„Šiandien rinksime siaubingiausią šeimą…“ – drebindami balsus, „Lietuvos ryto“ televizijos laidą „Šeima – jėga“ pradėjo Helovino kostiumais pasipuošę jos vedėjai Edita Užaitė ir Timūras Augucevičius. Prizą irgi pažadėjo siaubingą – naktį praleisti apleistame dvare ir pajodinėti žirgais šiurpą keliančiose vietose. Išskirtinė „Šeima – jėga“ laida – jau šį sekmadienį 17.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.

 

LR_TV_SJ_Tarasovai

Visiškai aišku, kad tokie vedėjų pažadai – tik pabaisiško Helovino pokštas. Bet laidos dalyviai – dainininkų pora Vilius bei Violeta Tarasovai su dukterimi Gabriele ir šeimos įmonės „Atsakingas verslas“ įkūrėjai Rima Olberkytė-Stankus bei jos vyras buvęs krepšininkas Žydrūnas Stankus su sūnumi Oliveriu – tiems juokams visa širdimi atsidavė. Ir vieni, ir kiti norėjo tapti siaubingiausia šeima. „Tokio smagaus filmavimo dar neturėjome!“ – džiaugėsi laidos prodiuserė Giedrė Genevičiūtė.

 

„Pragyveni su vyru 19 metų ir, pasirodo, nieko apie jį nežinai. Tikrai esame siaubingiausia šeima“, – Helovino titulo gviešėsi Rima Olberkytė-Stankus, o dainininkas Vilius Tarasovas net pagalvoti negalėjo, kad jo žmona į Helovino vakarėlį apsirengtų raganos drabužiais. „Ji pasipuoštų kuo nors seksualiu“, – ištarė per filmavimą ir tik iš žmonos prunkštelėjimo suprato nepataikęs. Tačiau gudriai išsisuko iš situacijos: „Ragana? Puiku – seksuali ragana. Kas gali būti geriau.“

 

Užtat Viliaus pelių baimė nustebino Violetą. „Nemaniau, kad jis bijo“, – juokėsi dainininkė. Reikia tikėtis, kad supykusi ant vyro kokios mažos švelniakailės neįleis į lovą. Atrodo, tokių žmonos staigmenų Vilius nebijo. „Mes niekada neiname miegoti susipykę“, – atskleidė jis laimingos šeimos receptą.

 

Tritaškiai nuo šoninės linijos, mamos-mumijos iš tualetinio popieriaus, stulbinantys vaikų pasirinkimai, iš visų jėgų skaptuojami moliūgai, juokingos šarados, gera nuotaika, emocinga Viliaus ir Violetos daina per filmavimą nepaliko abejingų.

 

„Tėvai stengiasi, nes myli vienas kitą“, – ištarė parengiamąją klasę jau lankanti dainininkų duktė Gabrielė. Atrodė, kad ir mažosios genuose šokis, muzika užkoduoti: Gabrielė nenustygo, dainavo, šoko su tėvais. Lygiai taip pat ir nenuorama Oliveris, kurio krepšinis, tėčio apmaudui, visai nedomina. „Žaisiu futbolą“, – užtikrintai pareiškė šešiametis filmavimo užkulisiuose.

 

Kas taps siaubingiausia šeima? Ką darytų miške naktį viena palikta Rima? Kokių supergalių norėtų turėti Žydrūnas ir ką su loterijoje laimėtu milijonu darytų Vilius? Atsakymus į šiuos klausimus gausite jau šį sekmadienį 17.30 val. laidoje „Šeima – jėga“.

 

TV žaidimas „Šeima–jėga“ sekmadieniais 17.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.