Televizijos žiūrovų ir internautų pamilto TV3 vasaros realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyviai jau beveik mėnesį gyvena kartu, todėl nenuostabu, kad komandų nariai vieni su kitais susibičiuliavo ir tapo draugais. Tačiau realybės šou kūrėjai dalyviams paruošė tikrą akibrokštą. Šį, antradienio, vakarą 21.00 val. TV3 projekto žiūrovų laukia itin emocionali laida, kurioje anksčiau suburtos komandos bus išskirtos ir suformuotos naujos.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Ernesta_fotoPRO

 

„Visa komanda susirinkite daiktus ir su daiktais išeikite į lauką. Visus kviečiu atsisėsti“, – šį vakarą realybės šou dienoraščio laidoje projekto dalyvius sukvies Vitalijus Cololo ir praneš sumaištį sukelsiančią naujieną: „Išsipildė jūsų svajonė. Mes privalėsime truputėlį pakeisti komandų sudėtis. Nusprendėme truputėlį sumaišyti kortas ir suburti naujas dvi komandas.“

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Julius_Simona_Viktorija

 

Ši naujiena iš vėžių išmuš visuomet linksmą ir pokštaujantį, „Angelų“ komandos narį Marijų. Realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ atrankoje striptizą šokęs vaikinas išgirdęs šią naujieną nesuvaldys emocijų ir pratrūks keiksmais.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Sigita_Marijus

 

Jam antrins ir kiti dalyviai, tarp kurių kils sąmyšis. Ne tik pasipiktinimą susiklosčiusia situacija, bet ir ašaras, šio vakaro projekto laidoje lies „Velnių“ komandos narė, vyriausia realybės šou dalyvė Ernesta: „Nejuokinga. Negalima pasakyti, kad čia pokštas? Durnių laivas…“

 

Projekto prodiuseriai atskleidė, kad išskirstydami senas ir suburdami naujas komandas jie norėjo į šou įnešti daugiau intrigos. Pasak kūrėjų, projektas jau įpusėjo, todėl pats metas dalyviams suvokti, kad jie kovoja ne tik už komandą, bet ir kiekvienas už save. Todėl ir buvo nuspręsta padaryti tokį pertvarkymą.

 

Kurie dalyviai keliaus į kurį namelį? Kokias skareles užsiriš? Kokios emocijos tvyrojo tarp dalyvių, sužinojus šią naujieną? Kaip naujoms komandoms sekėsi kartu praleisti pirmąją dieną? Visi atsakymai – šį vakarą 21.00 val. per TV3.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

 

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt!