Sekmadienio vakarą pajūrį sudrebino jau antroji populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Pirmą kartą šou istorijoje pliusai ir minusai buvo sudėti tiesioginės transliacijos metu, po kurios paaiškėjo, kad karštąsias kėdes užimti teko Irmantui ir Aivarui. Tačiau iškritusį dalyvį ir iš projekto pasitraukusį Renaldą pakeitė dvi itin ryškios ir žinomos gražuolės – socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė ir buvusi grupės „Kitokios“ narė Oksana.

 

adu56 (1 of 1)

 

Panašu, kad antrąją bendro gyvenimo savaitę „2 Barai“ dalyviai praleido ne ką mažiau įtemptai – kasdien dirbo baruose, o vakarais atsipalaidavę vienas kitam negailėjo ne tik gražių žodžių ir meilės prisipažinimų, bet ir aštresnių pastabų.

 

Vos prasidėjus tiesioginei transliacijai žiūrovus nustebino naujiena – pirmą kartą projekto istorijoje pliusai ir minusai paaiškėjo būtent jos metu. Mažesnę apyvartą surinkusi Ramūno Vyšniausko vadovaujama baltųjų angelų komanda savo nuomonę išsakė girdint visai Lietuvai.

 

adu37 (1 of 1)

 

Šįkart karštąsias kėdes užėmė ir dėl išlikimo projekte rungėsi du barmenai – Irmantas ir Aivaras. Anksčiau vienas kitam piktų žodžių negailėję dalyviai susirėmė dėl žiūrovų balsų ir juos susumavus paaiškėjo, kad realybės šou palikti teko profesionaliam barmenui Irmantui.

 

Tačiau didžiausiu siurprizu „2 Barai“ gerbėjams tapo net dvi šou naujokės. Šią savaitę sklandę gandai apie M. Šalčiūtės dalyvavimą projekte pasitvirtino – iš pradžių kiek abejojusi žinoma mergina nusprendė tapti projekto dalyve.

 

Kartu su ja į projektą atėjo ir dalyvius kaip reikiant nustebino dar viena ne ką mažiau žavi gražuolė – buvusi merginų grupės „Kitokios“ narė Oksana. Ji, kartu su kitais vienuolika dalyvių jau nuo šiandien apsigyvens bendrose „2 Barai“ patalpose ir dirbs baruose.

 

Tiesioginė transliacija žiūrovams dovanojo ir kitas staigmenas – savo dainomis džiugino Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, žiūrovai galėjo užduoti klausimus internetu, į kuriuos dalyviai iš karto atsakinėjo, aptarti Medos ir Martin santykiai, besimezganti simpatija tarp Kristupo ir Linos, paaiškėjo, kodėl iš „2 Barai“ pasitraukė Renaldas – nusprendė grįžti namo pas savo merginą.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba dvylika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukos – Karolio Bakūno