Sausio 24-ąją BTV eteryje startuojantis šou kuriamas pagal naują ir Europoje jau išpopuliarėjusį formatą „Best singers“. „Dainuok mano dainą“ dalyviai įsikurs sostinėje, pramogų ir poilsio centre „Belmontas”, kur virs tikras žvaigždžių gyvenimas: aidės repeticijos, suksis intriguojantys pokalbiai ir bus rengiami koncertai.

 

genyte3 copy

Projekte laukia ne viena muzikinė intriga: pirmoji – šou dalyvaus dvi Deivydo Zvonkaus žmonos. Buvusioji – Natalija Bunkė, ir dabartinė – Katažina Zvonkuvienė. „Su Natalija puikiai sutariame, tad bėdų nekils“, – juokiasi Katažina. Vos spėjusi atsipūsti po LNK šou „Lietuvos balsas“, kuriame buvo dalyvių mokytoja, Katažina stačia galva neria į naujus nuotykius. „Esu veiklos žmogus, negaliu stovėti vietoje, šios laidos idėja mane sužavėjo, tokios dar neturėjome. Gausiu ir naudos – dainuodama kolegų dainas geriau pažinsiu lietuvių estradą, kuri man, ne paslaptis, nėra gimtoji. Esame pripratę dainuoti tūkstančiams, o dabar dainuosime vieni kitiems – bus labai įdomu“, – intriguoja žavioji lenkaitė.

 

Labiausiai moterį vilioja vyriškos dainos. „Įdomiausia, kaip man seksis tvarkytis su projekte dalyvaujančių grandų, Aleksandro Ivanausko Faros ir Romo Dambrausko, dainomis“.

 

Į muzikinę avantiūrą ryžosi pasinerti ir pastaruoju metu retai televizijoje matomas R. Dambrauskas. „Pasiūlymų iš televizijų sulaukiu daugybės, tačiau tai idėja nepatinka, tai laiko neturiu. Dabar kortos susiklostė palankiai – šį sezoną niekur nekeliauju, yra laiko saviraiškai,  naujo šou idėja man labai patinka. Kam gi neįdomu bus pamatyti, kaip aš atlieku Natalijos Bunkės kūrinius?“, – šypsosi superhito „Rudeninis paukštis“ atlikėjas.

 

Romui „Dainuok mano dainą“ bus smagu ir dėl to, kad tai – proga prisiminti senus laikus. „Kiekviena daina turi savo istoriją. O jų – išties daug. Menu, kaip restorane dainuodavau Aleksandro Faros dainą „Margarita“. Įdomu būtų ir šiame projekte ją vėl sudainuoti. Ech, buvo laikai…“, – atsidūsta estrados grandas.

 

Dūsauja ir kitas šou dalyvis Radži. Jaunam dainininkui bus tikras iššūkis koncertuoti šalia tokių autoritetų kaip Romas. „Metas visą dėmesį paskirti muzikai. Ne žmonos paieškoms ir ne mano giminės aptarinėjimams. Reikės daug dirbti, kad prieš vyresnius neapsikiaulinčiau“, – kaip visada tiesiai rėžia žiūrovų numylėtinis.

 

IrūnaPuzaraitė „Dainuok mano dainą“ debiutuos kaip solinė atlikėja. „Iki šiol dainavau tik kaip „Mokinukių“ narė ir duete su Mariumi Jampolskiu. Dabar šiek tiek dreba kinkos – šiame šou debiutuosiu kaip dainininkė. Laukiu nesulaukiu!“.

 

Renginių, radijo ir TV laidų vedėja, dainininkė, buvusi Seimo narė Donalda Meiželytė. Visada jaunas dainininkas Egidijus Sipavičius. Žavioji svajoklė, dainininkė Vaida Genytė. Natalija Bunkė, Irūna, Katažina, Romas Dambrauskas, Aleksandras Ivanauskas Fara ir Radži –  šis garsių dainininkų žiedas jau netrukus linksmins ir stebins žiūrovus realybės šou „Dainuok mano dainą“.

 

Kiekvienoje laidoje kas savaitę didžiausias dėmesys bus skiriamas vienai žvaigždei – pagrindiniam herojui, kuris kartu taps ir vakaro vedėju. Likę aštuoni dainininkai dainuos jo dainas – garsiausias ir labiausiai žiūrovų pamėgtas. Kitą savaitę pagrindiniu herojumi taps kitas iš devynių žinomų atlikėjų.

 

Jokių griežtų komisijų ir nuobodžių komentarų – dalyviai laisva forma patys vertins vieni kitus. O pagrindinis vakaro herojus už atliktas dainas kolegoms skirstys balus ir kaskart išrinks geriausią savo dainų atlikėją.