Sekmadienį LNK televizijos žiūrovai stebėjo dramatišką „Finalo ketverto“ finalą. Į sceną vienas po kito lipo pretendentai, siekiantys mesti iššūkį sostuose sėdinčiam ketvertui. Po dramatiškų dvikovų triumfavo kretingiškė darželio muzikos mokytoja Indrė Juodeikienė ir lygiavertėje kovoje pergalę išplėšusi Eglė Jakštytė–ELEY.

 

Asmenukė

Pirmoji į sceną lipo nuo pusbrolio Sasha Song šešėlio norinti pabėgti Lina Žilinskaitė. Ji iš karto gavo tris teisėjų Vido Bareikio, Egidijaus Dragūno ir Martyno Tylos „taip“ ir į dvikovą iškvietė kretingiškę vaikų darželio muzikos mokytoją Indrę Juodeikienę. Indrė į „Finalo ketverto“ sostą atsisėdo tik praėjusį savaitgalį, įveikusi projekto lydere laikytą Kotryną Juodzevičiūtę.

 

„Man ėjo šiurpais oda, man kaupėsi ašaros, šiandien su tavo pasirodymu triumfavo tikrumas ir nuoširdumas. Man tai buvo geriausias iki šiol pasirodymas“, – Indrės pasirodymą komentavo Vidas Bareikis. Tuo tarpu Indrė Juodeikienė scenoje neslėpė po pasirodymo kilusio susijaudinimo ašarų. Vido Bareikio simpatijoms atliepė ir žiūrovai. Indrė prieš Liną laimėjo triuškinančia balsų persvara – už ją balsavo net 80% žiūrovų.

 

Eglė Jakštytė–ELEY sulaukė visų trijų teisėjų „taip“ ir į dvikovą iškvietė savo šanso pasirodyti jau keletą savaičių laukusią Senjasą. Po merginų pasirodymų teisėjai neslėpė didžiulių simpatijų abiem merginoms. „Džiugu žiūrėti į kovą, kai gyvatės neriasi iš kailio. Šaunu, artistiška“, – teigė Egidijus Dragūnas.

 

„Čia tokia dvikova, vau. Yra tas seksas, kiti sako, kad nėra, bet jūs jį nešat į sceną, esat vakarietiškos ir tai yra belenkas“, – žavėjosi Vidas Bareikis. Žiūrovų sprendimu projektą paliko aštuoniolikmetė iš Jonavos Senjasa.

 

Savo šansą taip pat mėgino gauti Mantvydas Čiuplys, Gabija Zdanytė ir Erika Elzbergaitė. Deja, nė vienas jų negavo vienbalsio teigiamo teisėjų įvertinimo, kuris leistų kviesti į dvikovą vieną „Finalo ketverto“ narių. Keturi pergalės verti vokalistai ir dar daugiau, norinčių užimti jų sostus – kiekvieną sekmadienį 19 val. per LNK.

 

Nuotr.: Vigantas Ovadnevas