Boksininkas, olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas jaučiasi patekęs į automobilių meistrų pinkles. Sportininkas, gavęs olimpiečio rentą, nusprendė pasiremontuoti automobilį. Transporto priemonę patikėjo pažįstamo žmogaus rekomenduotam autoservisui.

 

530_6775_01.mov.17_12_30_00.Still001

 

„Pasakiau, kad man reikia pakeisti stabdžių diskus, pasakiau, kad varva tepalas, kad iš „glušo“ kažkoks garsas, skardos daužosi, bagažinė sunkiai užsidarinėja“, – automobilio trūkumus LNK laidai KK2 vardino Evaldas.

 

KK2 Petrausko BMW.00_00_33_09.Still003

 

Sportininkas sutarė dėl kainos – beveik 700 eurų. Reikalingas detales Evaldas pirko iš savo pinigų, tad autoservisui turėjo sumokėti tik už darbus. Po keleto dienų atvykęs pasiimti automobilio, Evaldas gavo sumokėti 670 eurų. Tačiau atlikti darbai sportininko netenkino. Meistrai neva nieko nesuremontavo. Paėmė pinigus ir nepateikė nei sąskaitos, nei atliktų darbų sąrašo. „ Jie nieko, jokio popieriaus nepadavė, pasiėmė pinigus į rankas ir viso gero“, – prisimena Evaldas.

 

KK2 Petrausko BMW.00_00_40_09.Still002

 

Boksininkas nutarė atlikti remonto ekspertizę – nuvarė automobilį į kitą autoservisą. Paaiškino, kokius darbus buvo prašęs atlikti. Meistrai patvirtino, kad jo automobiliui nepadarytas joks remontas. Gavęs patvirtinimą, Evaldas Petrauskas vėl kreipėsi į jo automobilį neva remontavusį autoservisą, prašė grąžinti pinigus, bet atsakymas buvo neigiamas.

 

KK2 Petrausko BMW.00_00_46_07.Still001

 

Tuomet Evaldas kreipėsi į KK2. Galbūt viešumas tas ginklas, kuris padės atgauti pinigus ir kitiems nepakliūti į tokią pačią situaciją. Tačiau Evaldui, kartu su KK2 žurnalistais nuvykus į sportininką galimai apgavusį autoservisą, laukė siurprizas – nei meistrų, nei serviso nebėra.

 

Kaip situaciją pakomentavo vargais negalais surastas autoserviso direktorius? Ar Evaldui pavyks atgauti savo pinigus? Atsakymai šį ketvirtadienio vakarą, 19. 30 val. KK2 laidoje per LNK.