Į populiariausio Lietuvoje šokių projekto „Šok su manimi“, kurio premjera – jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone jau rugsėjo 8-ąją, šeštadienį, 19.00 val., laivą įšokęs „Ventukų“ lyderis Juozas Butnorius drąsiai rėžia: „Taip, aš mėgstu dėmesį!“ Juozas pats nesiryžta sau lipdyti jokios „Mylimas, nemylimas dalyvis“ etiketės ir sako, kad žiūrovai patys nuspręs – šlovinti ar nuteisti.

 

Juozas juokiasi – vos tik pasiryžo užsirašyti savarankiškai mokytis šokti, netikėtai sulaukė pasiūlymo iš „Šok su manimi“ prodiuserių. „Tik dabar tenka mokytis ne vien dėl savęs, o ir dėl visos Lietuvos… Atsakomybė kur kas didesnė, bet taip juk įdomiau?“ – garsiai klausia dėmesio nebijantis „ventukas“.

 

Liaudies šlagerių dainininkas antrina kitiems „Šok su manimi“ dalyviams ir ranką prie širdies pridėjęs garsiai prisipažįsta: „Projekto dalyviai – nerealūs. Mes viena ‚chebra‘. Matas Niparavičius ir Marius Gaižauskas verti sielos lyderių vardo, labai draugiški, charizmatiški“, – gražių žodžių negaili J. Butnorius. O šokių partnerė Katerina Voropaj? „Katerina – tikra ‚profė‘. Nedarome nieko, kas jai ar man nepatiktų, – ieškome kompromiso, antraip juk kuris nors vienas blogai jaustųsi, tiesa?“ – samprotauja Juozas.

 

„Ventukas“ tiki, kad nenugalimų kalnų nėra, o šokiai taip pat įveikiama viršukalnė. Tik ne viskas būtinai pavyksta „iš pirmo šokio“… „Būsiu atviras – liaudiškai pasakius – drožiam parketą“, – rėžia garsiai juokdamasis šmaikštusis „Šok su manimi“ dalyvis. – Jau greitai pradėsiu koncertuoti su savo soline programa ir pažadu, kad šokių elementų ten bus kur kas daugiau, nei ‚Ventukų‘ repertuare. Iš kairės man šoks Katia, o iš dešinės – mano sužadėtinė, kuri taip pat profesionali šokėja“, – šypsosi J. Butnorius.

 

Ketvirtajame populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ sezone, kurio premjera – rugsėjo 8-ąją, šeštadienį, 19.00 val., suksis ir daugiau porų: Algis Ramanauskas ir Karina Jeremian, Diana Martinėlė ir Aristinas Guogis, Rūta Janutienė ir Adomas Norkūnas, Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius, Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė, Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė, Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas, Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis, Veronika Gordijevskaja ir Marius Gaižauskas, Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė, Andrius Žiurauskas ir Natalja Tokareva, Petras Daunys ir Sandra Saikauskaitė, Matas Niparavičius ir Ignė Rėklaitytė, Diana Dargienė ir Dangius Šalaviejus bei Edvardas Norvaiša ir Goda Ročytė.

 

„Šok su manimi“ visus džiugins jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone, kurio premjera – jau rugsėjo 2-ąją!

 

„Šok su manimi“ premjera – rugsėjo 8-ąją, šeštadienį, 19.00 val. tik per TV3!