Ar tikite, kad Visata rodo mums kelią? Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad esame vienui vieni visuomenėje, kurioje žmogus žmogui gali „perkąsti gerklę” ir kur visa atsakomybės našta krenta žmogui ant pečių. Kaip titanas Atlantas graikų mitologijoje, mes tikime, kad privalome nešti visą pasaulio svorį be jokios pagalbos, nes tai neva ir reiškia buvimą žmogumi. Dėl tokio požiūrio mes priversti kovoti, konkuruoti ir kaupti atsargas, nes vis vien galiausiai savimi pasirūpinti turėsime patys. Tačiau gali būti, kad iš tikrųjų mes nesame vieni ir nors mūsų ego gali atrodyti atskirtas nuo kitų, bet dvasine prasme mes visi esame sujungti. Visi kartu mes fundamentaliame lygyje esame vienis, todėl, kai mums prireikia pagalbos, mes jos sulaukiame iš visatos. Dažniausiai visata mums padeda, siųsdama įspėjančius ženklus, tad neignoruokime jų!

 

visata

11 svarbiausių ženklų, kuriuos siunčia visata:

 • Netikėtas vėlavimas. Pavyzdžiui, galite įstrigti transporto kamštyje, praleisti traukinį, būti informuoti, kad visi jūsų norimo skrydžio bilietai jau išpirkti arba gali spontaniškai kažkas atsitikti, kas pakeis jūsų planus.

 

 • Sunkumo jausmas pilve. Galite savo viduje pajusti sunkumo, nelengvumo jausmą. Toks sunkumo jausmo skrandyje pojūtis ilgai nepraeina, nepriklausomai nuo to, kokių planų ar minčių turite.

 

 • Nuolatinis daiktų pametinėjimas. Arba kažkas iš jūsų vagia, ar jūs nuolat daiktus pasidedate ne savo vietose. Laikinas šokas, kažką praradus, jus pažadina ir skatina atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus.

 

 • Dažnai įsiveliate į ginčus. Karšti konfliktai ir kvaili nesutarimai gali būti Visatos būdas atkreipti jūsų dėmesį į tam tikrus dalykus. Ginčai gali kilti su mylimais žmonėmis arba net visiškais nepažįstamaisiais.

 

 • Negalėjimas normaliai miegoti. Negalite nustoti mąstyti ir dėlto negalite užmigti. Galvoje gali suktis viena mintis ir išsirutulioti į siaubingus scenarijus, kurie gali vėl ir vėl kartotis iš naujo.

 

 • Dažnai sergate. Liga dažnai sutrukdo mums kažką padaryti. Gali atsirasti lėtiniai galvos skausmai, migrenos, kartoris peršalimo ligos ar kiti negalavimai, priversiantys jus sulėtinti tempą.

 

 • Jaučiatės labiau nerangus ir nevikrus negu bet kada anksčiau. Galbūt vis susimušate mažąjį kojos pirštelį, susitrenkiate alkūnę, suklumpate, numetate daiktus ir pan.

 

 • Užvaldo baimė ir nerimas. Nepaaiškinamas baimės ir nerimo jausmas atrodo seka jums iš paskos, kad ir kur beeitumėte, lyg kažkas tikrai baisaus turėtų nutikti.

 

 • Dažnai matote neigiamus ženklus. Šie ženklai paprastai būna labai subjektyvūs, todėl priklausomai nuo situacijos gali keistis. Pavyzdžiui, priėmę neteisingą sprendimą, galite pamatyti praskrendantį juodų varnų būrį arba sugedusį šviesoforą ir pan.

 

 • Nuolat pakliūvate į nelaimingus atstitikimus. Avarijos yra svarbus ženklas, kad laikas kažką keisti gyvenime. Nelaimingi atsitikimai gali būti tiek fiziniai, tiek emociniai (protiniai). Pavyzdžiui, galite netikėtai pasakyti kažką, kas įžeis jūsų viršininką, todėl jis nebeduos jums reguliarių darbų. Arba galite patekti į automobilio avariją arba patirti buitinį incidentą, dėl kurio būsite priversti bent kelias dienas praleisti lovoje.

 

 • Atsiranda nepaprastos kliūtys ir iššūkiai. Dėl kažkokių priežasčių niekas nevyksta taip kaip turėtų, nepaisant dedamų didelių pastangų. Nuolat pasitaiko kokių nors stabdžių, kliūčių ir barjerų, trukdančių pasiekti tikslą. Kai žengiate vieną žingsnį į priekį, nutinka kažkas, kad turite žengti du žingsnius atgal. Visos jūsų pastangos, regis, niekaip neatsiperka. Tokiu atveju verta pamąstyti, kad galbūt Visata jums siunčia ženklą, kad šio tikslo neverta siekti.