Šį penktadienio vakarą 19.30 val. per LNK – akcijos „Pasidalink” didysis koncertas, kuriame nestigs visų laikų populiariausių dainų. Jas atliks ne tik scenos žvaigždės ar publika salėje, bet ir visi, susirinkę prie televizorių ekranų. Žiūrovus pradžiugins ir praeity itin populiarios grupės „Funky” sugrįžimas. Visus ant kojų sukels jų senųjų hitų „Be tavęs”, „Lietaus lašai”, „Tik tau” naujas atlikimas ir specialus pasirodymas.

 

beata_funky

Grupės „Funky” veikla prieš keletą metų nutilo savaime. Atlikėja Beata Wilkin pagimdė dukterį Izabelą ir pasitraukė išžiniasklaidos akiračio, nors vis tiekkoncertavo. Vėliau ėmė byrėti jos komanda: vadybininkas išvažiavo gyventi į Prahą,mylimas šokėjas Rytis Koreiva – į Jungtines Valstijas, kitas šokėjas ir pritariantysis vokalistasLaurynas Mykolaitis sutelkė savo mintis į sportą, tapęs tarptautinio lygio rankinio teisėju ir įkūręs „pilates“ studiją. Dar vienas šokėjas – Tomas Uroška subrendo saviems pokyčiams, o ir pati Beata nelinkusi stovėti vietoje – tai ji Brazilijoje, tai dar kur nors…

 

„Kai Rytis išvažiavo į Ameriką, aš verkiau. Visi išvažiuoja, bėga iš tos Lietuvos – maniau. Nutariau baigti grupės veiklą. Pasikeičiau telefono numerį, metus visiškai niekur nekoncertavau, tačiau teberašiau dainas kitiems. Ir taip atsitiko, kad vieną dieną atsidūrėme muzikos prodiuserio Stano studijoje. „O kodėl tu nedainuoji?“ –paklausė jis. Šį klausimą girdžiu visur, kur tik einu. Atsakiau, kad nebedainuoju, nes pasikeitė mano gyvenimas. Bet Stano šio pokalbio taip lengvai nepamiršo. Netrukus paskambino, vėl apie tai kalbėjomės. Turėjau tik keletą dienų apsipręsti – grįžtame į sceną ar ne. Gerai, kad taip mane „pagavo“, nes dar ilgai galvočiau, ką daryti, vis dėlto tai yra nemažos investicijos“,  pasakoja Beata.

 

„Funky“ lyderė juokiasi, kad pramogų versle yra išgyvenusi viską, niekas jos nebeišgąsdins. Tačiau šiuo metu jai viskas vėl labai įdomu. „Nesijaudinu – džiaugiuosi. Sugrįžimas tik prasideda. Aišku, tai buvo labai netikėta man pačiai. Bet dabar nusprendžiau iš naujo pradėti grupę „Funky“. Šį vakarą LNK didžiajame koncerte „Pasidalink“ su manimi pasirodys du įspūdingi „Todes“ šokėjai – vaikinai po 1,90 metro. Jie su manim dabar dirba, kuria choreografiją. Studijoje su Stano prikėlėme naujam gyvenimuitokias „Funky“ dainas, kaip „Be tavęs“, „Tik tau“, su „Karališka erdve“ kitados dainuotą „Aš vėl esu toli“. 1998-aisiais parašytos mūsų dainos „Lietaus lašai” kurį laiką net negalėjau klausytis, net išbraukiau ją iš programos, nes publika prašydavo pakartoti po tris keturis kartus. Bet dabar man ji vėl graži. Iš tikrųjų labai pasiilgau dainavimo ir visų draugų“, – šypsodamasi kalba B.Wilkin.

 

Tai, kad sugrįžta į sceną ypatingame LNK renginyje „Pasidalink“, kurio idėja – padėti skurstantiems, Beatai labai priimtina. „Muzikantų gyvenime būna ir gerų, ir blogų dienų. Mano šeima moka gyventi kukliai. Ir mes visada sakome, kad svarbiausia – nepasiduoti. Visada bandau dirbti, kabintis į gyvenimą, nes jeigu pasiduosi, vėl atsistoti ant kojų bus labai sunku“, – sako „Funky“ siela.

 

Ji tvirtina mielai padedanti ir nepažįstamiems. Jeigu žmogus – tvarkingas, bet neturi nė cento, Beata nepraeis pro šalį abejingai. „Mano tėvai ir mano šeima – mes visada aukojame. Būtinai reikia padėti žmonėms. Labai svarbi ir „Maisto banko“ akcija „Pasidalink“, – teigia Beata. – Pas mus namuose nebūna maisto likučių, nieko neišmetame, nes neperkame tiek, kad nesuvartotume. Viską gaminame namuose, patys.Ir karšta sriuba visada pasidalinsime. Mūsų durys nuolat atviros.“

 

Šį vakarą „Pasidalink“scenoje taip pat koncertuos Merūnas Vitulskis, Rafailas Karpis, Viktoras Malinauskas, Stasys Povilaitis, „Pop Ladies“, Radži, Tomas Augulis, „ŠarkA“, „Qorum“ ir daugelis kitų. Ypač intriguoja specialus žvaigždžių klipas, nufilmuotas Andriaus Mamontovo dainai „Būkim draugais“, kuriame pasirodys net 21 įžymybė. Labdaringą ir jausmingą vakarą ves Rolandas Vilkončius ir Nomeda Marčėnaitė.