Naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ nenustoja viręs eksperimentų ir vykdęs tyrimų. Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje pirmadieniais 19.30 val. rodoma laida šįsyk nusprendė išsiaiškinti, ar prabangus, ypač greitas automobilis ir banko sąskaitas puošiančios sumos su daug nulių tikrai patraukia merginų dėmesį.

 

TV3_VIRALas_U_Kiguolis_2

Niekam ne paslaptis, kad verslininkas Ugnius Kiguolis turi pusę milijono kainuojantį „Ferrari“ automobilį. Ne paslaptis ir tai, kad visai neseniai Ugnius išsiskyrė su savo žmona Jurgita. Apie naujos žmonos paieškas vyras pasiskelbė savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

 

„Aš ir pats, pasirodžius žiniai, kad skiriuosi, dariau socialinį eksperimentą – specialiai savo Facebooke pasirašiau: „Ieškau žmonos“. Tai, nemeluosiu, sulaukiau ir komercinių pasiūlymų. Iš karto tiesiogiai visko prirašė“, – atvirauja verslininkas.

 

„VIRAL‘o“ kūrybinė komanda nusprendė surengti dar niekur nedarytą tyrimą. Laidos žiūrovai pirmieji išvys, ar prabangi verslininko mašina turi įtakos merginant gražuoles sostinės gatvėse.

 

Tam, kad U. Kiguoliui nebūtų liūdna, į eksperimentą kartu leidosi ir vienas iš info šou vedėjų – Mindaugas Papinigis.

 

Žinomas turtuolis pripažįsta, kad nuo barakudų yra nukentėjęs ne kartą. Tad kokios žmonos dabar ieško Ugnius – blondinės, brunetės, jaunos, ilgakojės ar…?

 

„Ne, mano žmona vis tiek turi galvą turėti pirmiausia. Jeigu galvos nėra, tai jau sunkiau. Tam, kad žmona galvą turėtų, aišku, pirmiausia mokytis, kažko siekti, kažką daryti, kažką veikti… Ne tik nagučius lakuotis, plaukučius tvarkytis ir prašyti vyro kas savaitę po 2000 litų“, – ir juokais, ir rimtai pirmadienį 19.30 val. TV3 eteryje samprotaus Ugnius.

 

Pirmadienio vakarą naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ žiūrovai taip pat išvys žinomų moterų istorijas – verslininkės Dainos Bosas sėkmės pasakojimą ir dainininkės Dainos Bilevičiūtės negandas. VMI atstovė ir verslininkas Žilvinas Grigaitis papasakos iš ko gyvena Lietuvos žvaigždės.

 

Negana to, „VIRAL‘as“ pateiks, iš kieno pinigų Seimo nariai pasidarė savo kabinetų remontą bei kiek pinigų šmutkėms išleidžia turtingų tėvelių vaikai.

 

Naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ – pirmadieniais 19.30 val. tik per TV3!