Devynmetis Kajus kaip ir jo tėtis, žinomas laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas, neieško žodžio kišenėje. Bendraudamas su policijos atstovais apie vaikų saugumą kelyje, savo užduotais klausimais nustebino ne vieną pareigūną.

 

Kajus

„Kam reikalingos planšetės Jūsų automobilyje, gal policininkai ten žiūri filmus? O kodėl vaikai negali sėdėti automobilio priekyje? Nuo kada jiems nereikia kėdutės?“, – drąsiai besisukinėdamas policijos automobilio viduje klausinėjo vaikinukas.

 

Į visus patogius ir nepatogius devynmečio klausimus policijos pareigūnai atsakys jau šio šeštadienio „Padėkime augti“ laidoje 9.30 val. per LNK. Naujasis reporteris Kajus domėsis ne tik policijos darbui reikalinga technika, bet ir padės atsakingiems tėvams išsirinkti tinkamą automobilinę kėdutę kūdikiui ir vaikui.

 

Laidoje bus ir toliau tęsiama vaikų globos tema. „Padėkime augti“ komanda lankysis šeimoje, kuri išdrįso praverti savo namų duris dar vienam žmogučiui, stokojusiam tėvų dėmesio, rūpesčio ir namų jaukumo. Kaip visada mamos išgirs patarimus, kaip išsirinkti tinkamą vandenį sau ir kūdikiui.