Šią savaitę viskas suksis apie pokyčius, augimą ir transformaciją. Kai kurie atsidurs situacijose, priversiančiose akimirksniu subręsti, iš esmės pergalvoti gyvenimo tikslus. Pokyčių energija ypač stipriai paveiks tris Zodiako ženklus. Kas jie?

 

VėžysAstrological,Zodiac,Signs,Inside,Of,Horoscope,Circle.,Astrology,,Knowledge,Of

 

Šią savaitę gali tekti priimti lemiamus sprendimus. Tik nuo jūsų priklausys, ar liksite tiksliai ten, kur esate, ar kardinaliai pakreipsite savo gyvenimo kelią. Kai kas netgi gali išsikraustyti į kitą šalį, įsilieti į visai kitą kultūrą, iš esmės transformuoti savo pasaulio suvokimą. Jūsų galutiniai tikslai dabar jums kels nerimą, nes norint jų pasiekti teks imtis perversmo, natūralu, kad tai gąsdina. Tikėtina, kad aplinkiniai jūsų ketinimų nesupras, nepalaikys, gal net smerks. Teks apsišarvuoti drąsa ir tikėti savimi, kad ir kas bevyktų aplinkui.

 

Skorpionas

 

Jūsų gyvenime baigsis kažkas, kas ir taip neturėjo didelės vertės, ir prasidės kažkas fenomenalaus. Didžiausia tikimybė, kad tai bus susiję su darbu, bet pokyčiai galimi ir romantiškuose santykiuose. Kad ir kas bevyktų, pasitikėkite savo nuojauta. Transformacijos pradžia gali nepagailėti iššūkių, bet, jeigu nepasiduosite baimėms bei abejonėms, viskas stos į savo vėžes ir galiausiai aiškiai išvysite naują kryptį.

 

Žuvys

 

Žuvų daugiausiai pokyčių laukia tarpasmeniniuose santykiuose. Kažkas kurs šeimas, tuoksis, lauksis vaikų, kažkas nutrauks niekur nebevedančius santykius. Vienaip ar kitaip asmeniniame gyvenime laukia dideli įvykiai. Net jeigu jie iš pirmo žvilgsnio neatrodys malonūs, ves ten, kur ir turite būti. Stebėtina, bet puikiai sukontroliuosite savo emocijas, nepasiduosite nerimui, kad ir kas bevyktų. Klausykite savo nuojautos, šiuo metu ji bus sustiprėjusi.

 

Autorius Jūratė Survilė