos vakarą paimti grožinės literatūros knygą (kuo storesnė, tuo geriau). Sugalvoti norą. Tada atversti bet kokį puslapį ir durti pirštu į eilutę. Geriausiai tai atlikti stipriai užmerktomis arba užrištomis akimis. Po to atmerkti akis ir perskaityti eilutę, į kurią bedėte piršti. Ji pasakys apie tai, kas jūsų laukia kitais metais.