Kai kurios poros tiesiog švyti iš laimės. Tokių laimingų porų egzistavimas daugelį skatina susimąstyti, ką jie daro kitaip. Regis, jų santykiai klostosi natūraliai, tarsi be jokių pastangų. Pažįstami juos vadina tobulomis poromis, sielos draugais arba likimo vienas kitam skirtais žmonėmis. Tiesa yra, kad ir kokie lengvi ir nepriekaištingi atrodytų jų santykiai, jiems sukurti iš tikrųjų reikėjo abipusių pastangų. Kiekviena laiminga pora turi savų paslapčių, tačiau galima išskirti keletą dalykų, kurios daro visos mylinčios poros.

 

5 dalykai, kuriuos daro visos mylinčios poros

 

santykiai

  • Jie visada sako tik tiesą. Visi žino, kad geriausia taktika yra visada sakyti tiesą. Tačiau labai dažnai bent dalis tiesos nuslepiama. Tarpusavio santykiuose yra labai svarbu skaidrumas. Be abejo, tai nereiškia, kad reikia partneriui papasakoti kiekvieną smulkmeną, ką veikėte arba planuojate veikti. Tai reiškia, kad būtina atskleisti partneriui tai, kas svarbiausia. Pora turėtų sugebėti diskutuoti apie svarbius santykių aspektus: bendravimą, finansus, apie tai, kad matėte gatvėje savo buvusį partnerį ir pasijutote keistai… Jeigu jaučiate, kad negalite apie kai kuriuos dalykus kalbėti, greičiausiai ne visiškai pasitikite partneriu. Pasitikėjimas santykiuose yra tas kertinis akmuo.
 
  • Jie leidžia laiką kartu. Poros, kurių santykiai geri, laiką leidžia kartu. Taigi, visų pirma reikėtų pasistengti rasti laiko savo dienotvarkėje, kurį galėtumėte skirti savo tik antrajai pusei. Jokių telefonų. Jokių pašalinių reikalų. Jokių atsiprašymų. Niekas neturi trikdyti jūsų asmeninio laiko. Svarbu ne tai, ką jūs kartu veikiate. Tai neprivalo būti prabangus pasimatymas. Tai gali būti paprasčiausias pasisėdėjimas ant sofos su taurėmis vyno, aptarinėjant praėjusią dieną. Svarbiausia, kad tai būtų laikas, kurį skirtumėte tik vienas kitam. Tokie intymūs pokalbiai suartina ir padeda neprarasti ryšio. O jeigu viskas baigiasi seksu… tai dar geriau.
 
  • Jie nebijo laiko leisti atskirai. Nepriklausomybė nuo partnerio yra lygiai taip pat svarbu, kaip intymumas santykiuose. Žmonėms reikia laiko pabūti vieniems su savimi, taip pat kaip su kitais. Santykiuose reikėtų išlikti nepriklausomiems, tačiau ne per daug, nes – tai tiesus kelias į santykių griūtį. Priešingu atveju gresia, kad ilgainiui tapsite per daug priklausimi nuo partnerio ir nuolat lauksite, kol jis jus pralinksmins ir sugalvos kokių nors pramogų. Tuomet pradedama manyti, kad partnerio pareiga yra padaryti jus laimingu, nors iš tikrųjų už savo laimę esame atsakingi mes patys.
 
  • Jie yra malonūs vienas kitam. Niekas taip nemoka provokuoti kaip patys brangiausi ir artimiausi žmonės. Ilgainiui pradeda atrodyti, kad mylimieji mus gali atleisti bet ką. Kartais tai reiškia, kad tampame mažiau jautrūs kito žmogaus poreikiams. Kartais partneris kalba šiurkščiai turėdamas geriausių ketinimų. Pasistenkite suprasti jų elgesio motyvus. Dar vienas būdas būti malonesniems vienas kitam – galvoti prieš ką nors sakant. Jei jaučiate, kad jus užvaldo emocijos ir galite pasakyti ką nors nemalonaus, geriau nutraukite pokalbį. Juk nenorite tyčia įžeisti partnerio.
 
  • Jie nebijo parodyti, kad yra dėkingi ir vertina šiuos santykius. Pasakyti „Aš tave myliu“ nepakanka. Reikia rasti kitų būdų, kaip parodyti savo meilę ir išreikšti dėkingumą. Pavyzdžiui, jeigu pastebėjote, kad partneris sutvarkė virtuvę, nepamirškite pagirti partnerį ir padėkoti.