Spalio 9-15 d. daugiausiai dėmesio pareikalaus santykių sritis. Daugumai ši savaitė primins, kad meilė gali būti ne tik saldi ir šilta, bet ir reikalaujanti daug sunkaus darbo bei atsidavimo iš abiejų partnerių. Trijų Zodiako ženklų laukia džiaugsmingi atradimai, pokyčiai bei dideli gyvenimo įvykiai.

 

JautisRed,Background,Of,Astrology,And,Love,Concept.

 

Labai veikli ir produktyvi savaitė visomis prasmėmis. Jaučiai ilgą laiką tiek darbe, tiek asmeniniuose santykiuose buvo labai stabilūs, elgėsi atsakingai ir dabar atėjo metas raškyti saldžius sunkaus darbo vaisius. Palankus laikas planuoti ateitį, žengti rimtus žingsnius į priekį, prisiimti naujas atsakomybes. Daugiausia visa tai bus susiję su romantiškais santykiais. Aiškiai žinosite, kur link sukti, nes jus tinkamu keliu ves pati Visata. Atėjo metas pasiimti dovanas, kurių nusipelnėte!

 

Vėžys

 

Visata šią savaitę jūsų atžvilgiu bus nusiteikus ypač palankiai, vis dėlto ji negali už jus sukurti jūsų likimo. Todėl pats metas susikaupti, užrašyti savo visas mintis bei jausmus, apsispręsti, ko norite iš gyvenimo, ir giliai viduje tikėti, kad tai pavyks pasiekti. Jūsų pasąmonė šią savaitę veiks kaip galingas ginklas. Daugiausiai mintys bus nukreiptos į meilės reikalus, ypač, jeigu šalia dar nėra to vienintelio žmogaus. Ši saavitė parodys, kad ilgai buvote vieni tik dėl to, kad kitaip sau neleidote. Metas pozityviems pokyčiams.

 

Skorpionas

 

Metas rimtiems gyvenimo pokyčiams. Skamba grėsmingai, tačiau šią savaitę jausite stiprų palaikymą iš aukščiau. Galite atsikratyti kokio nors tikrai blogo įpročio, slegiančio darbo, o gal toksiškų santykių… Taip, norint kažką pakeisti, pirmiausia teks atsisakyti seno. Santykių srityje tai nebus lengva, bet greitai suprasite, kad seniai reikėjo žengti šį žingsnį. Už artimiausio kampo laukia nuostabios su meile susijusios galimybės ir jūs joms jau atvėrėte duris.

 

 

Autorius Jūratė Survilė