Atrodo, kad rūpinimasis pustrečių metų dukra Patricija nė kiek nesulėtino aktyviosios atlikėjos Nijolės Pareigytės – Rukaitienės gyvenimo tempo. Moteris aktyviai dalyvauja įvairiuose televiziniuose projektuose, o šį šeštadienį Liutauro Čepracko kvietimu vertins ir LNK laidos „Lietuvos superšefas“ dalyvius.

 

Pareigyte

Pati N. Pareigytė – Rukaitienė dažnai mėgsta pabrėžti savo meilę maistui ir puikų apetitą – būtent jis ir atkreipė kitų laidos svečių ir paties L. Čepracko demėsį. Nelaukdama, kol pasibaigs dalyvių patiekalų vertinimai, atlikėja skubėdavo ištuštinti kiekvieną jai atneštą lėkštę, o greta sėdinčių kolegų Daivos Tamošiūnaitės – Budrės bei Giedriaus Drukteinio kaskart paklausdavo, ar jie ketina pabaigti savo lėkštėse paliktą maistą.

 

„Nijole, o kaip jūsų pačios kulinariniai pasiekimai?“ – žaviosios viešnios pasiteiravo laidos šeimininkas L. Čeprackas. „Gerai, viskas puiku, mėgstu valgyti skaniai ir daug, šiandien jau irgi nemažai valgiau“, – atvirai pasisakė N. Pareigytė – Rukaitienė. „Palauk, tai kelintą kartą tu jau šiandien valgai? Gal tu kartais vėl nėščia?“ – su malonia šypsena paklausė L. Čeprackas.

 

Visų nuostabai, išgirdusi  tokį klausimą moteris nepuolė išsisukinėti. „Gal“, – teatsakė ji, paslaptingai šypsodamasi. Ar tai reiškia, kad N. Pareigytės – Rukaitienės šeimą aplankys dar vienas gandras?