Woman,Consulting,The,Stars,-,Zodiac,Signs,In,The,Sky

Pokyčiai – vienintelis pastovus dalykas gyvenime. Todėl laimingi tie, kurie geba prisitaikyti prie kasdienybės potvynių ir atoslūgių. Jų šią savaitę nestigs ir daugumai tai gali būti iššūkių ir nusivylimų kupinas metas. Tik ne 3 Zodiako ženklams, kurie atras tikrąją savo galią ir pagaliau leis jai prasiskleisti. Kas jie?

 

Vėžys

 

Nuo pat pirmosios gegužės dienos gali vykti labai staigūs ir netikėti pokyčiai. Jie bus į gera, tik Vėžiams teks išdrįsti nerti į savo vidinę tamsą. Susigrūmus su vidiniais demonais ir pajutus pergalės skonį gyvenimas gali keistis kardinaliai. Postūmį greičiausiai duos koks nors atsitiktinis ir iš pirmo žvilgsnio gal net ne itin svarbus pokalbis, žinutė, kažkur perskaityta mintis. Tikėtina, kad keisis net pati jūsų vertybių sistema. Naujai atradus savo stiprybes gegužės 1-7 d. galimi reikšmingi pozityvūs pokyčiai finansuose, santykiuose, intymiame gyvenime. Svarbiausia išdrįsti žengti giliau. Tai išlaisvins ir įkvėps.

 

Mergelė

 

Metas nusimesti tą sunkų krovinį, kurį nešėte iki šiol. Planetų padėtis leis Mergelėms vėl prisijungti prie savo energijos šaltinio, pajusti teigiamų vibracijų poveikį ir galiausiai panirti į gerovę. Šią savaitę sustiprės Mergelių įžvalga. Svarbu pasinaudoti tuo, ką pastebėsite, bus reikšmingos net smulkmenos! Būtent jūsų pastabumas ir intuicija šiuo metu bus stipriausias jūsų ginklas. Labai reikšmingų teigiamų pokyčių galite pasiekti artimiausioje aplinkoje, namuose, šeiminiuose santykiuose. Dramatiškai keisis jūsų požiūris į supantį pasaulį. Atrasite savyje laisvę, užgims tyrinėjimo ir kelionių troškimas.

 

Žuvys

 

Gegužės 1-7 d. Žuvys pagaliau pastebės, kaip praeityje buvo nuo kažko stipriai priklausomos, supras, kiek kartų be reikalo siekė patvirtinimo iš šalies, kai iš tiesų užteko savo tiesos ir žinojimo. Toks supratimas išlaisvins ir suteiks neįtikėtinų galių. Pirmiausiai labai stipriai keisis bendravimas su aplinkiniais. Tai atneš stiprių pokyčių ir vidinėje komunikacijoje su savimi. Labai sustiprės intuicija, tad svarbu įsiklausyti, ką kužda širdis. Ji nuves teisingiausiu keliu, net jeigu protas bandys tam priešintis. Ypatinga bus gegužės 5 d., kai Žuvų kūrybiškumas ims trykšti per kraštus. Tai – geriausias metas saviraiškai. Jeigu išdrįsite išlaisvinti tai, kas glūdi giliausiai jumyse, pasiklosite labai tvirtą ir saugų pamatą ateičiai.

 

Autorius Jūratė Survilė