Šiuo metu karšta Turkijos saule besimėgaujanti dainininkė Natalija Bunkė neslepia, kad kelti koją iš didžiulės viešbučio teritorijos nė nesinori. Puikios vandens pramogos, įvairūs putų ir flamingų šou, o jei tai netyčia visai tai pabostų, dainininkė renkasi poilsį baseine ant vieno iš savo atsivežtų pripučiamų čiužinukų.

 

IMG_5786

  www.facebook.com/sunplease.lt/

 

Kokias atostogų kryptis renkatės šiemet?

 

Dabar pasirinkau atostogas Turkijoje, o vėliau visą vasarą leisiu Lietuvos pajūryje.

 

IMG_5788

  www.facebook.com/sunplease.lt/

 

Mėgstate atostogas viešbučio erdvėje, kai galite tiesiog plaukioti baseine ir mėgautis saule?

 

Šiuo metu renkuosi atostogas didžiulėje viešbučio teritorijoje. Čia galima veikti, ką tik norisi. Kai atostogauju lietuviškame pajūryje, tenka ne tik atostogauti, bet ir dirbti.

 

IMG_5794

  www.facebook.com/sunplease.lt/

 

Kokias pramogas dažniausiai išbandote atostogų metu?

 

Viską, ką siūlo viešbutis. Įprastai viešbutį renkuosi ne tik pagal patogumą, bet ir tai, kokias pramogas jis siūlo. Mėgstu išbandyti įvairias vandens pramogas. Dabar esu apsistojusi viešbutyje, kuriame šių pramogų apstu. Be to, čia stebina įspūdingi baseino vakarėliai, putų bei rožinių flamingų šou. Jie kiekvieną kartą vis kitokie.

 

IMG_5807

  www.facebook.com/sunplease.lt/

 

Daugelio poilsiautojų pamėgtiems pripučiamiems čiužiniams atsirado vietos jūsų lagamine?

 

Žinojau, kad šiame viešbutyje yra rožinių flamingų šou, todėl būtent rožinio pripučiamo flamingo neatsivežiau (šypsosi). Tačiau lagamine atsidūrė kiti smagūs čiužinukai – drugelio sparnai, deimantas iš www.facebook.com/sunplease.lt/ Labai gerai, kad jie sveria nedaug, todėl rasti jiems vietos tikrai nesunku

 

IMG_5825

  www.facebook.com/sunplease.lt/

 

Ką įprastai dedate į atostogų lagaminą, o ką paliekate namie?

 

Dažniausiai nesidedu to, ko įprastai nenešioju, pvz. ilgų suknelių. Tiesa, prisipažinsiu, šįkart vieną esu atsivežusi, tačiau abejoju, ar ją kur nors apsivilksiu. Šiame mano atostogų lagamine – vien tik trumpos suknelės.

 

Kokius suvenyrus įprastai vežate namo?

 

Įprastai parveždavau įvairių niekučių, magnetukų. Tačiau dabar grįždama pasirūpinu įvairiais saldumynais.

 

Kas gali sugadinti nuotaiką keliaujant?

 

 

Nepateisinti lūkesčiai galėtų sugadinti atostogas. Per šias atostogas išbandėme kelis viešbučius, dabar esame apsistoję viešbutyje, kuriame poilsiauju jau nebe pirmą kartą ir atvykusi žinau, ko tikėtis.

 

Kaip patartumėte lietuviams rinktis atostogų kryptis?

 

 

Renkantis viešbutį nereikėtų remtis įvertinimais, kurie įprastai būna surašyti agentūrų. Jie dažniausiai nenurodo tai, ką iš tiesų gausite nuvykę į vieną ar kitą viešbutį. Geriausia reklama – iš lūpų į lūpas.