Klaipėdietė Lina Zaveckienė pristatė naują rudens drabužių liniją – „Spalvingų detalių žaismas“. Kurdama drabužius  rudeniui dizainerė siekė, kad būtų spalvinga, žaisminga, bet tuo pačiu ir vientisa.

 

LIzos svajos LIzos svajos LIzos svajos LIzos svajos LIzos svajos

 

Originalios, žaismingos odinės detalės, kuriomis dizainerė dekoravo visus naujausios linijos modelius, suknelėms, sijonams bei palaidinėms, suteikia išskirtinumo, žaismingumo bei daugiau funkcionalumo.

 

LIzos svajos LIzos svajos LIzos svajos LIzos svajos LIzos svajos

 

L.Zaveckienės sukurtų spalvingų detalių dėka, klasikinė juoda bliuzelė ar suknelė gali  transformuotis į žaismingą ir ryškią.

 

LIzos svajos LIzos svajos

 

Jos kurti drabužiai nuo pat pradžių iš kitų lietuviškų prekių ženklų išsiskyrė drąsiais sprendimais – originaliais kirpimais, spalvingomis detalėmis, drabužių funkcionalumu bei ryškiomis spalvomis. „Spalvos – mano arkliukas. Mėgstu eksperimentuoti, išsiskirti, todėl ir drabužius, kuriu tokius, kokių pačiai norisi. Ir tik tada, kai išbandau, panešioju, patikrinu jų patogumą ir kokybę, siuvu klientėms,“ – sako klaipėdietė.

 

LIzos svajos LIzos svajos LIzos svajos

 

Visos jau ketverius metus kuriančios dizainerės kūrybinės idėjos gimsta iš noro padaryti kažką naujo, nustebinti save ir kitus. „Pasirinkau žaismingas detales, nes tai – įdomu, kūrybinga, ragina nusišypsoti, pakelia nuotaiką, įtraukia į bendrą kūrybinį procesą. Visos mes daugiau ar mažiau esame kūrėjos, todėl šiuo atveju, kiekviena gali pati prisidėti prie drabužio kūrimo. Tarkime, juodą suknelę viena pasipuoš raudonomis, kita – žaliomis ar auksinėmis detalėmis.

 

LIzos svajos LIzos svajos

 

Dabartiniame, visko perpildytame mados pasaulyje, kartais pakanka atrasti mažą detalę, kuri tiks ir patiks,“ – sako dizainerė.

 

LIzos svajos LIzos svajos LIzos svajos

 

Linos Zaveckienės specialiai rudens drabužių linijai kurtos detalės – pasiūtos iš natūralios odos, jų apačia paklijuota baltu gipiūru. Gausus spalvų pasirinkimas, tačiau spalvos daugiau subtilios, švelnios, pastelinės.

 

LIzos svajos LIzos svajos

 

Nuotr.: RB Moments