„Gatvėse mane nuolat persekioja gerbėjos. Sulaukiu labai įvairių pasiūlymų – vienos prašo, kad su jomis apsigyvenčiau, kitos – kad jas vesčiau“, – atvirai apie gerbėjų dėmesį pasakoja TV3 muzikiniame projekte „X Faktorius“ išgarsėjęs gražuoliukas Martynas Kavaliauskas. Atviras interviu – jau rytoj, ketvirtadienį, 20.30 val. laidoje „Patys pačiausi“.

 

Griežtąją „X Faktoriaus“ teisėją Rūtą Ščiogolevaitę pakerėjęs, mergaites, merginas ir moteris tiek salėje, tiek anapus ekranų nuginklavęs šypsena, išvaizda bei romantiškomis dainomis, Martynas sekmadienį netikėtai iškrito iš projekto, tačiau vaikinas įsitikinęs – jo kelias į šlovę dar tik prasideda: „Visada stengiuosi būti išskirtinis. Į „X Faktorių“ atėjau su labai dideliais lūkesčiais, planais ir svajonėmis, todėl tikiu, kad viskas šiuo projektu nesibaigs.“

 

Šį ketvirtadienį gyvenimo būdo žurnalas „Patys pačiausi“ prie ekranų sukvies viso išskirtinių „X Faktorius“ talentų būrio gerbėjus. Manto Petruškevičiaus ir Astos Valentaitės vedamoje laidoje svečiuosis ne tik M. Kavaliauskas, bet ir balsingoji Giedrė Vokietytė bei tikrą pirtį projekto scenoje užkuriančios grupės RSP narė Viktorija. Ji įsitikinusi: „Pinigai ir šlovė aptemdo protą!“

 

Rinkdami „pačią pačiausią“ šou „X Faktorius“ žvaigždę internautai TV3 televizijos internetiniame puslapyje atidavė daugiau nei pusę milijono balsų! Kuris dalyvis buvo nepranokstamas?

 

Ar repo grupės RSP narė Viktorija dėl šlovės ir populiarumo sutiktų apsinuoginti? Kas padeda G. Vokietytei nesusirgti žvaigždžių liga? Išskirtiniai „X Faktoriaus“ žvaigždžių interviu laidoje „Patys pačiausi“ – jau rytoj, ketvirtadienį, 20.30 val. per TV3.

 

Visas praėjusias „Patys pačiausi“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/patyspaciausi.

 

„Patys pačiausi“ – ketvirtadieniais 20.30 val. tik per TV3!