Agnes Landau Lietuva pažino Raulio vardu. Prieš penkerius metus iš Azerbaidžano į Lietuvą atvykęs studijuoti vaikinas neslėpė homoseksualumo ir pomėgio rengtis moteriškais drabužiais. Šiandien Agnes – moteris, bet tam, kad galėtų taip vadintis, turėjo nueiti ne trumpą kelią. Jo istoriją žiūrovai išgirs sekmadienio LNK laidoje „Bus visko“ 16 val.

 

unnamed (1) unnamed (2)

 

Visą savo gyvenimą Agnes jautėsi nesuprasta ir be galo vieniša. Jausmas dar labiau sustiprėjo, kai būdama septyniolikos, nusprendė palikti gimtąjį šalį ir visiškai viena atsidūrė Lietuvoje. Visa tai Agnes privedė prie dar vieno juodo gyvenimo periodo – narkotikų.  Jos gyvenimas ėmė ristis į prarają. Universitete pakibo ant išmetimo ribos, rytais nubudusi nepažindavo savęs veidrodyje, o žmonės, kurie vadino savo Agnes draugais, tik išnaudojo.

 

unnamed (3) unnamed (4)

 

Atvira bei nuoširdi transseksualė netruko išgarsėti mūsų šalyje. Agnes greitai išmoko lietuvių kalbą ir sparčiais žingsniais žengė svajonės link vis dažniau save pristatydama kaip moterį, o ne vyrą. Nepraėjus nei porai metų Agnes išvaizda ėmė keistis kardinaliai, ji ryžosi žingsniui, po kurių nėra kelio atgal – plastinėms operacijoms.

 

unnamed (5) unnamed (6)

 

Nemažiau svarbi moters virsmo dalis buvo hormonų terapija, kuri ne tik kainavo didžiulius pinigus, bet ir sukėlė tikrą emocinį pragarą Agnes galvoje. Būdavo dienų, kai jautrios sielos asmenybė negalėjo atskirti juodo nuo balto ar išgirdus liūdna melodiją sulaikydavo ašarų. Tačiau, šiandien Agnes prisipažįsta, labiausiai baugino kalbos apie trumpą transseksualių amžių, neva tai hormonų terapijos pasekmė.

 

unnamed (7)

 

Nuspręsdama galutinai atsisakyti savo vyriškumo, kartu ji priėmė sprendimą atsisakyti bet kokių svaigalų, kurių vartojimą kartu su hormonų terapija Agnes prilygina lėkimu per miestą sportiniu automobiliu neprisisegus diržo 250 km/val. greičiu.

 

unnamed

 

Agnes džiaugiasi, kad šiandien ji populiari. Jos anketas socialiniuose tinkluose seka tūkstančiai gerbėjų ir vis mažiau žmonių gėdijasi kartu pasirodyti viešumoje. Ir nors tai didelis pasiekimas, vis tik prisipažįsta, kad artimoje aplinkoje nėra nei vieno tikro žmogaus.

 

Dabar Agnes daugiausiai laiko praleidžia Maskvoje bei Milane,  dirbdama apatinio trikotažo modeliu. Ten, sako, ramiau, niekam nekyla dvejonių dėl jos moteriškumo, o jei kartais, jei kam ir užkliūva žemas balsas, gražuolė visuomet išsisuka, jog daug rūko. Ten moteris uždirba dešimtis kartų daugiau nei Lietuvoje, tačiau paklausta, kur ketina kurti savo ateitį, Agnes išlieka paslaptinga.

 

Agnes jaučiasi pilnaverte moterim. Ji patenkinta savo išvaizda, sulaukia gausybės heteroseksualių vyrų dėmesio. Užsienyje į pasimatymus ją kviečia garsūs verslininkai ir net politikai, kurių nebaugina Agnes praeitis. Tačiau didžiausias jos tikslas yra sukurti darnią šeimą ir turėti pulką vaikų, kas daugelio mūsų akimis, turėtų būti neįmanoma. Bet Agnes įsitikinusi: ji taps motina.  Laidos „Bus visko“ herojė  neatmeta galimybės įsivaikinti ar, ištekėjusi, ieškoti surogatinės motinos.