Sveikata – tai kiekvieno žmogaus pati brangiausia vertybė. Tikriausiai taip pasakytų kone kiekvienas, tačiau dažniausiai apie ją yra pamirštama, ir prisimenama tik tada, kai sveikata suprastėja. Šiais laikais visai nebesvarbu, ar tu turi daug pinigų ar ne, kaip sakoma, sveikatos už pinigus nenusipirksi, dėl to sveikata reikia rūpintis ne tik tada kai jau yra per vėlu.

 

mityba

Didžioji dauguma žmonių, gyvena nei dabartyje, nei ateityje. Gyvena taip, lyg būtų nemirtingi, o po to numiršta jausdamiesi, jog niekada ir negyveno. Jie atiduoda savo sveikatą vardan darbo, o paskui gailisi. Kodėl yra sakoma, kad reikia mėgautis, džiaugtis gyvenimu, būti optimistiškai nusiteikus, neįsileisti streso į savo gyvenimą? Todėl jog visa tai prisideda prie jūsų vidinės būsenos, jūsų sveikatos. Ar žinojote, jog norint gerai jaustis dieną, reikėtų miegoti ne mažiau nei 7-8 valandas per dieną? Tai viena iš pagrindinių geros sveikatos priežaščių. Gerai išsimiegoję žmonės, jaučiasi laimingesni, geresnės nuotaikos, geriau atlieka savo darbus. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir į savo mitybą, kuri pas dažną žmogų yra netaiksyklinga, valgoma bet kas ir bet kaip. Labai svarbu dienos pradžioje nepamiršti pusryčių, tai padės jums susikoncentruoti, kokybiškai atlikti dienos darbus, suteiks energijos. Reikėtų žinoti, kaip derinti maistą, kada jo nepersivalgyti, kaip jį valgyti, kada gerti vandenį. Ir žinoma nepamiršti, kad net 60% dienos maisto, turi sudaryti daržovės bei vaisiai. Norint palaikyti gerą sveikatą reikia mylėti save, daryti tai kas jums teikia malonumą, juoktis, šypsotis, užsiimti mėgiama veikla. O kaip gi nepamiršti ir pajudėti? Pasistenkite į savo dienos rutiną įtraukti bent trumpą 30 minučių pasivaikščiojimą ar pabėgiojimą, visai nebutina lėkti į sporto klubą deginti riebalus. Kad gerai jaustis, pakanka ir nedidelio fizinio krūvio. Net ir lengvas pajudejimas, padės išvengti įvairių ligų.

 

Taigi, jeigu atsižvelgsite ir pabandysite į savo gyvenimo rutiną įtraukti šiuos išvardintus punktus, jūsų sveikata jums tikrai padėkos. Žmonėms puoselėjantiems savo odą rekomenduotina jos nepamiršti ir naudoti kokybiškiausias priemones. Vyresnio amžiaus žmonėms patariama vartoti kolageną ir hialurono rūgštį, o kokybiškus šiuos gaminius galima rasti apsilankius internetinėje svetainėje – https://ohhira.lt/.