Yra ženklų, pagal kuriuos galima suprasti, kad vyras iš tiesų yra stiprios dvasios ir sugeba pradžiuginti savo šeimą. Santykių specialistai netgi išskiria penkis ženklus, padedančius atpažinti tikrą vyrą, kuris savo moterį garantuotai padarys laimingą.

 

vyrai

Daugeliui moterų kyla klausimas: kas yra tikras vyras? Kur jo ieškoti? Kaip atsidurti saugiame jo glėbyje? Jei atvirai, kiekvienai iš mūsų tikras vyras yra vis kitoks. Vienoms tai tas, kuris daug uždirba, kam kam – tas, kuris sėdi namuose ir pabūna aukle vaikams, dar kitoms – tas, kuris elgiasi nemandagiai ir savavališkai, o kažkurios mano visiškai priešingai – tai toks vyras, kuris niekada neprieštarauja ir mano, jog tai moteris jį pasirinko, todėl jo žodis visada turi būti paskutinis.

 

Bet ar tiesa, kad tai tikri vyrai ir pagal kokius požymius galima suprasti, kas yra tikras, o kas ne? Iš tiesų labai dažnai moterims įsitikinimas, kas yra tikrasis vyriškumas, tėra fantazijos vaisius, kuriam pagrindo davė tam tikra asmeninė santykių su įvairiais vyrais patirtimi. Moterys dažnai būna linkusios ant kiekvieno sutikto vyro prikabinti etiketę: „Mano tikrasis vyras”.

 

Čia iškyla dilema – būsima moters, kuri taps jo žmona laimė, labai priklauso nuo to, kaip sūnų auklės mamos. Tai yra, norint, kad pasaulyje būtų daugiau tikrų vyrų, reikia pradėti juos atitinkamai auklėti nuo vaikystės.

 

Tikras vyras yra save realizavęs tam tikrose srityse. Jis supranta patį save ir viską, ką daro gyvenime, daro dėl vidinių poreikių, o ne dėl to, kad kam nors kažką įrodytų. Profesinė veikla ir darbas padeda kiekvienam žmogui, nepriklausomai nuo lyties, realizuotis, ką jau kalbėti apie tikrus vyrus. Vyras bus savimi patenkintas ir laimingas, jei dirbs darbą, kuris jam teikia malonumą, užtikrina gerovę, taip pat gyvena šeimoje, už kurią yra atsakingas ir kurią myli. Vyras, kaip ir moteris, nori meilės, jam svarbu, kad ji būtų jo gyvenime, kad priimtų jį kaip tokį ir drauge džiaugtųsi gyvenimu.

 

5 tikro vyro požymiai

 

1) Jis yra savarankiškas. Jis nepriklauso nuo savo mamos, moters, draugų ir pan. Sau ir savo šeimai iškeltas užduotis sprendžia pats, nepasikliaudamas kitų žmonių pagalba. Patarimas berniukų mamoms: mokykite savo sūnus nuo vaikystės, kad vyras pats yra atsakingas už savo gyvenimą ir sukurtą šeimą. Jau mokyklinio amžiaus berniukas turėtų pasikliauti tik savimi. Taigi, atlaisvinkite vadeles ir leiskite sūnums išmokti būti savarankiškiems.

 

2) Jis priima save tokį, koks yra. Jis nepasikliauja žmonių nuomone. Gyvenimą kuria ir kokius veiksmus daryti sprendžia pats. Jis nepriima nereikalingų patarimų iš mamos, močiutės, draugų ir kt. Patarimas berniukų mamoms: mokykite savo sūnus nuo vaikystės pasikliauti savo nuomone. Nelyginkite jo su kuo nors, nekritikuokite, nenuvertinkite jo savigarbos. Atminkite, jei vyras nemyli ir nepriima savęs, jis nesugeba mylėti kitų. Taip pat svarbu pažymėti, kad kuo mažiau vyras pasitiki savimi, tuo daugiau pretenzijų turi savo moteriai.

 

3) Jis nepriklausomas. T. y. nėra priklausomas nuo žmonos ir mamos. Patarimas berniukų mamoms: vyrų polinkis nuo kažkieno priklausyti formuojasi vaikystėje. Dažniausiai dėl to, kad kažkas nuvertino jo savigarbą, nepalaikė namuose, o svarbiausia – nepasitikėjo ir tiesiog jį valdė. Venkite to ir jūsų berniukas užaugs tikru vyru.

 

4) Jis su niekuo savęs nelygina. Žmogui įprasta lyginti save, savo turtus ir pan., bet svarbiausia tai, kad visų pirma jis lygintų save nebent su savo ankstesne versija ir tik tam, kad ateityje taptų dar geresnis. Tai leidžia jam nuolat tobulėti, laiku keisti strategiją tiek šeimoje, tiek darbe. Tai motyvuoja jį dar didesniam augimui, o tai džiugina jį ir jo aplinką.

 

5) Jis vertina save. Tikras vyras nesižemina ir nebėga paskui moterį, kuri jo negerbia ir atstumia. Tai griauna asmenybę ir veda prie savęs praradimo. Patarimas berniukų mamoms: mokykite berniukus besąlygiškai save mylėti, vertinkite juos, labiau palaikykite, leiskite išsakyti savo nuomonę, laiku atskirkite nuo savęs.