Neseniai žiniasklaidą apskriejo naujiena apie viename socialiniame tinkle kilusį skandalą. Jaunos mamos Vaidos Grybytės paskyroje buvo paskelbta žinia, kad mirė jos kūdikis bei prašoma prisidėti prie išlaidų, būtinų laidotuvėms. Ne vienas istorijos sujaudintas žmogus skubėjo aukoti nelaimės ištiktai mamai, tačiau netrukus tos pačios, neva mirusios, mergaitės nuotrauka buvo paskelbta ir tarp vieno konkurso dalyvių. Žmonės, nuoširdžiai patikėję sukrečiančia istorija, liko šokiruoti. Ar mama tikrai galėjo taip trokšti pinigų, kad net viešai paskelbė apie savo dukrelės mirtį? Nauja šios istorijos pusė – jau šiandien, pirmadienį, 16.30 val. TV3 laidoje „TV Pagalba“.

 

TV3_TV_Pagalba_Vaida_Grybyte

 

Laidos studijoje svečiuosis pati 20-metė Vaida. Jauna mama išskirtiniame interviu pasakos, kaip viskas įvyko iš tikrųjų.

 

„Ar jauna moteris tikrai pateko į sukčiaus rankas? O gal tai buvo gudrus planas pasipelnyti?“ – laidoje klaus „TV Pagalbos“ vedėja Renata Šakalytė- Jakovleva.

 

TV3_TV_Pagalba_Vaida_Grybyte_2

 

„Nerašiau, nemelavau. Aš tapau sukčiaus auka. Jis – buvęs mano draugas. Paskambino ir sako: „Eik, paskaityk feisbuką. Kai pamačiau, ką jis ten prirašęs, kojos nutirpo. Jis man pasakė: „Taip aš tau atkeršijau“.“

 

TV3_TV_Pagalba_Vaida_Grybyte_3

 

Vaidos nurodytas vyras, kurį ji kaltina dėl visą šalį sukrėtusio įvykio – buvęs jos draugas, šiuo metu gyvenantis Anglijoje. Vyras laidos žiūrovus tikins, kad nėra neapgavęs Vaidos ar ja nepasinaudojęs. „Nepakęsiu tokio jos šmeižto. Jokių pinigų aš nemačiau ir jokiais jos prisijungimo duomenimis nepasinaudojau“, – tvirtins buvęs Vaidos draugas.

 

TV3_TV_Pagalba_Vaida_Grybyte_4

 

Laidoje kalbės ir V. Grybytės paskyroje viešai paskelbtos žinios apgauta moteris Milita. Ji ragins netikėti nė vienu jaunos mamos žodžiu ir tikins, kad melagystės tęsis toliau: „Tas skelbimas apie Vaidos dukrelės mirtį mane taip sujaudino, kad apsiverkiau ir labai sunku buvo. Juk aš taip pat motina ir auginu vaikutį. Kitos mamytės net žvakutes už tą mergytę ėjo uždegti…“

 

TV3_TV_Pagalba_Vaida_Grybyte_5

 

Tuo tarpu „TV pagalbos“ studijoje pasirodęs Vaidos tėvas Arūnas neslėps ašarų: „Kai sužinojau, kad mano anūkė mirė, man buvo šokas. Kai paaiškėjo, kad ji gyva – labai labai apsidžiaugiau. Bet dabar esu sumišęs, ar galėjo mano dukra taip pasielgti…“

 

Ar Vaida – tikroji aferistė? Ar tariamoms laidotuvėms aukojusiems žmonėms bus sugrąžinti pingai? Ar tėvo ašaros pasieks dukters širdį? Visi atsakymai – laidoje „TV pagalba“ – šiandien, pirmadienį, 16.30 val. per TV3.

   

„TV Pagalba“ – darbo dienomis 16.30 val. per TV3!