Eksentriškoji visuomenės veikėja Raisa Šarkienė savo namų duris atvėrė TV3 vasaros projekto „Sofos ekspertai“ kūrybinei komandai. Amžiui nepavaldi moteris ne tik komentavo ir įvertino populiariausias televizijos laidas, bet ir atskleidė, kad žiūrėdama televizorių mielai rūko kaljaną, o laidos „Sofos ekspertai“ filmavimas jai tapo puikia proga įsigyti naują sofą.

 

TV3_Sofos ekspertai_Raisa_Sarkiene

R. Šarkienė prisipažino televizorių retai žiūrinti viena, o kai tik jį įsijungia, būtinai rūko vandens pypkę – kaljaną. Pasak jos, tai – nelaužoma tradicija. Ugningu temperamentu garsėjanti moteris „Sofos ekspertų“ komandai prasitarė, jog šis filmavimas paskatino ją įsigyti naują sofą. Deja, šios nespėjo pristatyti laiku, tad filmavimas Raisos namuose virto kuriozu.

 

„Paprasčiausiai taip išėjo, kad tuo momentu, kai vyko filmavimas man atvežė naują sofą. Darbininkai iš pradžių tą sofą paliko laiptinėje, bet ji trukdė kaimynams praeiti, todėl įnešėme ją į mano butą ir pastatėme koridoriuje. Ta sofa maišė visai filmavimo grupei“, – juokėsi R. Šarkienė.

 

Kiekvieną antradienį 21.00 val. TV3 projekte „Sofos ekspertai“ dalyvauja penkios komandos, kurias sudaro ne tik šeimos nariai, bet ir bičiuliai, draugai ar kaimynai, kurie stebi televizijos laidas ir jas komentuoja. Kaskart pasirodo ir koks nors žinomas žmogus.

 

Šį vakarą prie projekto „Sofos ekspertai“ dalyvių prisijungs Raisa. „Kartais pažiūriu žinias, koncertus, įvairius žiburėlius. Man patinka seni tarybiniai filmai. Politinės laidos – ne man. Nemėgstu ir jokių „muilinių“ serialų. Nežiūriu nei fantastikos, nei karo“, – apie savo įpročius pasakojo moteris.

 

Šį, antradienio, vakarą 21.00 val. „Sofos ekspertų“ žiūrovai išvys, kad stebint savaitės aktualijas ir išsakant savo nuomonę, daugiausiai juoko Raisai sukėlė realybės dokumentikos laida „Farai“. Moteris tikino, kad tai viena jos mėgstamiausių laidų: „Jei turiu laiko, tai ir „Farų“ laidą pasižiūriu. Įdomi laida. Kartais ir žiaurumų ten yra, ir juokingų situacijų.“

 

Akimirkas, kaip R. Šarkienė komentuoja televizijos laidas, jau galima pamatyti internete:

http://bit.ly/1RW30ET

 

Pasaulį sužavėjusiame projekte „Sofos ekspertai“ kiekvieną antradienį pasirodys penkios skirtingos komandos, kurias sudarys ne tik tikros šeimos, bet ir draugų kompanijos. Jau pirmoje „Sofos ekspertų“ laidoje žiūrovai susipažins su senjorais sutuoktiniais Birute ir Algimantu Birgilais, vaikais – televizijos laidų ekspertais – Haroldu ir Oskaru, bei Oskaro pusseserėmis, smagiais broliais iš Šiaulių Audriumi ir Linu bei jų žmonomis, bičiuliais vizažo meistru Šarūnu bei drabužių konsultantu Elvinu ir smagių draugų kompanija iš Vilniaus. Kiekvienoje „Sofos ekspertų“ laidoje dalyvaus visiems gerai žinoma garsenybių šeima.

 

„Sofos ekspertai“ – antradieniais 21.00 val. per TV3!