Vakar televizijos žiūrovus ir populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ gerbėjus nustebino dar viena netikėta žinia – prie projekto dalyvių prisijungė atlikėjas Ruslanas Kirilkinas. Pats ne viename televizijos projekte dalyvavęs ir net nugalėjęs dainininkas tikino, kad žino pergalės bei šlovės skonį ir atskleidė, kodėl iš tiesų sutiko tapti „2 Barai“ dalyviu.

 

Screen Shot 2017-07-17 at 11.26.56 (Small)

 

Šį, pirmadienio, vakarą realybės šou žiūrovai turės galimybę pamatyti dalyvių bendro gyvenimo dienoraštį, kuriame ne tik svarbiausi įvykiai, bet ir nauju projekto dalyviu tapęs R. Kirilkinas.

 

Screen Shot 2017-07-17 at 11.28.54 (Small)

 

„Ne viename projekte jau esu dalyvavęs, ne vieną jau esu ir laimėjęs. Negaliu jų visų išvardinti ir nenoriu jais girtis – anapilin visų šitų trofėjų nenusinešiu. Paslapčių ar burtų laimėjime nėra. Bet tie projektai nebuvo realybės šou, mes nebuvome stebimi 24 valandas per parą“, – pasakojo atlikėjas.

 

Screen Shot 2017-07-17 at 11.29.51 (Small)

 

Žinomas vyras atskleidžia – tapti šou dalyviu nusprendė norėdamas išbandyti save ne muzikiniame projekte: „Kodėl norėjau tai išbandyti – norėjau priimti gyvenimo iššūkį. Visų pirma – tai nėra muzikinis realybės šou, jis labiau priklauso nuo asmenybių. Darbas bare, darbas su žmonėmis mane tikrai suintrigavo ir aš pats nežinau, kaip ten elgsiuos, kaip mane paveiks atmosfera, žmonės – jie visi labai skirtingi. Visa tai mane ir privertė užpildyti anketą.“

 

Screen Shot 2017-07-17 at 11.30.48 (Small)

 

Norvegijoje barmeno darbo paragavęs R. Kiriklinas tikina, kad dirbti visai nebijo – nori įgauti patirties. „Nesu profesionalus barmenas, bet ta patirtis man gyvenime praverstų. Darbo tikrai nebijau, labai noriu dirbti su žmonėmis, juk ir muzikoje su žmonėmis tiesiogiai dirbti reikia“, – kalbėjo dainininkas.

 

Kalbėdamas apie kiaurą parą dalyvius stebinčias kameras, R. Kirilkinas sakė prie dėmesio seniai pripratęs. „Aš daugiau ar mažiau esu viešas žmogus, esu pripratęs prie dėmesio. Būna, jau nepastebiu žvilgsnių gatvėse ar parduotuvėse – su tuo jau seniai esu susitaikęs“, – tikino atlikėjas.

 

„Kaip save parodysiu, kaip elgsiuos – priklausys ne nuo stebinčių kamerų, o nuo paties manęs. Žmonės turės galimybę pamatyti mane rutinoje. Televizija yra toks dalykas – žmogų išgrynina iki grynuolio. Žiūrovas tikrai mato, kada viskas yra falšas“, – pridūrė žinomas vyras.

 

Tačiau kai kurie dalykai R. Kirilkinui gali tapti dideliu iššūkiu – dainininkas prisipažino vengiantis uždarų erdvių: „Nelabai mėgstu uždaras patalpas, nelabai mėgstu didelio laisvės apribojimo ir kažkokių taisyklių. Bet tai mano spendimas, į tai žiūriu kaip į gyvenimišką avantiūrą. Jei ne dabar, tai kada vėliau?“

 

Šiandienos „2 Barai“ dienoraštyje žiūrovai galės išvysti, ne tik kaip R. Kirilkinui sekėsi įsilieti į projekto gyvenimą, bet ir kitus svarbius įvykius. Aksčiau su visais puikiai sutaręs Kristupas pratrūko – jam neįtinka naujokė Oksana.

 

Kaip dalyviai priėmė naujoką, visiems gerai žinomą atlikėja R. Kirilkiną? Kodėl Kristupas liejo pyktį ant Oksanos. Apie visa tai – šiandien, 21.00 val. „2 Barai“ dienoraštyje.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba vienuolika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!