Populiarusis įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ grįžta į BTV eterį. Šeštajame projekto sezone netrūks įspūdingų Lietuvos atlikėjų ir aktorių pasirodymų bei netikėtų atsinaujinimų. Vienas jų – komisijos nario kėdėje debiutuojantis dainininkas, grupės „Naktinės personos“ narys Alanas Chošnau. „Tai ne pirmas kartas, kai esu pakviestas į vertinimo komisiją, tačiau tai pirmas kartas, kai vertinsiu atlikėjų talentą įsikūnyti į kitus atlikėjus“, – sako, spalio mėnesį prasidedančio šou komisijos nariu tapęs A. Chošnau.

 

giedriaus_abromaviciaus_nuotr_1 (Small)

 

„Naktinių personų“ dainas internete gerbėjai perklauso milijonus kartų, o grupės koncertuose lankosi tūkstantinės minios, tačiau televizijos eteryje Alanas pasirodo itin retai. „Paprasčiausiai atsirenki, kur dalyvauti, o ir šiaip Lietuvoje ne tiek daug tų pramoginių laidų“, – atviravo garsus vyras. Dainininkas prisijungs prie „Muzikinės kaukės“ gerbėjams jau puikiai pažįstamos vertinimo komisijos, kurioje – aktorė ir dainininkė Inga Valinskienė, radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė ir režisierius Vytenis Pauliukaitis.

 

giedriaus_abromaviciaus_nuotr_2 (Small)

 

Alanas Chošnau tikina būsiantis teisingas, suprantantis komisijos narys ir žada palaikyti visus projekto dalyvius. „Esu scenos žmogus, tad puikiai suprantu, kaip jie jaučiasi, kaip jie pergyvena dėl kiekvieno pasirodymo. Galiu pasakyti tik tiek, jog visi dalyviai yra ypatingi, kiekvienas labai stengiasi bei daug dirba. Bus geras šou“, – sako atlikėjas. Vyras tikisi, jog naujame sezone vienam iš dalyvių teks įkūnyti ir patį Alaną, tačiau pažada išlikti objektyvus šiuo klausimu: „Tiesiog būtų labai smalsu pamatyti tokį pasirodymą.“

 

giedriaus_abromaviciaus_nuotr_3 (Small)

 

Dešimt šalies garsenybių ir šiais metais priėmė iššūkį  kiekvieną savaitę įsikūnyti į vis kitą Lietuvos ar pasaulio dainininką. Spalio 7 dieną prasidedančioje „Muzikinėje kaukėje“ savo jėgas išmėgins aktorius Marius Jampolskis, grupės „Queens of Roses“ narė Dileta Meškaitė-Kisielienė, dainininkas ir dainų kūrėjas Edgaras Lubys, nacionalinės „Eurovizijos“ atrankose sužibėjusi Kotryna Juodzevičiūtė, aktorė ir dainininkė Neringa Nekrašiūtė, grupės „el Fuego“ narys Paulius Bagdanavičius, televizijos laidų ir renginių vedėjas Žygis Stakėnas, grupės „Liūdni slibinai“ narė Aistė Lasytė, aktorė Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė ir „Lietuvos balse“ išgarsėjęs Gražvydas Staigvilas.

 

giedriaus_abromaviciaus_nuotr_4 (Small)

 

Nuotraukų autorius – Giedrius Abromavičius