Iš minkštų vilnos siūlų galima numegzti ne tik megztinį ar šiltą šaliką, bet ir išsiburti ateitį. D. Britanijos Velso regione kažkada buvo populiarus senovinis būrimo būdas su siūlų gijomis. Šiam būrimui reikės dviejų žaidimo kauliukų, medvilninių arba vilnonių siūlų (baltos, pilkos, juodos, žydros, raudonos, geltonos, mėlynos, žalios, violetinės ir rožinės spalvų).

 

siūlai

Be jokių pašalinių minčių rankose pakratyti ir mesti du žaidimo kauliukus ant stalo. Suskaičiuoti, kiek taškų iš viso iškrito. Dabar metas pradėti magišką ritualą su vilnoniais arba medvilniniais siūlais.

 

Jeigu iškrito skaičius 2, reiškia, kad pats likimas atsiuntė žmogų, su kuriuo, kaip pasakose, galima gyventi ilgai ir laimingai. Kad meilės ryšys būtų tvirtas, senovės valai (Velso gyventojai), saulei tekant, ant raudono siūlo užrišdavo 9 mazgus, kad meilė būtų tvirta. Šį siūlą vėliau slapta įsiūdavo talismaną į savo arba mylimojo baltinius.

 

Jeigu iškrito skaičius 3, reiškia, kad dėl tam tikrų aplinkybių žmogus gali prarasti ryšį su artimais draugais ir mylimaisiais. Dėl to bus kaltas pats žmogus. Jeigu jis leis, kad taip įvyktų, ilgainiui pastebės, kad aplinkui jį – vien tik priešais su skirtingomis kaukėmis. Kad taip nenutiktų, reikia per jauną mėnulį užrišti ant rožinio siūlo 2 mazgus. Tai atliekant, visa širdimi trokšti sustiprinti santykius su pačiais brangiausiais žmonėmis. Talismaną laikyti ant viršutinių drabužių.

 

Jeigu iškrito skaičius 4, reiškia, kad visą laiką gyvenime buvo kažkokia paslaptis, kurios niekaip nepavykdavo išsiaiškinti. Dabar atėjo metas tiesai, bet tam, kad ji išaiškėtų reikia truputėlio magijos. Kiekvieną dieną iki vidurdienio užrišti 7 mazgus ant mėlyno siūlo, galvojant apie tai, kas yra svarbiausia. Tada siūlą įdėti ir pritvirtinti tarp dviejų kišeninių veidrodėlių. Talismaną nešiotis su savimi. Jis padės įminti žmonių paslaptis.

 

Jeigu iškrito skaičius 5, reiškia, kad pavyks atskleisti mylimojo paslaptis. Kad nekiltų daugiau problemų, penktadienio rytą ant geltono siūlo užrišti 6 mazgus, galvojant apie tai, ko tikimasi iš mylimojo. Siūlą įsiūti arba kitaip pritvirtinti, kad galėtų būti keičiama jo vieta, į apatinius drabužius. Talismanas sustiprina intuiciją, todėl padeda užkirsti kelią santykių problemoms.

 

Jeigu iškrito skaičius 6, reiškia, kad dėl aplaidumo ir aplaidumo laukia nesėkmės asmeniniame gyvenime ir karjeroje. Norint to išvengti, paimti pilką ir žydrą vienodo ilgio siūlus, susukti juos į vieną ir, saulei leidžiantis, užrišti 4 mazgus, galvojant apie tai, ką gyvenime reiktų keisti.

 

Jeigu iškrito skaičius 7, reiškia, kad laikas atnaujinti senus ryšius. Ketvirtadienį, tekant saulei, tyloje ant violetinio siūlo užrišti 7 mazgus. Tada siūlą su mazgais padėti ant palangės, kad gautų daug tiesioginės saulės šviesos.

 

Jeigu iškrito skaičius 8, reiškia, kad reikia atleisti savo skriaudėjams ir įžeidėjams. Tai padės tobulėti ir dvasiškai augti ir praturtėti. Per delčią ant balto siūlo užrišti 15 mazgų, mintyse nuoširdžiai atleidžiant visiems, kurie įžeidė ir įskaudino. Taip pat prašyti atleidimo tų, kuriuos patys įskaudinote ir įžeidėte. Tada siūlą savaitei palikti ant palangės. Paskui jį pakišti po pagalve.

 

Jeigu iškrito skaičius 9, reiškia, kad likimas bus dosnus, seksis tiek piniginiuose, tiek meilės reikaluose. Sekmadienį, tekant saulei, ant oranžinio siūlo užrišti 17 mazgų, galvojant apie tai, kaip uždirbti pinigų arba rasti meilę. Talismaną laikyti lovos galvūgalyje.

 

Jeigu iškrito skaičius 10, reiškia, kad reikia saugotis intrigų. Per delčią ant žalio siūlo užrišti 7 mazgus, galvojant apie tai, ko reikėtų atsikratyti. Palikti siūlą per naktį kairiame palangės kampe, rytą įsidėti į kairės pusės drabužių kišenę ir nešiotis su savimi.

 

Jeigu iškrito skaičius 11, reiškia, kad likimas atsiuntė laimingąjį bilietą – per trumpą laiką pavyks praturtėti ir įsimylėti. Kad taip nutiktų, reikia per pilnatį atsistoti veidu į rytus, susukti baltą ir juodą, vienodo ilgio siūlus į vieną ir užrišti 8 mazgus. Siūlą palikti ant palangės per naktį. Tada pakabinti namuose matomoje vietoje.

 

Jeigu iškrito skaičius 12, reiškia, kad reikia atkreipti dėmesį į sveikatą ir aplinkybes, kurios kelia abejonių. Neteisingi veiksmai gali nuvesti į niekur…