Lapkričio 7-ąją nepamirškite pasveikinti pažįstamų stipriosios lyties atstovų su vyrų diena! Tarptautinė vyrų diena švenčiama visame pasaulyje nuo 1999 metų, kai ją pasiūlė buvęs SSRS vadovas Michailas Gorbačiovas.

 

"vyrų diena"

Apie ką vyrai galvoja? Gyvuoja nuostata, kad vyrai turi labiau išlavintą loginį mąstymą nei moterys ir tame yra šiek tiek tiesos, nors iš tikrųjų neretai jie galvoja kaip pirmykštis žmogus. Evoliucijos požiūriu vyrams yra svarbu turėti seksualinį kontaktą su daug moterų ir taip padidinti tikimybę susilaukti palikuonių. Moterų prigimtis evoliuciniu požiūriu yra priešingas: didžiausia tikimybė susilaukti sveikų vaikų nuo patikimo, ištikimo vyro, kuris saugos ją ir jos šeimą.

 

Pasaulio akyse vyro vertė matuojama pagal tai, koks jis yra patrauklus moterims ir, kai jis nustoja būti labai patrauklus moterims (įsipareigoja), jo savigarba krenta, dėlto net teisėta jo mergina gali prarasti susidomėjimą juo.

 

Išmanyti vyrų psichologiją moterims naudinga! Tai padeda užmegzti naujas pažintis, o galbūt net rasti gyvenimo meilę. Pavyzdžiui, naktiniame klube prie moters priėjęs vyras pirmiausiai nori iš jos sekso. Nuo to, ką moteris sako ir daro, gali pasikeisti vyro požiūris į ją ir jis gali suprasti, kad nori ne tik intymių santykių, bet ir yra pasiruošęs skirti laiko, kad pelnytų jos meilę ir dėmesį.

 

Kodėl vyrai, net būdami labai įsimylėję savo moteris, yra joms neištikimi? Moteriška intuicija šiuo atveju atsakytų: „Dėlto, kad jie iš tikrųjų jų nemyli“. Tačiau iš tikrųjų jie myli jas, tačiau bijo, kad įsipareigoję tapo nebepatrauklūs priešingai lyčiai ir ta mintis gąsdina. Tai supratus, lengviau suprasti ir vyrų psichologiją.

 

10 dalykų, kurių nežinojote apie vyrų mąstyseną:

 
  • Vyrai nebijo įsipareigojimų, tiesiog jiems jie kelia neigiamas asociacijas. Daug moterų yra įsitikinusios, kad vyrai paniškai bijo įsipareigoti vienai moteriai. Tai netiesa. Viena iš priežasčių yra ta, kad jie bijo prarasti laisvę, seksualinį susijaudinimą ir nebegalėti siekti savo tikslų. Ar vyras bijos įsipareigojimų, labai priklauso ir nuo pačios moters. Itin gąsdina labai reiklios ir trokštančios santykių bet kokia kaina moterys. Nuo tokių norisi bėgti kuo toliau.
 
  • Vyrus traukia ne tik moterų išvaizda. Vyrai nėra tokie primityvūs, kaip galvoja daugelis moterų. Jeigu vyras permiega su moterimi tik dėl jos išvaizdos, tai jis niekada apie ją negalvos kaip apie potencialią gyvenimo partnerę.
 
  • Vyrai taip pat turi emocinių poreikių. Vyrai, kaip ir moterys, iš santykių taip pat tikisi švelnumo. Jausdami, kad jie to negauna, jie jaučiasi lygiai taip pat įžeisti kaip ir dailiosios lyties atstovės. Skirtumas tarp vyrų ir moterų yra tas, kad vyrai švelnius jausmus yra labiau linkę išreikšti fiziškai.
 
  • Pradėdami pokalbį su nepažįstamomis moterimis vyrai labai jaudinasi. Vyrams, kaip ir moterims, yra sudėtinga bei nedrąsu užkalbinti simpatiškus priešingos lyties atstovus. Tuo gali pasinaudoti dailiosios lyties atstovėms. Jos gali pasistengti būti malonesnės, kad vyrai pasijaustų labiau pasitikintys savimi.
 
  • Vyrų savigarba ir pasitikėjimas savimi labai priklauso su seksualinių gebėjimų. Atstumto vyro savigarba krenta – jis jaučiasi nebetoks vyriškas kaip anksčiau. Net jei vyras jaučiasi mylimas, bet nejaučia aistros iš moters, tai žeidžia jo vyriškumą taip, kad moteris to negali nė įsivaizduoti.
 
  • Vyrų smegenys nemėgsta žaidimų. Vyrai yra labai paprasti. Moterys kartais siunčia painius signalus ir žaidžia tam tikrus žaidimus, kuriuos jie supranta, kaip ženklą, kad jie nedomina tų moterų.
 
  • Vyrų protas trokšta įvairovės. Tiek kasdieniuose santykiuose, tiek pasimatymuose, tiek lovoje.
 
  • Vyrai jaučiasi nesaugūs ir bijo, kad moterys juos gali atstumti. Bijodami būti atstumti kartais jie taip ir neišdrįsta patinkančią moterį pakviesti į pasimatymą. Vyro ego priklauso nuo to, kaip jį vertina priešingos lyties atstovės.
 
  • Vyrai kitus vertina pagal tai, ką jie gyvenime pasiekė. Jie vertina tokius žmones, kurie išsikovoja savo vietą po saulę ir nėra beviltiški. To jie tikisi ne tik iš kitų, bet ir patys siekia įrodyti, kokie yra vertingi būti mylimos moters gyvenime.
 
  • Vyrų kalba šiek tiek skiriasi nuo moterų, tačiau ją nesunku išmokti. Vyrams patinka paskatinti, padrąsinti moteris. Jie nori uždegti aistra. Pavyzdžiui, prašymą: „Brangusis, labai norėčiau, kad padarytum tai“ reikėtų keisti į tokį: „Man labai patinka, kai vyrai daro tai“.