Vingiuotas, darbingas ir įdomus mėnuo. Puikus laikas skirti dėmesio tiek naujiems, tiek dar neužbaigtiems projektams. Rekomenduojama užsiimti kūryba, išbandyti naujoves.

 

spalis_800x533

Teks apsvarstyti, ar tikrai einate teisinga kryptimi. Tai ypač naudinga tiems, kurie pasiryžę eiti į kompromisus, abiem pusėms naudingą bendradarbiavimą ir partnerystę bet kurioje srityje.

 

Nauja veiksmų strategija ir protinga rizika stipriai išjudins visus reikalus – tiek verslo, tiek asmeninius. Viskas priklausys nuo to, kokius tikslus keliate. Tikėtina pakilti karjeros laiptais, užmegzti naudingus santykius su kolegomis ir vadovybe, rasti partnerių ilgalaikiam bendradarbiavimui.

 

Patartina prisiimti papildomų atsakomybių. Nors padidės krūvis, sulauksite pelnyto atlygio. Greičiausiai reikės ko nors atsisakyti arba keisti. Teks apsvarstyti profesinę veiklą ir į daug ką pažvelgti kitaip. Pasirūpinkite finansiniais reikalais. Gautas papildomas pajamas investuokite.

 

Daugiau dėmesio skirkite mylimam žmogui. Padidės poreikis būti reikalingam, prisiimti atsakomybę. Apsupkite save romantika ir mėgaukitės tuo.
 
AVINAS

 

Meniniai gebėjimai, kūrybiškumas išlaisvins daug gerų idėjų. Puiki galimybė saviraiškai ir savirealizacijai. Tad būkite tam pasiruošę. Metas atsiskleisti darbe ir parodyti, kad esate verti dar daugiau. Lyderio savybes derinkite su diplomatija – tai atneš pribloškiančių rezultatų.

 

Santykiai. Emocijų bangavimas gali užgožti racionalų protą. Jautri reakcija į bet kokį įvykį trukdys matyti realią situaciją. Todėl į viską reaguokite kuo objektyviau. Kolektyviniuose santykiuose atsižvelkite į kitų nuomonę.

 

Darbas. Įgimtos lyderio savybės padės rasti tinkamus sprendimus ir išvengti konfliktinių situacijų. Rinkite informaciją, bendraukite, domėkitės, kas vyksta aplink, užmegzkite naudingų pažinčių. Palankus laikas naujiems projektams, investavimui, draudimui.

 

Sveikata. Aktyvus poilsis, pažintinės kelionės bus itin naudingos. Fizinis darbas – namų ar aplinkos tvarkymas, padės nukreipti dėmesį nuo kankinančių minčių.
 
JAUTIS
 
Metas atskleisti vidinį potencialą ir jį tinkamai panaudoti. Svarbu nebijoti, nepaisykite apie atsargumą ir saugumą įspėjančių signalų. Perspektyva – pagrindinis akcentas. Neapsiimkite daugiau veiklos, nei gebate padaryti ir turite energijos. Pradėtus darbus pabaikite iki galo.

 

Santykiai.  Pirmi rodykite iniciatyvą, skirkite visą dėmesį. Taip ryšys turi tendenciją išaugti į gilesnį ir rimtą. Geras laikas įvairiems susitarimams. Partnerio palaikymas ir naujos idėjos padės veiksmingai įgyvendinti savąsias.

 

Darbas. Susidėliokite konkrečius darbus, laiką jiems atlikti, tikslią strategiją, kaip greitai ir efektyviai pasiekti norimų tikslų. Darbo rezultatai priklausys nuo skleidžiamos nuotaikos. Likite racionalūs ir objektyvūs.Įdėtos pastangos atneš puikių finansinių rezultatų.

 

Sveikata. Skirkite laiko kūnui ir sielai. Rekomenduojami įvairūs proto nuraminimo pratimai. Klausykitės muzikos – padės atsipalaiduoti.

 

DVYNIAI

 

Būsite energingi, kupini optimizmo ir entuziazmo. Pateksite į patį dėmesio centrą. Su dideliu užsidegimu dalyvausite visuomeninėje ir pramoginėje veikloje, lankysitės kine, teatre, parodose, muziejuose. Vaikų tema – viena pagrindinių, reikalaujanti ypatingo dėmesio. Taigi, tikrai nebus nuobodu.

 

Santykiai. Nesėdėkite namuose, dalyvaukite įvairiuose renginiuose, šventėse, bendraukite su naujais žmonėmis, nebijokite peržengti komforto zonos ribų. Jei neturite partnerio, aktyviai jo ieškokite visais galimais būdais.

 

Darbas. Išradingumas ir naujos nuostabios idėjos duos puikių bei perspektyvių rezultatų. Kurkite naujus planus. Aštrus ir įžvalgus protas – jūsų stiprioji pusė. Apgalvokite, ką galite padaryti iš anksto, kad vėliau tam nereikėtų skirti papildomo laiko.

 

Sveikata. Prisipažinkite sau, kiek laiko žadėjote mesti žalingus įpročius, laikytis dietos ar sportuoti? Dabar palanku viską įgyvendinti iš naujo ir keisti tai, kas trukdo gyventi.

 

VĖŽYS

 

Paaštrės jausmingumas. Norsite visais pasirūpinti, bet tam gali pritrūkti fizinių ir dvasinių jėgų. Atsakingai dalinkite pažadus ir taupykite energiją. Laisvalaikiu užsiimkite patinkančia kūryba. Tai bus ne tik malonumas, poilsis, o ir atitrauks nuo nereikalingų minčių perkrovos.

 

Santykiai.  Dėmesio centre – namai, šeima, tėvai. Jūsų paramos reikės artimiesiems. Gali kilti klausimų dėl tėvų namų, vietų, kur gimėte ir praleidote vaikystę. Dalyvaukite ir organizuokite šeimos šventes.

 

Darbas. Galimi netikėti nesusipratimai su dokumentais. Būkite budrūs, reaguokite greitai ir efektyviai. Darykite aiškius sprendimus ir nuosekliai pradėkite juos įgyvendinti. Svarbiausia –neskubėti daryti skubotų išvadų.

 

Sveikata. Nemigos tikimybė. Stenkitės daugiau judėti, tai tikrai padės. Rekomenduojama pasivaikščioti prieš miegą, išbandyti natūralių žolelių nuovirus.

 

LIŪTAS

 

Jei ko nors norite, šį mėnesį gausite gerokai lengviau ir paprasčiau. Galimi pokyčiai tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Svarbiausia – nepasikliaukite likimo malone. Jei nedėsite pastangų, tai rezultato nebus. Belskite ir bus atidaryta.

 

Santykiai. Itin svarbus artimųjų ir visos šeimos palaikymas. Žmonės, kuriuos nuoširdžiai mylite, visais įmanomais būdais padės ir pasiūlys, kokį sprendimą geriau priimti.

 

Darbas. Reikiamas informacijos srautas – lyg neįkainojama dovana. Tinkamas jos panaudojimas atneš pajamų ir be didelių investicijų padės plėtoti verslą tinkama linkme. Būkite ne tik kūrybingi ir atkaklūs, bet ir lankstūs. Skambinkite partneriams, susitikite, nesėdėkite vienoje vietoje.

 

Sveikata. Atminkite, kad nerimas ir stresas neigiamai veikia sveikatą. Imunitetas gali susilpnėti. Vartokite tinkamus maisto papildus ir kokybiškai ilsėkitės.

 

MERGELĖ

 

Pinigai lengvai ateis, bet lengvai ir išeis, jei savęs nekontroliuosite ir elgsitės lengvabūdiškai. Tai nebus lengva užduotis. Pagundos lydės visur, ypač tuos, kurie linkę pirkti gražius daiktus, daug dėmesio skiria įvaizdžiui. Investuokite į žinias – atneš užtikrintą rezultatą.

 

Santykiai. Jūsų reikalavimai augs, tačiau nepersistenkite, tereikia dėti daugiau pastangų ir išlikti kantriems. Suprantama, kad norisi tobulumo, bet žiūrėkite į visus žemiškiau ir atlaidžiau.

 

Darbas. Intensyvus triūsas nėra vienintelis pelno didinimo rodiklis. Galite gauti geresnes pareigas. Aktyvus verslo vystymas, pelningų sandorių sudarymas atneš pelno. Kitų nuomonė ir palaikymas suteiks pasitikėjimo. Tai padės greičiau eiti savo tikslo link ir nestokoti kryptingų sprendimų.

 

Sveikata. Pats laikas pailsėti ir rūpintis savimi. Nelaukite aliarmų, iš anksto stiprinkite imuninę sistemą, apsilankykite pas šeimos gydytoją, atlikite profilaktinį sveikatos gerinimo kursą. Svarbiausia – racionaliai derinkite darbą ir poilsį.

 

SVARSTYKLĖS 

 

Jei prieš tai galvojote tik apie kitus ir bėgote spręsti artimųjų problemų, derėtų skirti laiko sau, prisiminti savo poreikius bei į pirmą vietą iškelti savo norus. Ilgalaikių planų ir naujų projektų neatidėliokite vėlesniam laikui. Metas imtis ryžtingų veiksmų! Energijos netrūks.

 

Santykiai. Norėsis pabūti vienumoje su savimi. Tik ramioje atmosferoje apgalvosite viską, kas šiuo metu nesiklosto pagal planą. Galbūt tokį elgesį ir atsitraukimą lems aplinkinių supratimo stoka.

 

Darbas. Tie, kurie įdėjo daug pastangų ir dirbo su atsidavimu, pamatys pastangų vaisius ir bus patenkinti rezultatais. Į galvą šaus genialių idėjų, atrasite naujovių. Šį mėnesį pajusite savo svarbą. Būkite ryžtingesni, drąsesni, imkitės lyderystės.

 

Sveikata. Neatmetama nemiga, nuotaikų kaita. Nevalia persitempti ar ko nors daryti per jėgą. Jei jaučiate, kad reikia pertraukos, atsikvėpkite. Daugiau vaikščiokite gryname ore, apsilankykite sporto salėje, baseine.

 

SKORPIONAS

 

Esate linkę į pastovumą, tad pokyčiai nelabai džiugina. Dėsite visas pastangas, kad jų išvengtumėte. Tačiau vis vien teks priimti. Tai tik į naudą. Sustiprės noras viską kontroliuoti ir valdyti. Kils susidomėjimas viskuo, kas nepaaiškinama.

 

Santykiai. Persekios praeities šešėliai. Situacijos gali kartotis. Todėl nedelskite ir užbaikite tai, kas neužbaigta. Daugės bendravimo su draugais, didės noras keistis naujomis idėjomis ir patirtimi, aptarti projektus. Atsiras naujų pažinčių, jos suteiks gyvumo ir dinamikos.

 

DarbasApgalvokite ateities planus, nebijokite naujos aplinkos ir kelionių. Gali kilti abejonių dėl partnerių sąžiningumo. Jūsų sąžiningumas – geriausia elgesio taktika. Stenkitės išsigryninti tikslus, pažvelgti į reikalus taip giliai, kaip mokate, ir suprasti tikruosius poreikius.

 

Sveikata. Stiprinkite imuninę sistemą. Gerkite vitaminų, įtraukite į meniu šviežių daržovių ir vaisių. Ribokite riebų, keptą maistą, rūkytus gaminius.

 

ŠAULYS

 

Dievinate laisvę ir nemėgstate nusistovėjusios tvarkos, todėl bus sunku sugyventi kolektyve. Ieškokite sąjungininkų paramos. Daugiau bendraukite su kolegomis, kurie palaiko jūsų įsitikinimus. Būsite gana energingi. Nukreipkite energiją tikslingai ir naudingai.

 

Santykiai. Nesivelkite į konfliktus, pagalvokite ir supraskite kito žmogaus požiūrį. Jūsų užduotis – išmokti eiti į kompromisus. Diskutuokite, ne tik kalbėkite, bet ir gebėkite kantriai išklausyti kito mintis bei nuomonę.

 

Darbas. Patartina kreiptis pagalbos į kolegas – bendra veikla bus produktyvi. Sulauksite pasiūlymo dalyvauti įdomiame projekte. Neatsisakykite, net jei ir neturite deramos patirties ar žinių. Jei tik esate tikri, ko norite ir žinote, kaip pasiekti tikslą.

 

Sveikata. Nevalgykite sunkaus maisto, ypač jei turite jautrią virškinimo sistemą. Rūkantiems patartina šio įpročio atsisakyti arba mažinti cigarečių skaičių. Venkite stipriųjų gėrimų, juodosios arbatos ir kavos.
 
OŽIARAGIS

 

Jausitės energingi ir puikios nuotaikos. Vėl įsižiebs ugnis, nestigs jėgų. Dėl gero mokėjimo viską strategiškai planuoti ir sistemingai veikti reikalai klostysis puikiai. Palankus laikas norintiems užsidirbti papildomai – ieškokite kitos veiklos ir pajamų šaltinio.

 

Santykiai. Patartina kuo daugiau kalbėtis. Pasisakykite, kas slegia, išsikalbėkite. Mėgaukitės kiekviena akimirka kartu, lepinkite vienas kitą malonumais ir dovanomis, būkite dosnūs.
 
Darbas. Dalyvaukite kūrybiniuose projektuose. Tai geras laikas parodyti, ką gebate. Panaudokite žinias ir kūrybines mintis progresui. Viskas įmanoma, eikite savo tikslo link žingsnis po žingsnio ir taip pasieksite norimų rezultatų.

 

Sveikata. Jei peršalsite ir laiku nesusiimsite, menkas peršalimas gali peraugti į sunkesnes ligas. Taigi, renkitės pagal orą ir pajutę pirmuosius simptomus imkitės profilaktinių priemonių.

 

VANDENIS

 

Būsite priversti keisti ne tik gyvenimo būdą, bet ir patirti dvasinį virsmą. Sąmoningumo kėlimas – tai kryptis, į kurią reikėtų orientuotis. Nukreipkite dėmesį į tai, ką mėgstate. Galite susidurti su iššūkiais, tai tik dar labiau paspartins veikti. Jokio standartinio požiūrio į situaciją.

 

SantykiaiRūpinkitės artimaisiais. Nors užims daug laiko ir pastangų, tai jūsų pareiga. Svarbiausia – likite ramūs spręsdami kasdienes problemas. Mėnesio antroje pusėje į jūsų gyvenimą gali sugrįžti žmonės iš praeities. Palanku atnaujinti senus santykius.

 

DarbasPirmoje mėnesio pusėje originalios mintys padės rasti sprendimus ir išspręsti sudėtingas situacijas. Tik būkite kantrūs ir atkaklūs. Palankus laikas kūrybingiems menininkams. Nauji projektai ir ryšiai užtikrins gerą finansinę situaciją.

 

Sveikata. Papildykite mitybą naujais produktais, kurie sustiprintų imunitetą. Rekomenduotina grūdinti organizmą – bėgioti ar bent minimaliai mankštintis rytais.

 

ŽUVYS

 

Mėnuo gana vingiuotas. Teks spręsti svetimas finansines problemas. Galimos sudėtingos situacijos. Stenkitės valdyti emocijas ir į viską žiūrėti žemiškai. Visos situacijos turi sprendimą, o jį rasti padės ramus protas ir objektyvus požiūris.

 

Santykiai.  Juntamas paslaptingumo šydas. Patartina įžvalgiau bendrauti su kitais ir sykiu likti pastabiems. Situacija klostysis taip, kad galbūt teks garsiai pasakyti viską, ką galvojate, neslepiant minčių.

 

Darbas. Teks pakovoti už savo idėjas. Turite įveikti kliūtis, kovoti už asmeninę gerovę ir apginti prioritetus. Tikrinkite informaciją ir nepasiduokite intrigoms. Naudokite jau patikrintus metodus.

 

Sveikata. Naudinga fizinė veikla, skirta raumenų ir kaulų sistemoms stiprinti. Rekomenduojama apsilankyti pas specialistus, kurie pasiūlys geriausius sprendimus.

 

PROFESIONALI SERTIFIKUOTA ASTROLOGĖ PRAKTIKĖ, ASTROPSICHOLOGĖ 

EGLĖ ABALIKŠTIENĖ

 

Egle Abalikstiene

Kontaktai

 

egleshoroskopai@gmail.com 

www.astrologijosakademija.lt 

Facebook:

Eglės ASTROLOGIJOS Akademija

Eglės Horoskopai