Ar įmanoma susilaukti tokio vaikelio, apie kokį svajojame – sveiko, protingo, apdovanoto daugybe talentų? Vedų žinovai teigia, kad tai visiškai realu, tik reikia žinoti, kaip tam pasiruošti. Šventraščiuose rašoma, kad planuodami į pasaulį paleisti naują gyvybę turėtume elgtis ypač išmintingai bei apdairiai.

 

Beautiful,Newborn,Sleeping,With,Knitted,ToysNuo ko pradėti?

 

Seniausiuose rašytiniuose šaltiniuose teigiama, kad didžiam tikslui – naujos gyvybės sukūrimui būsime pasiruošę tik tada, kai išsivalysime visus tris kūnus: fizinį, emocinį ir dvasinį. Pagal vedas, tam reikia paskirti bent 90 dienų. Per tą laiką išvalomas žarnynas, taikoma speciali dieta, net susilaikoma nuo lytinių santykių. Vedose pabrėžiama, kad jeigu sėkla bus nebrandi, kūdikis gims silpnas. Jei per tuos tris mėnesius gebėsime subalansuoti visus tris kūnus, su gimusiu vaikeliu bėdų neturėsime visus 18 metų, kol jis užaugs. Brandžios sielos vaikas – didžiausia investicija, dovanojanti vien džiaugsmą ir gėrį.

 

5 žingsniai

 

Porai pavyks prisikviesti brandžią sielą, jei būsimi tėvai kilstelės sąmoningumo lygį. Pirmiausia privalo suvokti esantys ne tik kūnai, bet ir sielos, nes, be fizinio, turime ir subtiliuosius kūnus. Paprastai daugelis prisirišę tiek prie kūno, tiek prie namų, daiktų, vaikų. Turime įsisąmoninti, kad visa tai mums nepriklauso. Net vaikai nėra mūsų nuosavybė. Su šia mintimi svarbu susitaikyti dar iki juos pradedant. O norint, kad į šeimą ateitų ypatinga ir brandi siela, reikia išties nemažai pastangų. Kaip pasiruošti?

 
  • Pirmasis žingsnis – fizinio kūno valymas. Dažniausiai jį užteršiame įvairiais toksinais. Valant organizmą atsisakyti visų žalingų įpročių, jokiu būdu nevartoti alkoholio, kavos, maisto su įvairiais E ir kitais kenksmingais priedais. Planuojant berniuką, vyrui patartina valgyti saldų, rūgštų ir sūrų maistą, o moteris turėtų valgyti daugiau kartaus, aštraus, sutraukiančio skonio produktų. Planuojant mergaitę – viskas atvirkščiai.
  • Antrasis žingsnis – stiprinti organizmą, imunitetą, lytinių sistemų veiklą. Patariama atlikti kraujo tyrimus ir išsiaiškinti, kokių vitaminų ar mikroelementų labiausiai trūksta.
  • Moterims naudinga gerti endokrininę sistemą balansuojančios arbatos. Tokią nesunku pasigaminti – lygiomis dalimis sumaišykite ciberžolės, šafrano, cinamono miltelių, susmulkinkite muskatų riešutą, saldymedžių šaknį ir žvaigždinį anyžių. Trečdalį šaukštelio miltelių užplikykite verdančiu vandeniu ir kartą per dieną išgerkite.
  • Išvalius fizinį kūną, sustiprėjus fiziškai, svarbu imtis emocinio kūno. Rekomenduojama nuraminti įsismarkavusį protą. Tai pavyks padaryti, kai jausite pilnatvę ir harmoniją, būsite visiškai ramūs, neerzins aplinkos dirgikliai. Tam padeda kasdienis pasivaikščiojimas gamtoje, meditacija, ramios muzikos klausymas, dvasinės muzikos koncertai, kvapų terapija.
  • Vedose rašoma, kad planuojant naują gyvybę ypač gerai sustiprinti ryšį su Dievu, daug melstis, medituoti. Subalansavus visus tris kūnus galima tikėtis susilaukti ypatingo vaikelio.
 

Kada pradėti kūdikį

 

Retas girdėjęs apie (ne)palankias dienas vaikeliui pradėti. Jo nereikėtų pradėti vienuoliktą dieną po Mėnulio pilnaties ir jaunaties. Senuosiuose šventraščiuose rašoma, kad šiomis dienomis iš kosmoso atsiveria vartai ir į Žemę plūsta neigiamos energijos srautas. Tomis dienomis taip pat nepatartina toli keliauti, geriausia būti namuose ar dvasingose vietose, kur žmogus nėra pažeidžiamas. Vaikelio nepatariama pradėti ir auštant ar temstant, nes tuo metu, pagal vedas, klajoja dvasios. Tokiu laiku pradėtas vaikelis gali būti pernelyg jautrus.

 

9 laukimo mėnesiai

 
  • Užsimezgus gyvybei itin svarbi užduotis – tinkamai elgtis visus devynis nėštumo mėnesius. Ką reikėtų daryti? Besilaukiančiai moteriai turi būti sukurta ypatinga aplinka, nes įsčiose gyvenantis vaikelis pasaulį mato mamos akimis. Vaikas pasaulį suvokia per motinos jusles, todėl visa, ką ji tuo laikotarpiu daro, užsifiksuoja jo energinės informacijos sistemoje. Jis tarsi nuskenuoja mamos mintis ir emocinę būseną. Nelygu motinos fizinė būklė, mintys, išgyvenimai, poelgiai ir gyvensena, vaiko gyvenimas virsta pragaru arba rojumi.
  • Kai vidinis mamos pasaulis neharmoningas – ji liūdi, pyksta, pavydi, nervinasi, vaiką persekioja siaubingi vaizdiniai ir potyriai. Nėštukė ypač pažeidžiama neigiamos energijos, todėl kuo daugiau laiko turėtų leisti švarioje, ramioje, dvasingoje aplinkoje, skaityti ir klausyti tik teigiamos informacijos, nes neigiama gali pažeisti vaikelio psichiką.
  • Vyras tuo laiku turėtų ypač rūpintis besilaukiančia moterimi, neparnešti į namus jokių rūpesčių.
  • Vaikelio laukimas – ypatingas laikas, kai moteris gali daug atrasti ir sužinoti, mat vaikas verčia ją ieškoti sąsajų su aplinkiniu pasauliu. Moteris šiuo laiku nuolat būna visatos spinduliuojamame energijos ir informacijos sraute.
 

Kodėl svarbus muzikinis ugdymas iki gimimo

 

Jau prieš tūkstančius metų žinota, kad muzikos garsai veikia gemalo ląsteles. Įrodyta, kad vos kelių mėnesių embrionui garsas reikalingas harmoningam psichofiziniam vystymuisi. Vienintelis ryšio su jį supančio pasaulio kanalas – klausa. Mokslininkams kėlė nemažai klausimų, kodėl užsimezgusios gyvybės širdis pradeda plakti vos keturių savaičių, nors realiai atlikti siurbliuko funkciją ji reikalinga nuo aštuonių. Išaiškėjo, kad širdies plakimas atlieka garsinės stimuliacijos funkciją, reikalingą augančio vaisiaus smegenų neuronų vystymuisi. Tad reguliariai niūniuodama, dainuodama liaudies dainas besilaukianti moteris daro teigiamą poveikį būsimo mažylio intelektui ir sveikatai. Mokslininkai taip pat įrodė, kad muzikos klausymasis bei muzikavimas skatina abiejų smegenų pusrutulių veiklą. Todėl nenuostabu, kad dar iki gimimo lavinti vaikai gabūs tiek humanitariniams, tiek tiksliesiems mokslams.

 

Ypatingas liaudies dainų poveikis

 

Nors pasaulyje sukurta ne viena prenatalinio (iki gimimo) muzikinio ugdymo metodika, visgi žinoma, kad ypač efektyviai veikia liaudies muzika. Liaudies dainos, perduodamos iš kartos į kartą, ypač teigiamai veikia ir besilaukiančią moterį, ir dar negimusį kūdikį. Todėl jau nuo pirmųjų nėštumo mėnesių svarbu dainuoti liaudies dainas. Galima niūniuoti pačių sukurtą melodiją. Dainuojant svarbios mintys ir žodžiai. O tekstą sukurti visai nesunku – apsidairyti aplink ir žodžiais išdainuoti viską, kas vyksta gamtoje: sprogsta pirmieji medžių pumpurai, žydi gėlės ar žaliuoja žolė… Nepamiršti, kad mintis – materiali. Dainuojant galima įsivaizduoti, koks bus kūdikis. Gal ir sunku patikėti, bet mamos dainos ir vaizdiniai gali turėti įtakos būsimo vaikelio išvaizdai.

 

Tyros mintys

   

Norint pagimdyti sveiką, talentingą ir intelektualų vaiką, siūloma ne tik dainuoti dainas, piešti, klausyti muzikos, bet ir pozityviai mąstyti. Su užsimezgusia gyvybe nuoširdžiai bendrauti kasdien nuo ankstyvo ryto – vos pabudus meiliai pasisveikinti, paglostyti pilvą. Liečiant užsimezga nuostabus ryšys. Todėl labai svarbu, kad tą darytų ir būsimas tėtis. Galima pastebėti, kaip jam palietus pilvą ir pakalbinus būsimas mažylis sukrunta. Bendraujant su dar negimusiu vaikeliu po truputį formuojama nuomonė, kad pasaulis yra gražus. Tai visais atžvilgiais teigiamai veikia vaisių. Gimęs toks mažylis labiau pasitiki savimi, kovoja už save, labiau tiki gyvenimu.

 

Tai įdomu!

 

Šventraščiuose minima, kad motinos gimdoje kūdikis mato ankstesnius savo gyvenimus. Su pirmuoju oro gurkšniu tie prisiminimai išblėsta. Iki ketverių metų vaikas dar gali prisiminti įvykius iš praėjusių gyvenimų, tačiau pamažu viskas užsimiršta. Deja, to nežinodami tėvai mano, kad atžala viską išsigalvoja. Taip pat neretai suaugusieji užmiršta arba tiesiog nežino, kad egzistuoja ir subtilieji kūnai. Tai prisiminti reikėtų auklėjant vaiką. Jeigu tėvai konfliktus sprendžia už uždarų durų ir tikisi, kad vaikas apsaugotas nuo neigiamų emocijų, labai klysta, nes mažasis puikiai jaučia bendrą namų atmosferą, vyraujančias energijas. Jeigu namuose dažnai kyla konfliktų, nenuostabu, kad vaikas dažnai serga.