Jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone debiutavęs televizijos ryto desertas „Nauja diena“ ištikimiausiems žiūrovams padeda pradėti dieną pozityviai ir energingai. Prie laidos vairo stoję net du vedėjų duetai – Jurgita Jurkutė ir Mindaugas Rainys bei Martynas Starkus ir Agnė Grigaliūnienė – pasikeisdami pradeda šiokiadienius neįprastai anksti: anksčiau nei 5 valandą susirinkę ryto laidos studijoje varto dar ką tik spaustuves palikusių laikraščių puslapius, o grimo kėdėje patys dieną pradeda su kavos puodeliu.

 

Ir Martynas, ir Agnė šypsosi – šią savaitę atsakomybė kelti TV3 žiūrovus tenka jiems. Agnė džiaugiasi, kad vos pravėrus studijos duris ją pasitinka linksmi, žvalūs ir besišypsantys veidai: „Labas rytas, išaušo nauja diena!“ Martynas antrina, kad viena linksmiausių besiformuojančių tradicijų – nuotykių, vykstant į darbą, aptarimas. „Visada kas nors nutinka. Būna linksma ir juokinga“, – sako „Naujo dienos“ vedėjas.

 

Kaip vyksta pasiruošimas „Naujai dienai“? „Aptariame laidos eigą, perverčiame į studiją atkeliavusią spaudą, išgeriame kavos. Jei klaustumėte, kaip vertinu savo debiutą ryto laidoje, neatsakysiu. Vertinti turi žiūrovas. Tačiau kasdien peržiūriu ‚Naujos dienos‘ įrašą ir stengiuosi taisyti taisytinas klaidas. Martynas mane jaučia ir aš pradedu jį jausti. Jis – nuostabus partneris“, – gražių žodžių kolegai negaili A. Grigaliūnienė.

 

Tuo tarpu M. Starkus „Naujos dienos“ užkulisius praskleidžia plačiau. „Rytais mane labiausiai prabudina pareiga. Daugelis žmonių keliasi taip anksti, kai kas net visą gyvenimą, tad to nesureikšminu, – kalba Martynas. Ar jis drįsta vertinti savo debiutą? – Viskas gerai. Man ramu, kad dirbam pagal galimybes ir savo sugebėjimus. Būna visko. O su laidos vedėjais Lietuvoje, kaip ir su krepšininkais, visi turi savo nuomonę apie juos. Net ir tie, kurie nei karto nematė ar net negirdėjo, kas jie tokie“, – šypsosi pašnekovas.

 

Pozityvūs ir energingi rytai su Jurgita, Mindaugu, Agne ir Martynu TV3 televizijos eteryje prasideda šiokiadieniais 6.30 val.!

 

„Nauja diena“ – šiokiadieniais 6.30 val. tik per TV3!