Visatoje yra daug įvairių skraidančių objektų, kurių žemiečiai neatpažįsta ir nesupranta. Daugelis žmonių tiki, kad visatoje mes nesame vieni, bet vis tiek neaišku, ar įrodymai apie NSO egzistavimą iš tikrųjų yra teisingi, ar ne. Apie tai galima ilgai diskutuoti.

 

nso

10 mitų apie NSO:

 
  • Skraidanti lėkštė nusileido Rosvele, Naujojoje Meksikoje (JAV). Karo departamentas Vašingtone paskelbė pareiškimą, kad šis objektas iš tikrųjų buvo oro balionas, bet skeptikai tuo nepatikėjo. Buvo aiškinama, kad balionai buvo pasiųsti į sovietų Rusiją šnipinėjimo tikslams.
 
  • Buvo išleistas dokumentinis filmas, kuriame mokslininkai atlieka skrodimą ateiviui po Rosvelo katastrofos. Daug žmonių šiuo filmu aklai nepatikėjo, o jų įtarimus patvirtino šio filmo specialiųjų efektų kūrėjas, prisipažinęs, kad viskas buvo surežisuota.
 
  • 1977 metais virš Arizonos daugybė žmonių matė skriejančius NSO. V formos objektai danguje sklandė arba plūduriavo ore 5 – 10 minučių. Tačiau JAV nacionalinė oro apsaugos tarnyba paneigė mitą apie ateivius ir paaiškino, kad efektą sukėlė raketų liepsnos, pasirodžiusios naktinių treniruočių metu.
 
  • 1967 metais šimtai žmonių matė NSO, skriejantį virš Rusijos. Šį įvykį matė daugybė liudininkų: kaimiečiai, komercinių oro linijų darbuotojai, astronomai observatorijose. Jie visi matė švytinčius pusmėnulio formos objektus. Tačiau iš tiesų tai buvo sovietinės termobranduolinės raketų pristatymo sistemos bandomasis skrydis.
 
  • Kai daug žmonių pamato NSO, tai būtinai yra nežemiškų civilizacijų vizitas. NSO nebūtinai turi būti pilotuojamas nežemiškos kilmės būtybių. Tai taip pat gali būti nežemiškos kilmės satelitai, kurie gali paleisti spiečių ugnies kamuolių.
 
  • 51 zona yra vieta, kur JAV vyriausybė saugo ateivių palaikus ir erdvėlaivių duženas. Niekas tiksliai nežino, kas slepiama 51 zonoje, nes tai yra didžiausia valstybinė paslaptis. Tačiau žinoma, kad šioje vietoje testuojami eksperimentiniai orlaiviai, naujausi ginklai ir karinė įranga.
 
  • Vyriausybė slepia įrodymus apie NSO nuo eilinių žmonių. Galbūt anksčiau, kai tarp JAV ir Rusijos vyko šaltasis kartas, tai buvo tiesa, bet dabar Pentagonas pripažino, kad finansuoja „Pažangią kosminės erdvės grėsmės identifikavimo programą“ jau keletą metų ir jos tikslas yra tirti pranešimus apie NSO.
 
  • Ateiviai žaloja gyvulius. Galvijai ir avys laukuose būdavo puldinėjamos, kai žmonės pradėjo plėtoti gyvulininkystę. Dažniausia gyvulius užpuldavo grobuonys. Iš pradžių žmonės galvodavo, kad juos sužaloja mitinės pabaisos, pavyzdžiui, čupakabros, o paskui, kad ateiviai.
 
  • Ateiviai pastatė didžiąsias Gizos piramides. Nors archeologai vis dar neišsiaiškino, kaip piramidės buvo pastatytos, tačiau piramidės buvo faraonų kapai ir juose yra daug įrašų bei piešinių, vaizduojančių senovės Egipto gyvenimą, todėl galima manyti, kad jas pastatė žmonės.
 
  • Ateiviai palieka ratus laukuose, kad nusiųstų žinutę žmonėms. Javų laukuose suformuoti ratai pirmą kartą pastebėti D. Britanijoje apie 1970 metus. Daugelis šių atvejų buvo paaiškinti, bet tikrai ne visi.