„Niekada nesusimąsčiau, kad nagų lakavimas prieš daugelį metų kažkam galėjo kainuoti gyvybę arba kad įprastinės grožio procedūros gali būti net pavojingos mūsų sveikatai. Įdomu, kad moters nagų forma gali išduoti jos charakterį ir pasirinkta nagų lako spalva labai daug ką reiškia. Bėda tik ta, kad tai, kas gražu damoms, nebūtinai patinka vyrams“, –tokiais pamąstymais dalijasi naujos LNK laidos „Mes pačios“ vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

 

DSC_9976_1564x1050

Pirmoje laidoje moterims ji žada netikėtų pažinčių, įdomių atradimų ir patarimų. Jau šį šeštadienį premjerinėje laidoje „Mes pačios“ Nijolė studijoje kalbins cheminių medžiagų ekspertus ir aiškinsis, ar iš tiesų nagų lakavimas gali sukelti odos susirgimus ar net daryti įtaką vaisingumui. Žiūrovai taip pat galės išgirsti, ką apie nagų priežiūrą mano gatvėje sutikti vyrai ir moterys, kokios ypatingos ir dažnai šokiruojančios nagų lakavimo mados vyrauja Lietuvos „žvaigždyne“ ir ką apie žmogaus asmenybę gali išduoti delnai.

 

LNK televizijos laida „Mes pačios“ – kiekvieną šeštadienio rytą 9.30 val. ieškos atsakymų į klausimus, kas yra tikrasis moteriškas grožis, kodėl būtina dirbti tik mylimą darbą, kada ir kiek ilsėtis, kaip suspėti pasirūpinti savo šeima ir nepamiršti pomėgių. Laidos vedėja – jaunoji mama, žmona ir atlikėja Nijolė Pareigytė – laidoje kalbins įvairių sričių ekspertus, domėsis mados ir grožio tendencijomis ir visais kitais moterims rūpimais klausimais.