Šeimos ir švenčių televizija, žiūrimiausias kanalas Lietuvoje – TV3 – nesiliauja stebinti savo žiūrovų. Gražiausias metų šventes – šv. Kūčias ir šv. Kalėdas vainikavo labiausiai lauktos metų kino premjeros – „Tadas Blinda. Pradžia“ ir „Įsikūnijimas“ (Avatar) bei romantiškojo dainininko Michaelo Buble dainos, o Naujuosius, 2013-uosius, metus gruodžio 31-ąją TV3 kviečia pasitikti su specialia eterio programa: pikantiškiausia metų apžvalga „Be komentarų. Su Naujais metais!“, juokinga iki ašarų šventine premjera „Eglutės 2“, vaikų numylėtiniu – animaciniu herojumi WALL-E ir rusų kino klasika, tiesiog privaloma per šventes lyrine komedija „Likimo ironija, arba po pirties“.

 

Po gero humoro pusryčių – komedijų „Verkiant reikia Kalėdų Senelio“ (Desperately Seeking Santa), „Užsispyrusi blondinė“ (Legally Blonde) ir nuotykių filmo „Narsusis princas“ (Prince Valiant) – 15.05 val. į eterį sugrįžta šventinis užtaisas – jau ketvirtoji komedijos „Vienas namuose“ (Home Alone 4) dalis. Vagišių laukia labai originalūs mažamečio herojaus sumąstyti išbandymai!

 

Po šeimos filmo „Kalėdų Senis 3“ (The Santa Clause 3: The Escape Clause) ir kaip visada informatyvių ir objektyvių, paskutinių šiemet, TV3 Žinių 19.00 val. speciali šventinė laida „Be komentarų. Su Naujais metais!“ vantomis išvanos skandalingiausius metų veikėjus už jų nuodėmes, nuopelnus ir nuotykius. 2012-ųjų apžvalga vyks… pirtyje!

 

Džiugas Siaurusaitis, Sandra Daukšaitė ir Algis Ramanauskas įsikūnys į kultinės rusų kino juostos „Likimo ironija, arba po pirties“ herojus. „Esu įsitikinęs – žiūrovams įdomu tai, ką politikai nuslėpė nuo tautos. Laidoje apnuoginsime visas jų paslaptis. Kruopščiai balsavome, kam skirti 2012 metų „-iųjų“ nominacijas“, – tikina Džiugas.

 

20.05 val. vis labiau artėjant prie metų pabaigos, prie ekranų rinksis vaikai. Tiesa, juos kviečiantis herojus – nuoširdus ir itin darbštus robotukas, žavi ne tik mažuosius, bet ir suaugusiuosius. Kino industrijos milžinės – kompanijos „Pixar“ kurta animacinė pasaka „WALL-E. Šiukšlių princo istorija“ (WALL-E) ne tik iškovojo Oskarą, bet ir įsitvirtino geriausių pasaulio filmų sąrašuose!

 

21.55 val. visame pasaulyje garsus režisierius Timuras Bekmambetovas pristato nuoširdžių istorijų, juoko ir gerų emocijų pilną šventinę komediją „Eglutės 2“ (Yolki 2). Ryškiausi Rusijos aktoriai į naujametę mišrainę sudėjo septynias istorijas, 46 aktorius, 218 eglučių, 200 kilogramų sniego, 5 stiklainius žaliųjų žirnelių, 20 kilogramų mandarinų ir daugybę kitų ne mažiau svarbių ingredientų! „Metas suartėti“ – paskutines metų valandas su šmaikščiu kinu skaičiuoti kviečia vos pernai sukurtos komedijos kūrėjai.

 

Laikrodžiui išmušus vidurnaktį – įžengus į 2013-uosius, 00.00 val. TV3 dovanoja dar vieną puikų rusų kūrėjų filmą – legendinį aštuntojo dešimtmečio pasakojimą „Likimo ironija, arba po pirties!“ (Ironija sudby, ili S liogkim parom!). Ši romantinė komedija kasmet pradžiugina Naujųjų laukiančius televizijos žiūrovus daugelyje Europos šalių!

 

Speciali programa – gruodžio 31-ąją, 2013-ųjų išvakarėse, tik per TV3!