Nuo pat ankstyvo ryto iki išnaktų lietuviškame ūkyje plušantys TV3 nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ dalyviai vis labiau jaučia stiprėjantį nuovargį ir įtampą. Aštrėjant konkurencinei kovai dėl šou nugalėtojo vardo ir pagrindinio prizo – naujo automobilio, tarp jų kyla konfliktai, kurie vargina ne vieną. Projekto kūrybinė komanda nusprendė pralinksminti pavargusius dalyvius ir surengė jiems netikėtą staigmeną.

 

Iššūkis kaime

 

Šeštadienio vakarą 19.30 val. žiūrovų lauks intriguojanti realybės šou laida, kurioje žiūrovai išvys daugiau nei dvidešimt metų gyvuojančios legendinės grupės „16Hz“koncertą, kuris bus surengtas netikėtoje vietoje. Privatų koncertą šou dalyviams grupė surengs apleistame kluone – dalyvių gyvenamose patalpose.

 

Tokios staigmenos projekto septintukas sulauks be jokio poilsio dirbę net šešiolika valandų. Pasak vieno iš projekto vedėjų, Lukšių žemės ūkio bendrovės vadovo Jono Pranaičio, už šaunų darbą, visada atsilyginama dvigubai, tad šios staigmenos projekto dalyviai tikrai buvo nusipelnę.

 

„Nu tos jėgos tokios, kur pirmam šokiui dar reikėjo prisiversti, bet jau kai pagauni ritmą, pagauni tą norą linksmintis, azartą šokti, tai jau tada tų jėgų iš kažkur atsirado“, – šeštadienį laidoje kalbės kartu su grupe „16Hz“ dainavęs ir šokęs dalyvis Rokas.

 

Nuvargę dalyviai vos išgirdę pirmuosius „16Hz“ dainų akordus atkus, pamirš visą nuovargį ir pasiduos šėlionėms. „Super tobulas vakaras buvo. Viską darėm. Šokom, dainavom, trypėm“, – šiandien 19.30 val. TV3 eteryje juoksis Lina.

 

Penktoje „IššŪKIS kaime“ laidoje dalyvių lauks ekstremalios užduotys ir ūkio darbai – likęs septintukas pasitelkęs naujausią techniką drėkins apsėtus laukus, ties kelius, tvarkys Lukšių miestelio aplinką ir toliau bandys įrodyti, kad tikri miestiečiai gali išgyventi lietuviškame ūkyje.

 

Realybės šou kūrėjai tikina, kad šios laidos kulminacija taps naujo dalyvio pasirodymas, kuris pradžiugins ne visus. Kas prisijungs prie nuvargusių ir jau keletą savaičių sunkiai dirbančių dalyvių? Ar iš projekto anksčiau iškritęs senbuvis ar naujokas?

 

Kovoje dėl naujo „Ford Fiesta“ automobilio ir šou nugalėtojo vardo draugysčių nebeliks, o „šieno“ ir „lovų“ komandų lyderiai vienas kitam paskelbs karą. Kodėl iš projekto merginų juoksis visas kaimas ir kas paliks šou? Visi atsakymai – šiandien, šeštadienio vakarą 19.30 val. jau penktoje realybės šou „IššŪKIS kaime“ laidoje.

 

Pamatykite, kaip realybės šou dalyviai šėlo kartu su grupė„16Hz“: 

 


 

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukėlė į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyveno žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seka filmavimo kameros, kurios nepraleidžia nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį. Projektą „IššŪKIS kaime“ veda humoristas Vitalijus Cololo ir ūkininkas Jonas Pranaitis.

 

„IššŪKIS kaime“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukų autorius: tomasfoto.lt