LNK televizijos eteryje startavo pirmoji ilgai laukto projekto „Lietuvos balsas“ šeštojo sezono laida, kurioje Donatas Montvydas, Leonas Somovas, Inga Jankauskaitė ir pirmą kartą mokytojo kėdėje debiutuojantis Justinas Jarutis kovojo dėl geriausių projekto balsų.

 

MAX08630_800x533 (Small)

 

Pirmame aklųjų perklausų etape mokytojai pažadų negailėjo – Justinas Jarutis geidžiamiems dalyviams žadėjo tiesų kelią į finalą, naujus kūrinius, o vienai prognozavo ir tapimą naujuoju Lietuvos balsu.

 

MAX08631_800x533 (Small)

 

„Aš esu be žodžių. Man atrodo, kad tu gali laimėti šitą projektą. Aš galiu tau dainą parašyti…“ – apie scenoje pasirodžiusią Madaleną Trevisi, kurią pavyko prisivilioti į savo komandą, kalbėjo Justinas Jarutis. Tiesa, kolegos mokytojai naujoką netruko patraukti per dantį, sakydami, kad jo pažadai – visiems vienodi, o finalo prognozės – skubotos.

 

MAX08698_800x533 (Small)

 

Savo nuomonę apie pirmosios laidos dalyvius pareiškė ir internautai „Lietuvos balso“ feisbuko paskyroje. Čia ryškiausia pirmosios laidos lydere ir daugiausiai susižavėjimo sulaukusia dalyve jiems tapo atlikėja ir vokalo prodiuserė iš Didžiosios Britanijos Klaudia Petrauskaitė (Keziah), kurią internautai prilygino pasaulinei žvaigždei Ritai Orai. Klaudia Keziah savo pasirodymu sužavėjo visą areną ir visus keturis mokytojus. Scenos žvaigždės žavėjosi jos išvaizda, savitu balso tembru ir nepaneigiamu profesionalumu – ji ne tik pati leidžia savo dainas, bet ir dirba su daug kitų atlikėjų, kurdama jiems muziką ir naujus kūrinius. Ne nuostabu, kad ši dalyvė pasirinko būtent Leono Somovo komandą, sakydama, jog su šiuo mokytoju tikrai turi daug ką bendro ir tikisi, kad galės bendradarbiauti kurdami muziką.

 

MAX08700_800x533 (Small)

 

Prie Ingos Jankauskaitės komandos, kaip ir prie Leono Somovo, pirmojoje laidoje prisijungė tik vienas dalyvis – Robertas Karapetian, kuriam atsisuko vienintelė Inga. Tiesa, mokytoja dalyvio pasirodymu nebuvo labai patenkinta.

 

MAX09399_408x600 (Small)

 

„Galiu viską iškloti kaip kunigui? Buvo labai blogai, bet man labai gražus tavo tembras, vertinu tai, kad groji pats, nes tai yra rizikinga. Akivaizdu, kad patirties tu neturi arba turi jos labai mažai, todėl tu esi tokia eksperimentinė zona – arba pavyks arba ne“, – kalbėjo Inga Jankauskaitė.

 

Daug diskusijų tarp internautų vakar paskatino ir į kitą etapą nepatekę dalyviai. Didžiulę diskusijų audrą sukėlė operos solistės Oksanos Auškalnytės pasirodymas, kuriam mokytojų kėdžių atsukti nepavyko. Internete žiūrovai nuliūdo dėl mokytojų sprendimo ir užvedė diskusiją, kad tokio muzikos stiliaus atlikėjai vietos projekte turėjo atsirasti. Tuo metu Inga Jankauskaitė nepabijojo garsiai pripažinti, kad pasirodymo metu dalyvė paprasčiausiai spiegė.

 

Kaip atrodė pirmosios laidos užkulisiai ir kas dar įvyko tokio, ko nepamatė televizijos žiūrovai, savo apžvalgoje pasidalino ir naujasis „Lietuvos balso“ reporteris Ignas Lelys.