Šį ketvirtadienį, rugsėjo 13-ąją, 19.40 val. į intelektualų TV3 televizijos ringą įžengs jau antroji žaidimo „Kas? Kur? Kada?“ Žinovų komanda su Mariumi Pilibu priešakyje. Jo komandoje, kaip ir pirmojoje, šešių intelektualų būrys su viena mergina. Pasak „Kas? Kur? Kada?“ kūrybinio turinio vadovo ir „pono vedėjo“ Roberto Petrausko, intelektualų mūšis su TV3 žiūrovų komanda bus ne ką mažiau azartiškas, o komandos atkaklumas žavės, nors žiūrovams, pasak Roberto, bus tikrai nelengva.

 

Paklaustas, kokį atsaką šį ketvirtadienį pateiks TV3 Žiūrovų komanda, Robertas šypsosi ir negaili žiūrovams pagyrų: „TV3 žiūrovai aktyviai dalyvauja ‚Kas? Kur? Kada?‘ žaidime ir ne vienas jų ne tik galėtų tapti Žinovų komandos nariu, bet net galėtų drąsiai sėsti prie apskrito žaidimo stalo Rusijoje. Išmonės ir sumanumo jiems netrūksta“.

 

Vedėjas išduoda paslaptį, kad aktyviausiai klausimus siunčia Vilniaus, Kauno ir Šiaulių miesto gyventojai, nors atkaklumo netrūksta ir Klaipėdai bei mažesniems Lietuvos miesteliams, regionams. „Yra tokių žaidėjų, kurie apimti entuziazmo atsiunčia po dešimt ir daugiau klausimų, o kiti atsiunčia tik vieną ar kelis klausimus, bet labai įdomius, į kuriuos atsakyti tikrai reikia pasukti galvą“, – apie „Kas? Kur? Kada?“ virtuvę pasakoja R. Petrauskas.

 

Tiesa, „ponas vedėjas“ pabrėžia, kad intelektualaus televizijos žaidimo taisyklės kiekvienam TV3 Žiūrovų komandos nariui pinigų laimėti leidžia ne daugiau kaip tik vieną kartą.

 

Kuo skiriasi pirmoji, Viktoro Peršino, komanda nuo M. Pilibo į priekį vedamos komandos? „Komandas lyginti labai sudėtinga, gal beveik neįmanoma. Jas galima palyginti tik pagal atsakytų ar neatsakytų klausimų skaičių. Antrajai komandai ketvirtadienio žaidimas taip pat bus debiutas, tad paprakaituoti dėl teisingų atsakymų ir pergalės prieš TV3 Žiūrovus teks ne sykį“, – aiškina Robertas.

 

R. Petrauskas pabrėžia, kad Žiūrovų komandai intelektualiame, jubiliejiniame, TV3 televizijos sezone tikrai netrūksta išmonės, tačiau jos dar nespėjusieji pademonstruoti gali tai padaryti užpildę TV3 televizijos interneto puslapyje esančią anketą: http://www.tv3.lt/content/blogcategory/1143/1340/.

 

Debiutinį rudens sesijos „Kas? Kur? Kada?“ žaidimą galima žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/kaskurkada.

 

„Kas? Kur? Kada?“ – ketvirtadieniais 20.30 val. tik per TV3!