Šalta žiema jau seniai liko užmarštyje. Permainingi pavasario orai užleido vietą vasariškai šilumai. Daugiau nebesiskundžiame, kad mums trūksta vitamino D, todėl kamuoja depresija ir slogi nuotaika. Vasarą daugelis iš mūsų jaučiamės lyg iš naujo įsimylėję – gamtą, vaiko šypseną ar vienas kitą. Tai laikas, kada visu savo kūnu ir visa savo siela trokštame romantikos. Tai laikas, kada užsimezga daugiausiai kurortinių romanų ir kai vėl sustiprėja ilgai kartu esančių žmonių aistra ir meilė. Idėjų, kaip romantiškai praleisti vasarą apstu. O tam, kad vasara būtų nepamirštama nebūtina išleisti daugybės pinigų lėktuvo bilietams, viešbučių rezervacijai ir kelialapiams į tolimus kraštus. Vasara – tai geriausias metų laikas pamiršti tradicinius pasimatymus ir pasimėgauti šiltesnėmis dienomis ir maloniai gaiviomis naktimis.

 

10 linksmų ir romantiškų idėjų vasaros pasimatymams:

 

"romanai"

  • Sudalyvauti gurmaniškų patiekalų degustacijoje. Sakoma, kad kelias į vyro širdį eina per skrandį, bet skaniai pavalgyti patinka ne tik jiems. Tad kodėl nepasidomėjus, kur vyksta degustacijos ir bent vienoje iš jų sudalyvauti. Degustuoti galima daugybę produktų: nuo šokolado, sūrių, pyragų, austrių iki kavos ir tauriųjų gėrimų.
 
  • Surengti iškylą lauke. Šiltą dieną valgymas lauke yra labai atpalaiduojanti veikla. Be to, ir romantiška. Ruošiantis iškylai reikėtų rinktis tokius maisto produktus, kuriuos būtų paprasta valgyti su pirštais, vengti padažų ir kitų teplių, varvančių produktų. Labai svarbu ir iškylos vietos pasirinkimas. Tai gali būti lapuočiais medžiais apaugęs parkas, tvarkinga veja, jauki vietelė prie upės ar ežero. Per iškylą galima ne tik valgyti, bet ir, pavyzdžiui, pažaisti badmintoną, su kamuoliu ar kortomis. Padėkite atskleisti vienas kito žaismingąsias puses!
 
  • Apsvaigti nuo adrenalino. Adrenalino pliūpsnis ir pasimatymo jaudulys yra du vienas kitą papildantys dalykai. Pakvieskite savo išrinktąjį nuveikti kažką kartu, kas priverstų jūsų širdis plakti dar smarkiau! Galima apsilankyti atrakcionų parke – greitis ir netikėti vingiai pakels adrenalino lygį ir tas pojūtis bus panašiai svaiginantis, kaip pats įsimylėjimas.
 
  • Pasiplaukioti valtele. Net trumpas pasiplaukiojimas valtele suteikia daug naujų, romantiškų įspūdžių ir pakelia nuotaiką. Filmuose dažnai rodoma, kad valtele besiirstantys įsimylėjėliai, šoka iš valties į vandenį, tačiau realybėje nereikėtų taip spontaniškai elgtis, nes vanduo gali būti šaltesnis nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.
 
  • Suorganizuoti pasimatymą ant stogo. Nemažai restoranų ir barų turi terasas su atsiveriančiu nuostabiu miesto vaizdu. Įsimylėjėliai gali vaišintis kokteiliais, vyras pasielgti kaip tikras džentelmenas ir vėsų vakarą apgobti mylimos moters pečius savo švarku. Ar gali būti puikesnė proga prisiglausti vienas prie kito, galbūt net pirmą kartą pasibučiuoti.
 
  • Pavakarieniauti ar papietauti restorane su panoraminiu vaizdu. Panaši idėja į prieš tai minėtą, tačiau šį kartą pagrindinė mintis yra valgymas ir grožėjimasis nuostabiu atsiveriančiu vaizdu.
 
  • Užsiimti vasaros sportu. Šiltomis, saulėtomis dienomis galima išbandyti daugybę aktyvių pramogų lauke: tai gali būti irklavimas, bėgiojimas, važiavimas dviračiu, lauko žaidimai. Galima net surengti varžybas, kurių laimėtojas gaus kokį pikantišką prizą.
 
  • Apsilankyti kine po atviru dangumi arba mėgstamos grupės koncerte. Vasarą visas veiksmas persikelia į lauką, atvirus stadionus, parkus ir kitas vietas. Telieka tik išsirinkti, kas labiausiai patinka ir dalyvauti.
 
  • Išsiruošti į žygį dviračiu. Vasara yra geriausias laikas būti aktyviems. Net pasimatymai dabar gali būti aktyvesni negu paprastai. Išbandykite naujus dviračių takus palei upes arba parkuose. Važiavimas dviračiu leis mėgautis gamtovaizdžiu ir vienas kito draugija.
 
  • Išvažiuoti prie jūros. Išlaisvinkite savyje tūnantį vidinį vaiką ir statykite smėlio pilis, vaikščiokite jūros pakrante, valgykite ledus, sėdėdami ant molo, stebėkite saulėlydį ir panašiai. Jeigu kelionė prie jūros atrodo per daug tolima, apsilankykite vietiniame parke, pažaiskite su skraidančiomis lėkštėmis pašerkite antis ir romantiškai susikibę už rankų pasivaikščiokite medžių paunksmėje.