Mylimas žmogus, vaikinas, vyras ne retai prisipažįsta mylintis? Iš tiesų ne visada vyrai savo meilę išreiškia žodžiais. Vyrai, priešingai nei vaizduoja stereotipai, ne visada būna tiesmuki ir sako, ką galvoja. Jie taip pat gali būti paslaptingi, ypač, jeigu nuo vaikystės buvo griežtai auklėjami ir mokomi užgniaužti savo emocijas. Tačiau yra keletas būdų, kaip moterims dažniau „išgirsti“ šiuos prisipažinimus.

 

meile

5 nežodiniai vyrų būdai pasakyti: „Aš tave myliu!“:

 
  • Laikas. Psichologiniai tyrimai rodo, kad žmonės siekia praleisti kuo įmanoma daugiau laiko su mylimais ir brangiais žmonėmis ir net žiūrėti į juos du ar tris kartus dažniau. Jeigu vyras atideda svarbius dalykus dėl moters; jeigu jis visada nori būti šalia; jeigu jis imasi iniciatyvos, norėdamas kuo daugiau laiko praleisti šalia damos – tai yra akivaizdūs ženklai, kad vyrui ji patinka; daugeliu atveju tai reiškia, kad jis yra pametęs dėl jos galvą; myli ją.
 
  • Buvimas savimi. Moteris, pastebėjusi, kad vyras elgiasi, būdamas šalia jos natūraliai, nesistengia apsimetinėti geresniu, nei jis yra iš tikrųjų, gali būti tikra, kad vyras nėra jai abejingas. Tai vienas iš akivaizdžių ženklų, kad jis ją myli. Mylintis vyras nesiekia pasirodyti geresniu ir nebijo parodyti savo tikrųjų jausmų ir emocionalumo prieš dominančią moterį.
 
  • Pagalba. Žmonės jau taip surėdyti, kad jie nėra suinteresuoti daryti dalykus, kurie jiems nepatinka. Net jei jie patys save laiko altruistais, jie vis tiek nesąmoningai arba sąmoningai tikisi už savo pagalbą ir paslaugas pripažinimo ir teigiamo įvertinimo. Dėl mylimo žmogaus vyrai gali padaryti viską, net tai, ko paprastai nedarytų, todėl tokie veiksmai rodo, kad jam tikrai rūpi ta moteris. Jeigu koks nors žmogus siekia jums padėti ir neprašo nieko mainais, žinokite, kad taip jis savo veiksmais išreiškia savo meilę jums.
 
  • Dovanos. Sakoma, kad yra šykščių ir dosnių vyrų. Tačiau iš tikrųjų tai nėra tiesa. Be abejo, skirtingi vyrai pinigus leidžia skirtingai: kažkas yra taupesnis, o kažkas yra išlaidesnis. Tačiau kiekvienas mylintis vyras siekia palepinti mylimą moterį dovanėlėmis. Net jei jis uždirba nedaug ir dovanėlė bus maža, bet reikalinga ir maloni smulkmena.
 
  • Prisilietimai. Mes siekiame susilieti su savo mylimu žmogumi; tapti vienu. Psichologai tokį norą aiškina kaip bandymą visus savo jausmus perkelti mylimam žmogui. Tad, jeigu vyras jus mato, girdi, uodžia jūsų kvapą, gali būti, kad jam niekada jūsų nebūna gana. Tik įsimylėjęs vyras nuolat stengiasi dominančią moterį ar merginą liesti, paimti ją už rankos ar net apkabinti. Nuolatiniai vyro bandymai prisiliesti prie moters (žinoma, tik tada, kada jie yra malonūs bei priimtini ir moteriai), tai jau yra neginčijamas meilės tai moteriai įrodymas. Taigi, ir žodžių čia jau nebereikia!