Operos solisto Vytauto Juozapaičio ir dėstytojos Eglės Juozapaitienės dukra Ieva Juozapaitytė pateko į medikų rankas. Garsiai merginai – organizmo išsekimas. BTV projekto „Muzikinis iššūkis“ dalyvė į ligoninę atvyko penktadienio vakarą, ten jai buvo atlikti detalūs tyrimai ir pastatyta lašelinė. Po šių procedūrų mergina buvo išleista gydytis namo. Socialiniame tinkle „Facebook“ nuotrauka iš ligoninės pasidalinusi Ieva sulaukė gausybės draugų ir bičiulių linkėjimų pasveikti.

 

IMG_20170203_155149

 

Projekto „Muzikinis iššūkis“ filmavimo dieną merginai pakilo temperatūra ir prasidėjo gerklės, galvos skausmai. „Galvojau, kad pavyks išsisukti su vaistais, bet kitą dieną po filmavimo turėjau koncertą Filharmonijoje, tai galimybės ilsėtis ir gulėti lovoje nebuvo. Dieną po koncerto visai iškritau“, – pasakoja I. Juozapaitytė. Pabandžius visais įmanomais būdais gydytis namuose, dainininkei tik pablogėjo, tad teko kreiptis į gydytojus: „Jie iškart paguldė ir pastatė lašelinę.“ Laimei, ši procedūra tęsėsi tik valandą, po to Ieva buvo išleista gydytis namuose.

 

IMG_20170203_184053

 

Ieva Juozapaitytė yra dėkinga medikams ir tikina, jog procedūros ligoninėje jai labai patiko: „Turėčiau visas savaitgalio dienas važiuoti ten, ir gauti tokią stiprinimo dozę. Po jos jaučiuosi žymiai geriau.“ Ir, nors šį savaitgalį Ieva suplanuotų koncertų neturėjo, jai teko atšaukti svarbias repeticijas ir draugų gimtadienio šventes. „Dabar jaučiuosi geriau, bet norėjau kuo greičiau aplenkti ligas, kol jos neįveikė manęs… Bandau kuo greičiau atgauti prarastas jėgas“, – pasakoja dainininkė.

 

IMG_20170203_185534_375

 

Mergina šiuo metu dalyvauja BTV šeštadienio šou „Muzikinis iššūkis“, tačiau ir be to turi daug veiklos. „Studijuoju Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, tai paskaitų grafikas gana įtemptas. Šalia paskaitų stengiuosi organizuoti koncertus ir koncertuoti“, – pasakoja Ieva Juozapaitytė. Vienas tokių koncertų įvyks jau vasario 17 d., „Muzikos galerijoje“, tačiau iki tol garsi dainininkė privalo pasveikti ir rasti laiko sau bei kokybiškam poilsiui. „Sveikata svarbiausia, todėl turiu gerai išsigulėti ir pailsėti“, – tikina I. Juozapaitytė.

 

IMG_20170204_130210