Meilė ir pinigai – kaip ką jūs galvojate, ar dera? Ir nors ne vienas sako, kad už pinigus meilės tikrai nenusipirksi, skyrybų advokatai pabrėžia, kad viena dažniausių barnių priežasčių yra būtent finansai. „Mano pinigai yra mano, o vyro pinigai – vyro“, – sako nuomonės formuotoja Reda Mauricienė ir neslepia, kad jos šeimoje vyras yra atsakingas už pagrindines išlaidas.

reda1

Reda su šeima.

 

„Aš buvau ta meilės emigrantė, prieš 10 metų dėl vyro grįžau į Lietuvą, tai man iš esmės viską reikėjo pradėti nuo nulio. Ir vyras iš karto pasakė, kad man neskaudėtų galvos dėl tokių dalykų, kaip mokesčiai, nuoma, maistas. Pasakė: tu grįžti, o aš pasirūpinu viskuo, tu užsidirbk tik sau“, – LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ šį ketvirtadienio vakarą dalinsis žinoma moteris.

 

„Mano vyrui labai nepatinka tokie vyrai, kurie nieko gyvenime neveikia. Ir jam būtų gėda iš manęs imti pinigus, kad susimesčiau ant elektros“, – pridurs Reda Mauricienė.  Vis dėlto socialinių tinklų žvaigždė pinigų iš vyro neprašo.

 

Verslininkė Justė Pinkevičienė su vyru, advokatu Dariumi finansų klausimą išsprendė dar prieš santuoką. „Pinigai niekada negali tapti argumentu aiškinantis santykius. Tu negali ateiti ir pasakyti: kadangi uždirbu daugiau, elgsiuosi taip“, – savo sėkmingos santuokos vieną iš paslapčių įvardijo verslininkė.

 

Ketvirtadienio vakarą LNK laidoje nuskambės ir šokiruojanti lietuvės Vaivos Danieliūtės istorija. Moteris atvira – įveikusi daugybę išbandymų ji rado jėgų pabėgti nuo vyro psichologinio smurtautojo. „Jeigu ne mano tėvai, nebūčiau išgyvenusi. Labai norėčiau irgi būti princese, kuriai tiesiog galima gražiai gyventi, bet mano vyras gyveno iš mano pinigų. Praktiškai „alfonsas“, – šokiruojančia patirtimi dalinsis moteris. Net ir lytinis gyvenimas, anot Vaivos vyro, buvo darbas, todėl susilaukti vaikų nebuvo lengva.

 

LNK laidoje atvira bus ir atlikėja Augustė Vedrickaitė. „Aš paskubėjau, man motinystės gongai jau tiesiog daužė. Visi aplinkui jau buvo susituokę, aš to irgi norėjau, tai kai atsirado žmogus mano gyvenime, staigiai nėriau. Ir pradžioje santykiai tikrai buvo labai valiūkiški, linksmi ir man tai tiko. Jis labai mylėjo vaikus ir pagalvojau, kad čia jau tikrai šitas. Tačiau viduryje nėštumo sužinojau, kad yra bėda. Bandžiau jam padėti, kapstytis, o tuo pat metu turėjau dirbti, uždirbti pinigus, ir nebuvo tos finansinės rankos, kuri padėtų. Iki 8 nėštumo mėnesio koncertavau, grįžau į sceną praėjus pusantro mėnesio po gimdymo, kai vaikas dar buvo ligoninėje. Palatoje pasidažiau ir važiavau koncertuoti“, – atvirai kalbės Augustė Vedrickaitė.

 

Kaip žvaigždės sprendžia finansinius klausimus ir kiek kainuoja skyrybos – laidoje „Bučiuoju. Rūta“ ketvirtadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.