Neseniai pasklido kalbos, kad skiriasi prieš metus susituokusi saldžiausia Lietuvospora –Jonas ir Simona Nainiai. Gandus stiprina ir tai, kad pora buvo kartą susipykusi. Prieš pat sužadėtuves Jonas tėškė: „Skiriamės – meilės nėra!“.

 

_NCS7009_1573x1050

Šį kartą Jonui  įtarimai kilo dėl to, kad Simona, išeidama iš namų, ėmė puoštis. Ir pradėjo lankyti sporto klubą. Be to, dainininkė pasisiuvo gundančius drabužėlius, su kuriais scenoje atrodo… beveik nuoga. Pati Simona tikina, kad ji gražinasi ne vien dėl gerbėjų.

 

„Jeigu aš žiūriu į apačią ir aš matau savo žandus, vadinasi, jau yra nekas. Jeigu aš atsigulu ant šono ir pasideda mano pilvas, jau vėl nekas. Jeigu aš važiuoju per gulintį mentą ir man sukruta šonai, jau žinau – nori nenori reikia kažką daryt“, – šį antradienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje KK2 pasakos Simona Nainė.

 

Simona prisipažįsta: dar visai neseniai mylimasis Jonas ją pribloškė, kuomet pasiūlė baigti draugystę ir skirtis.

 

„Tai buvo labai paprasta frazė: aš tavęs nemyliu“, – prisimena Nainė. Merginai pasidarė silpna – po keturių metų draugystėsiš Jono ji tokio akibrokšto nesitikėjo. Pykčiai įsiplieskė prieš pat Simonos ir Jono sužadėtuves. Atsitiko tai, ko Simona labiausiai bijojo – ji išgyveno, kad vaikinui nesusisuktų galva. Tuo metu, kaip ir dabar, Jonas buvo ant bangos. Apsuptas gražiausių šokėjų, manekenių, dainininkių, kurios norėjo Jono. O Simona jo laukė namuosesu vakariene prie degančios žvakės.

 

Jei vyras neskuba namo, o grįžęs pasako: „tavęs nemyliu“, nėra prasmės toliau būti kartu, jiedu išsiskyrė. Mergina dėl visko apkaltino save.Simona svarstė, kodėl mylimasis ją paliko. Gal dėl to, kad per stora?

 

Po skyrybų Simona ėmė laikytis dietos, o po to iš viso nieko nebevalgyti. Kuomet Simona išgražėjo, atsirado krūvos gerbėjų. Grupė „Pinupgirls“ tapo labai populiari. Kaip tik tuo metu populiariąją Simoną pamatė ir Jonas Nainys. Pamatė tarsi iš naujo. Ir ėmė persekiotiiš naujo, pradėjo Simoną vėl kviesti į pasimatymus.

 

Jonas pajuto, kad jis pats pražus be Simonos ir nedelsdamas pasipiršo. Susigražinęs Simoną, Jonas Nainys puolė ant kelių. Prisipažino, kad buvo kaltas. Kad buvo neteisus. Pasikeitė ir Simona. Iš bambeklės virto savimi ir vyru pasitikinčia princese. O labiausiai Simonai patiko Jono išpažintis, kurią jis atliko po vestuvių. Kad jam patinka ne pakabos, o maloniai apvalios figūros.