Gyvenimas per trumpas blogam seksui. Net jeigu jis tetrunka pora minučių. Kartais blogas seksas yra naudinga patirtis, nes jis padeda suprasti, kas nepatinka ir ko iš tikrųjų norėtumėte. Seksas yra svarbi santykių dalis, todėl jis turi būti geras. Geras seksas – tai, kaip santykių klijai, o jeigu seksas blogas – tai nuo tokių santykių norisi bėgti kuo toliau. Yra patarimų, kurie gali pagerinti seksualinį gyvenimą, nesvarbu, kokioje stadijoje yra jūsų santykiai.

 

11 dalykų, kuriuos laimingos poros žino apie seksą:

 

seksas

 • Bėgant metams, kiekybės gali sumažėti, bet kokybė turėtų pagerėti. Tikriausiai tik viena iš milijono porų net po daugelio metų mylisi kasdien ir su tokia pačia aistra, kaip ką tik susipažinę. Dažniausiai kuo ilgiau esate kartu, tuo mažiau sekso. Ir tai yra normalu, jei vis dar sugebate vienas kitą išvesti iš proto ir išbandote naujus dalykus.

 

 • Abiejų partnerių orgazmas yra vienodai svarbus. Kartais vienas partneris labiau stengiasi suteikti malonumą kitam ir tai ilgainiui gali sukelti nusivylimą tam, kuris visuomet lieka nepatenkintas. Laiminguose santykiuose žmonės stengiasi padaryti vienas kitą laimingais.

 

 • Kompromisų ieškoti reikia ir miegamajame. Labai dažnai žmonės daro tai, kas jiems nelabai patinka, bet ką dievina jų antrosios pusės. Žinoma, tai nereiškia, kad reikia daryti tai, kam prieštarauja jūsų įsitikinimai arba kas jums labai nepatinka. Pavyzdžiui, jeigu žinote, kad niekada gyvenime nenorėsite išbandyti analinio sekso, pasakykite tai savo partneriui ir įtraukite tai į savo tabu sąrašą. Tačiau jeigu yra dalykų, kurie gal yra kiek nepatogūs, bet patinka jūsų partneriui, retkarčiais pamaloninkite jį taip, kaip jam patinka.

 

 • Be eksperimentų seksualinis gyvenimas ilgainiui tampa monotonišku. Šiandien žmonės gyvena ilgiau nei ankstesniais laikais. Tai puiku, tačiau dėlto tampa sunkiau palaikyti monogamiškus santykius iki mirties. Todėl reikėtų nebijoti eksperimentuoti lovoje.

 

 • Sekso prekių parduotuvėse yra gerų dalykėlių. Tai gali būti išsigelbėjimas poroms, kurios jaučiasi užstrigusios rutinoje. Nugalėkite drovumą ir pasidomėkite sekso prekių parduotuvių asortimentu. Jūsų meilės žaidimai taps įvairesni ir įgaus naujų atspalvių!

 

 • Seksas – tai ne vien orgazmas. Orgazmas laikomas sekso viršūne, tačiau jeigu mylimasi vien dėl jo, intymūs santykiai gali pasidaryti nuobodūs. Seksas gali tapti rutina, nes tikriausiai kiekvienas suaugęs žmogus ilgainiui žino, ką reikia daryti, kad jį pasiektų. Kartais reikia pamiršti, tai ką žinote apie savo kūną, ir atsiduoti akimirkos malonumui. Be to, jeigu sukoncentruosite dėmesį tik į orgazmus, pamiršite tikrąją priežastį, kodėl užsiimate lytiniais santykiais.

 

 • Jeigu į viską žiūrėsite per daug rimtai, praleisite daugybę progų puikiai pasimylėti. Lytiniuose santykiuose pasitaiko nepatogių situacijų, tačiau reikėtų neleisti, kad jos sunaikintų aistrą. Kartais mylintis reikia gero humoro jausmo, kad maži nesklandumai nesugadintų nuotaikos.

 

 • Seksas niekada neturėtų tapti manipuliavimo priemone. Seksas neturėtų būti priemone ką nors gauti mainais arba ką nors kontroliuoti. Žinoma, nebūtina mylėtis, jei partneris jus nuliūdino, tačiau susilaikyti nuo sekso vien dėlto, kad kažką įrodytumėte – kvaila.

 

 • Kasdieniški reikalai gali kaitinti aistras. Ilgalaikiai santykiai reiškia, kad bus daug normalių dienų. Tačiau mylintys žmonės randa būdų, kaip įžiebti aistrą ir kasdienybėje. Stenkitės pamatyti smulkmenas, kurias partneris daro dėl jūsų. Pavyzdžiui, galbūt jis sutvarko virtuvę, nes žino, kaip to daryti jūs nekenčiate ir pan.

 

 • Daugeliui žmonių reikia laiko, kad susijaudintų. Net jei esate kartu daugybę metų, nepamirškite vienas su kitu elgtis kaip su ypatingais asmenimis. Kartais greitas seksas yra gerai, tačiau daugeliu atveju reikėtų nepamiršti preliudijos.

 

 • Susilaikymas didina aistrą. Nebijokite vienas kito pasiilgti. Nereikia nuolatos laikytis įsikibus vienas kitam į parankę. Reikia išlikti šiek tiek nepriklausomiems, kad išliktumėte įdomūs vienas kitam.