Sveikatos ministrui Aurelijui Verygai paskelbus, kad nuo šiol bus draudžiama koduoti nuo alkoholio priklausomus žmones, tai ne juokais įsiutino visuomenę. Viena garsiausių astrologių Vaiva Budraitytė pripažino – tai viena didžiausių klaidų, kurią ministras galėjo padaryti.

 

Vaiva Budraitytė,rauginimas,produktai žiemai

 

„Aš pažįstu daugybę žmonių, kurie užsikodavo būtent vadinamuoju  „torpedavimu“. Tie žmonės negeria dvidešimt metų ir ilgiau. Tai šimtu procentų veiksmingas būdas, nors ir vadinamas „placebu“. Jeigu žmonėms tai veikia, kodėl reikia iš jų atimti viltį gyventi visai kitokį gyvenimą?“, – laidoje „Ant bangos“ piktinosi V. Budraitytė.

 

Veryga Aurelijus, ministeris

 

Pasak žinomos būrėjos, dabar Lietuvoje žmonėms ims masiškai vartoti svaigiuosius gėrimus: „Dabar jūs galite įsivaizduoti, kiek žmonių atkris. Kiek bus nulaužta kodų? Dabar visi eis ir gers, ir jiems visai nesvarbu, kad alkoholis parduodamas tik nuo dešimtos valandos. Jeigu žmogus nori gerti, jis ir gers, nueis ir dvyliktą dienos prisigers.“

 

Taip pat V. Budraitytė pasidalijo pasvarstymais, kodėl sveikatos ministras galėjo staiga uždrausti kodavimą nuo alkoholio. „Tai visai ne dėl to, kad šis vaistas paskelbtas neegzistuojančiu. Tiesiog A. Veryga vienur duoda, o kitur atima. Aš net neabejoju, kad jau yra kažkokia chemija, kurią valstybė pirks už milžiniškus pinigus. Ji galbūt bus veiksminga, tačiau kenks kepenims, inkstams, žmonės anksčiau mirs, o kad nusipirktų tokį vaistą privalės imti greituosius kreditus“, – savo pasvarstymais laidoje „Ant bangos“ dalinosi V. Budraitytė.

 

Neįtikėtinos V. Budraitytės prognozės ir įžvalgos jau šiandien laidoje „Ant bangos“ 21 val. 30 min., per „Lietuvos ryto“ TV.

 

Nuotraukos iš “Lietuvos ryto” televizijos archyvo.