Jau šį sekmadienį – reitingų viršūnėse karaliaujantis muzikinis TV3 projektas „X Faktorius“. Tarp svajojančių užkariauti sceną – ir tie, kuriems populiarumas nėra naujiena. Jie jau spėjo paragauti žinomumo, susipažinti su pramogų pasaulio užkulisiais ir taisyklėmis.

 

TV3_X_Faktorius_Tomas_Legenzovas_FOTOPRO

   

„X Faktoriaus“ dalyvius vertina populiariausia dainininkė Lietuvoje Justė Arlauskaitė-Jazzu, atlikėjas, hitų autorius Marijus Mikutavičius, roko grupės BIX lyderis, televizijos laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, vienas originaliausių Lietuvos dainininkų Saulius Prūsaitis. Teisėjų tikslas – atrasti talentus, padėti jiems užkariauti muzikos olimpą.

 

TV3_X_Faktorius_Tomas_Legenzovas_FOTOPRO

 

Tomas Legenzovas pramogų pasaulyje ne naujokas. Vaikinas dalyvavo projekte „Tu gali šokti“, dainavo pop muzikos grupėje „ŠarkA“. Vokalinius įgūdžius profesionalus šokėjas tobulino operinio dainavimo studijose, o dabar intensyviai dirba su pedagogais.

 

TV3_X_Faktorius_Tomas_Legenzovas_FOTOPRO

 

Vilniuje gyvenantis Tomas gimė Mažeikiuose. 27 metų vaikinas prieš ketverius metus baigė verslo administravimo studijas, dirbo banke. „Nesijaučiau laimingas, viską palikau Klaipėdoje ir pradėjau mokytis dainavimo“, – laidoje sekmadienį 19.30 val. pasakos T. Legenzovas.

 

TV3_X_Faktorius_Tomas_Legenzovas_FOTOPRO

 

Tomas yra šokęs ne viename miuzikle Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, Anželikos Cholinos šokio teatre. Visus vaikino siekius palaiko jo širdies draugė, „Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė. „X Faktorius“ man yra turbo iššūkis. Jaučiuosi užtikrintas, tačiau jaudinuosi“, – prieš pat lipdamas į sceną sekmadienį kalbės T. Legenzovas.

 

Stovėdamas prieš teisėjus Tomas tikins, kad dainavimas yra jo svajonė, siekis. „X Faktorius“ gali visiškai pakeisti mano karjerą. Tai didžiausia auditorija Lietuvoje. Nė vienoje arenoje nebūtų tiek žmonių, kiek šį projektą stebi per televizorių“, – sakys profesionalus šokėjas.

 

Kaip Tomui seksis sužavėti teisėjus? Ar vaikinas pateks į kitą projekto etapą – kūrybinę stovyklą? Visa tai sužinosite jau sekmadienį 19.30 val. per TV3!

 

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!