Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovų laukia triukšminga projekto „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ finalinė kova. Du mėnesius trukęs projektas jau šį vakarą pasiekė finišo tiesiąją, o jo laimėtojas namo iškeliaus su naujutėlaičiu automobiliu. Populiariausio vasaros projekto vedėja Vaida Skaisgirė finalinėje išlikimo kovoje pademonstravo elegantiškai rokerišką įvaizdį, kurį šiam vakarui specialiai sukūrė dizainerė Agnes Flick.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_finalas_FotoPRO

 

Viso projekto metu V. Skaisgirei drabužius kūrusi sparčiai populiarėjanti dizainerė, projekto finalui parinko itin elegantišką įvaizdį. V. Skaisgirė pasipuošė žemę šluojančią ryškios raudonos spalvos suknele. Prie jos priderino itin pamėgtą rokerišką odinį švarkelį.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_finalas_FotoPRO_1

 

Ne kartą projekto metu šou vedėją provokuojančiai aprengusi kūrėja tikina, kad finalinei „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ laidai ji norėjo sukurti elegantišką ir klasikinį drabužį. „Tai paskutinė projekto laida, visos intrigos ir provokacijos jau praeityje, todėl finalui skirta suknelė turėjo būti ryški, elegantiška ir klasikinė“, – sakė Agnes Flick.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_finalas_FotoPRO_2

 

Už projekto vairo stojusią V. Skaisgirę Agnes Flick ir stilisto Joringio Šato duetas puošė viso projekto metu. Kiekvieną sekmadienį tiesioginėse realybės šou transliacijose vedėja pademonstruodavo vis kitokį ir vieną už kitą įspūdingesnį įvaizdį. Dizainerė prisipažino, kad darbas šiame projekto jai buvo puiki patirtis, kaip kūrėjai.

 

„Darbų tikrai buvo, kas savaitę vis naujas iššūkis, naujas įvaizdis, vis skirtinga idėja. Jau dabar projekto gale jaučiu šiokį tokį nuovargį, bet labai džiaugiuosi už šią patirtį, dirbti buvo tikrai smagu ir įdomu“, – džiaugėsi Agnes Flick.

 

Šį, sekmadienio, vakarą 19.30 val. TV3 žiūrovų laukia jau paskutinė realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ kova. Ant karštųjų kėdžių dėl nugalėtojo vardo, šlovės  ir prabangaus automobilio rungsis du nuoširdžiausi projekto vyrai – Julius ir Renaldas. Antrosios vietos laimėtojas bus apdovanotas ne ką mažiau vertingu prizu. Jo lauks prabangi savaitės kelionė dviem į Turkiją.