Jau šį trečiadienį, lapkričio 5 dieną, žiūrimiausiu laiku, 21.00 val., TV3 televizijos eteryje – itin laukiama premjera – dokumentinės realybės šou be vaidybos „Žvagulio klanas“.

 

TV3_Zvagulio_klanas_Zilvinas_Irena_Zvaguliai

Jau kurį laiką garsioji Lietuvos pramogų pasaulio šeima nė akimirkos nepraleidžia be filmavimo kamerų. Laidos kūrybinė grupė kone apsigyveno Žvagulių namuose. Tiesa, kartais šeimininkas keliasi anksčiau už visus pasimėgauti vienatve.

 

Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ TV3 televizijos paskyroje šįryt pasirodė trumpas filmukas, kuriame geros nuotaikos pagautas dainininkas ir TV3 naujojo dokumentinės realybės šou pagrindinis herojus Žilvinas Žvagulis ankstų rytą nulipa laiptais ir smagiai interpretuoja Džordanos Butkutės dainą „Vienas namuose“, pats filmuodamasis telefonu.

 

Šis Lietuvos scenos karalienės hitas realybės šou filmavimo įkarštyje įgavo ypatingą prasmę. Juk pabūti vienam namuose – itin reta galimybė Žilvinui, kuris kartais nori pakvailioti ne prieš profesionalias televizijos kameras, o prieš savo išmanųjį telefoną.

 

 

Kaip Ž. Žvagulis atlieka šlagerį „Vienas namuose“, galima pamatyti čia: http://goo.gl/xkcpUL. Beje, vos per valandą nuo klipo atsiradimo internete, jis buvo pažiūrėtas beveik 10 000 kartų. Susidomėjimas auga kiekvieną minutę.

 

„Žvagulių klanas“ – ypač intriguojantis dokumentinės realybės šou. Pirmą kartą šalies televizijų istorijoje filmavimo kameros įjungtos ryškių pramogų pasaulio žvaigždžių – Žilvino ir Irenos Žvagulių − namuose. Žiūrovų laukia unikali galimybė iš arti pamatyti visiškai tikrą, nesurežisuotą ir nepadailintą garsenybių gyvenimą. TV3 žiūrovai Žvaguliams įprastoje aplinkoje pamatys artimus žinomos šeimos giminaičius ir draugus – populiarius pramogų pasaulio atstovus. Filmavimo kameros nuves ir į Žilvino bei Irenos koncertų užkulisius, į pramogų pasaulio vakarėlius. Jokių tabu nebus ir žvaigždžių namuose: kameros seks paskui garsius dainininkus ir į jų perlinę vonią, ir į miegamąjį.

 

,,Žvagulio klanas“ – trečiadieniais 21.00 val. tik per TV3!