Apie norų išsipildymą svajojame vaikystėje – rašydami laiškus Kalėdų Seneliui, pūsdami žvakutes ant gimtadienio torto. Su metais tikėjimas, kad norai magiškai pildosi, sumažėja arba visai išnyksta, tačiau taip neprivalo būti. Kodėl neįnešus į gyvenimą šiek tiek magijos? Verta išbandyti paprastus burtus, kurie slapčiausias svajones pavers tikrove!

 

Paleisti į orąMagic,Lamp,Of,Aladdin,In,Female,Hands,On,A,Dark

 

Sakoma – sugalvok norą ir paleisk į orą. Identiškas magijos ritualas atliekamas sugalvojus norą ir užpūtus gimtadienio torto žvakutes ar vienu ypu nupūtus visus nužydėjusios pienės pūkus. Iš tiesų tai vienas paprasčiausių norus pildančių burtų, susijęs su minties galia. Sugalvodami norą iš tiesų sudedate į jį savo viltis, intencijas, energijos užtaisą, kuris turi potencialo pildytis. Išpūsdami norą suteikiate jam sparnus, perduodate jį vėjo energijai, kuri, tikima, nuneš norą tam, kas jį ir išpildys. Su išpučiamu oru paleisdami norą pajuntate palengvėjimą, nes tarsi jo išsipildymas jau nebe jūsų rankose, todėl aplanko laisvės ir vilties pojūtis. Neprisirišimas prie norų – svarbi sąlyga, kad jie galėtų pildytis. Išreiškėte norą, paleidote jį ir galite sugrįžti prie kasdienių reikalų, nerymodami prie lango ir nelaukdami, kol išsipildys.

 

Norint paleisti norus į orą, galimi ir keli kiti būdai. Užrašykite norą ant popieriaus lapelio, išlankstykite lėktuvėlį ir paleiskite pavėjui. Surašykite tą patį norą ant kelių ar daugybės popierinių juostelių ir vėjuotą dieną visą saują meskite į orą. Nesijaudinkite – po pirmo lietaus popierius sutirps ir gamtos neužteršite.

 

Išlaisvinti Mėnulio galią

 

Pilnatis – galingiausia Mėnulio fazė, kurios poveikį jaučia visi: vieni – smarkiau, kiti mažiau. Mėnulis ypač veikia mūsų planetoje ir žmogaus organizme esantį vandenį – gamtoje sukelia potvynius ir atoslūgius, o kūne veikia kraujospūdį, skysčių kaupimąsi ir kt. Pilnaties galias galima panaudoti norams pildyti, nes tai energetiškai stiprus laikas – Mėnulis arti Žemės, todėl jo jėga naudinga garsiai išreiškiant pageidavimus visatai. Tai padaryti bus lengviau į pagalbą pasitelkus vandenį. Ant palangės pastatykite stiklinę su vandeniu ir žiūrėdami į pilnatį sugalvokite norą. Tai darykite nuoširdžiai, emocionaliai, aiškiai ir tiksliai formuluokite frazes. Sakydami norus mintyse ar garsiai, rankomis lieskite stiklinę su vandeniu. Taip vandenyje susijungia jūsų ir pilnaties energija. Išsakę norus, vandenį išgerkite.

 

Kitas pilnaties ritualas norams pildyti – medžio energija. Išsirinkite gana aukštą medį, po kurio šakomis galite stovėti išsitiesę. Po kojomis pasitieskite nedidelį pilkos arba baltos spalvos audinį. Aiškiai suformuluokite norą ir nuplėšę audinio juostelę pririškite prie apatinės medžio šakos. Likusį audinį parsineškite namo kitai pilnačiai. Padėkokite ir eikite miegoti.

 

Pasinaudoti ugnies energija

 

Pasak ezoterikų, nebūtina laukti gimtadienio, kad norus padėtų išpildyti galinga ugnies energija. Ramiame kambaryje, būdami vieni, uždekite žvakę ir žiūrėdami į plazdenančią liepsną sugalvokite norą. Galite jį pasakyti tik mintyse ar pašnabždėti žvakei, svarbu, kad būtų aiškus ir konkretus. Geriausia – vienas, nes tokiu atveju į jį bus sudėta visa energija, viltis, geroji intencija. Pasakę norą užpūskite žvakę ir padėkite į atokesnį stalčių, kad niekas kitas nedegintų ir taip nedarytų neigiamos įtakos noro išsipildymui. Ritualams su žvakėmis tinka ir bet kuri namuose turima žvakė, tačiau geriausia nauja, dar neturinti kitų žmonių energijos. Puikiai tinka šventintos ar krikštynų žvakės.

 

Ugnies energiją galite pasitelkti degindami degtuką. Sugalvokite norą ir kartokite jį mintyse ar pašnibždomis tol, kol nebeišlaikysite ir užpūsite degtuką.

 

Nepraleisti stebuklingo laiko

 

Ypatingam skaičių poveikiui analizuoti sukurtas atskiras mokslas – numerologija. Pagal gimimo datą numerologai gali daug ką pasakyti apie asmenines savybes ir likimą. Skaičių galiomis galite pasinaudoti ir neturėdami ypatingų žinių, tiesiog būdami pastabūs. Kartą per parą laikrodis rodo 11.11. Laikoma, kad būtent šis laikas simbolizuoja žmonijos vienybę, sutelktą visuotinę energiją. Tai vienas palankiausių laikų norams išsakyti. Tiesa, to negalima daryti specialiai nustačius žadintuvą. Norams pildyti palanki tik ta akimirka, kai netyčia pastebėjote, kad laikrodis rodo 11.11. Pamatę šį skaičių užsimerkite ir sąmoningai sugalvokite norą, pasakykite mintyse ar ištarkite garsiai.

 

Ypatingu laiku laikomas naujametis vidurnaktis, kai paliekami visi praėjusių metų rūpesčiai ir viltingai žengiama į naują etapą. Būtent mušant dvyliktai dera sugalvoti norą. Jį palanku išsakyti ir gimimo dieną, tikslią valandą ir minutę, kai gimėte.

 

Išbandyti ypatingą gyvybės energiją

 

Vienas didžiausią stebuklų mūsų planetoje yra gyvybė. Vis dar neatrasta jokia kita planeta, kurioje 100 % galėtų gyvuoti fauna ir flora. Norams pildyti tiks būtent gyvybės energija, o tam nereikės jokių specialių gebėjimų. Nusipirkite mėgstamų gėlių sėklų, naują vazonėlį ir žemės. Sugalvokite norą ir užrašykite ant nedidelio lapelio, sulankstykite ar susukite į ritinėlį ir įdėkite į vazono dugną. Užpilkite žemėmis, paliekite ir pasėkite gėles. Kaskart laistydami vazonėlį pagalvokite apie savo norą, siųskite gerą energiją. Kai gėlės sudygs ir sužydės, noras virs realybe. Jei jis tęstinis, pavyzdžiui, trokštate sveikatos, verta rinktis ilgamečius žydinčius augalus – tiek vazoninius, tiek sėjamus lauko gėlynuose.

 

Norams pildyti netinka spygliuoti augalai, nes dygliai siejami su neigiama energija, per dideliu savisaugos instinktu, kuris neleidžia būti atviriems visatai.

 

Lankstyti gerves

 

Origamis – ypatinga meno rūšis, turinti daug teigiamų poveikių: smulkiosios motorikos lavinimas, atminties ir koncentracijos gerinimas, nervų atpalaidavimas, streso mažinimas ir kt. Nuo seno tikima, kad origamis turi magišką prasmę – skatina išsipildyti norus. Pasak japonų legendos, norint, kad išsipildytų noras, reikia išlankstyti 1000 gervių – viena iš jų būtinai išpildys norą. Visgi kyla klausimas, kur padėti tiek gervių, taip pat rūpestis, ar tvaru sunaudoti tiek balto ar spalvoto popieriaus? Todėl siūloma mažinti gervių skaičių iki šimto. Juolab kad paukštelių lankstymas užima tikrai nemažai laiko. Kita išeitis – sulankstyti gervę ir vėl išskleisti lapą bei pasižymėti, kelintą gervę jau išlankstėte, taip galėsite taupiau naudoti popierių, nesukursite šiukšlių. Lankstant gervę mintyse galvoti apie savo norą.

 

Nešioti specialų amuletą

 

Tikriausiai visi mėgsta papuošalus, o tinkamai parinkti padeda išpildyti net didžiausius norus. Prireiks paprastos apyrankės ar grandinėlės ant kaklo iš aukso arba sidabro. Tuomet suraskite norą simbolizuojantį pakabuką. Svajojate apie didelį butą, kuriame galėsite laikyti šunį – įsigykite šuniuko ar / ir namelio figūrėlę. Jei norite sutikti antrąją pusę – tiks obuoliuko puselė, pusė širdelės arba kaip tik poriniai dalykai, pavyzdžiui, dvi vyšnaitės. Finansinę sėkmę gali simbolizuoti nedidelė moneta, tolimą kelionę – palmė ir t. t. Svarbu, kad simbolis būtų suprantamas ir prasmingas būtent jums. Stenkitės per dieną bent kartą jį sušildyti – palaikyti delnuose nuoširdžiai trokštant, kad svajonė išsipildytų. Nešiokite apyrankę ar grandinėlę su amuletu tol, kol noras išsipildys.

 

Suteikti materialią formą

 

Kartais netgi patiems norai atrodo pernelyg nerealistiški, per paprasti arba kaip tik nerealūs, todėl drovimasi juos ištarti garsiai. Tačiau ezoterikai tvirtina, kad norams reikia suteikti apčiuopiamą formą, tuomet didesnė tikimybė, jog išsipildys. Apie tai, ką svajojate, ištarkite garsiai būdami vieni. Užrašykite savo norus dienoraštyje, darbo knygelėje, galite net ant lipniojo popierėlio, o jį priklijuokite ant veidrodžio, kad nepamirštumėte, dėl ko stengiatės. Materiali forma suteikia užtikrintumo ir svarbos – tai nebėra viena iš tūkstančio minčių, kurios kasdien aplanko, bet jau ketinimas, intencija, tikslas. Taip pat įamžindami norą popieriuje energetiškai jį pasižymite ir tarsi pririšate prie savęs tam, kad išsipildęs noras, lyg paukštelis, atskridęs nenutūptų pas kaimynę, kuri norėjo to paties.

 

Užrašytus norus verta perskaityti praėjus kuriam laikui, ne tik po metų. Pažiūrėti, kas išsipildė, užfiksuoti, kaip su laiku keitėsi troškimai, sugrįžti į tikrąjį kelią, jei nuklysta dėl gyvenimiškų sunkumų. Norų neaptarinėti su kitais žmonėmis – tai jūsų ir visatos reikalas.

 

Vizualizuoti

 

Mintyse tiksliai įsivaizduokite išsipildžiusį norą – koks jausmas, kokios aplinkybės. Svarbu pateikti kuo daugiau detalių, kad norui suteiktumėte kuo labiau apčiuopiamą formą. Jei svajojate apie nuosavą būstą, apgalvokite viską iki smulkmenų – vietovę, klimatą, namo dydį, spalvas, atskirus kambarius, ką tame name veikiate ir t. t. Pagrindinė užduotis – nukreipti mintis teigiama linkme ir įsivaizduoti, kad noras jau įvyko. Sužadintos mintys kuria pozityvią atmosferą ir artina prie svajonių išsipildymo. Jei mintis suganyti sudėtinga, vizualizacijas galite užrašyti į dienoraštį ar laiške sau, kuriame pasakojate apie jau įvykusius teigiamus pokyčius: „Miela Laura, net neįsivaizduoji, kokia esu laiminga, rašydama tau šį laišką iš Balio, kuriame gyvenu jau antrą mėnesį“ ar pan. Kuo detaliau, konkrečiau aprašysite, kaip atrodo išsipildžiusi svajonė, tuo geriau suprasite, ko norite, galbūt net kils idėjų, kaip greičiau tai įgyvendinti.

 

Vizualizacijos gali apimti ne tik konkrečius pasikeitimus (svajonių darbas, kelionė, buriavimas jachta ar kt.), bet ir tai, kaip trokštate keistis patys. Tarkime, norite sulieknėti ar tapti atletiška, užsiauginti ilgus plaukus arba išbandyti drąsų trumpą kirpimą, išmokti megzti, o gal gestų kalbą. Gali būti daug reikšmingesnės, gilesnės permainos – blaiviai gyventi, nemeluoti, vertinti ir pasitikėti savimi, išsigydyti širdies žaizdas.

 

Kaip tinkamai sugalvoti norą?

 

Labai svarbu taisyklingai suformuluoti norą. Jis turi būti sakomas esamuoju, o ne būsimuoju laiku „Aš turėsiu…“ ar tariamąja nuosaka „Norėčiau, galėčiau…“, pozityviai ir nenaudojant neiginių. Vietoj „nenoriu būti vieniša“ sakykite „noriu turėti širdies draugą“. Užuot sakę „nenoriu gyventi su tėvais“, svajokite – „noriu turėti savo namus“ ir pan. Tai labai svarbu, nes neiginys pritraukia blogus dalykus. Pavyzdžiui, panorėję nebegyventi su tėvais galite pritraukti nelaimę, dėl kurios jų tuose namuose neliks ar neliks pačių namų.

 

Nedėliokite neigiamų akcentų, nes svajonė neišsipildys arba išsipildys ne taip, kaip tikėjotės. Noras turi būti konkretus ir trumpas, be paaiškinimų ir išvedžiojimų, sudarytas tik iš kelių žodžių. Tarkime, „noriu darbo reklamos srityje“. Galvojant apie norą, jį sakant, kaskart derėtų jausti teigiamas emocijas ir dėkingumą, tarsi jau būtų išsipildęs. Taip pasąmonei pasiųsite konkretų signalą, kurį ji turės vykdyti. Tad bus priimti reikalingi sprendimai, kad noras virstų realybe.

 

Jei neišsipildė…

 

Senas airių palinkėjimas sako: „Tegul išsipildo visi norai, išskyrus vieną, kad turėtum dėl ko stengtis.“ Iš tiesų ką veiktume, jei vos panorėjus pildytųsi visi troškimai? Tai netgi fiziškai neįmanoma. Štai į vieną darbo vietą pretenduoja dvidešimt žmonių, visi jie trokšta sulaukti lemtingo skambučio. Tačiau visų to paties trokštančių norai negali tapti realybe. Būtent todėl vieną kartą išsipildo vieno žmogaus noras, o kitas patiria nusivylimą, kitąkart jie susikeičia vietomis.

 

Jei pildytųsi visi norai, greitai prarastume gyvenimišką džiaugsmą ir net gyvenimo prasmę, nes nebūtų ko siekti, dėl ko stengtis, tobulėti. Tyrimai rodo, kad nuo tam tikros sumos pinigų kiekis nebeteikia laimės. Taip ir su norais – naudinga tik kai kartkartėmis išsipildo troškimas. Tai suteikia laimės, pasitikėjimo savimi ir pasauliu, motyvuoja.

 

Įdomu

 
  •  JAV atliktos apklausos duomenimis, suaugusieji dažniausiai svajoja apie laimę, sveikatą ir pinigus, paaugliai – laisvę, draugystę ir meilę, vaikų norai paprastai materialūs (nori žaislo, kompiuterio ar dviračio).
  •  Tarp dešimties populiariausių suaugusiųjų norų – taika ir šlovė.
  •  JAV labdaros organizacija „Sugalvok norą“ (Make-a-Wish Foundation) pildo sunkiai sergančių vaikų norus. Tarp jų – ir susitikimą su mėgstamiausiomis pramogų pasaulio žvaigždėmis.
  •  Panašių organizacijų, kurios pildo sergančių vaikų ar suaugusiųjų norus, pasaulyje yra dešimtys.
  •  Svajonės žadina kūrybiškumą, todėl nedera slopinti vaikų entuziazmo svajoti plačiai.

 

SPECIALISTĖS KOMENTARAS

 

Moterų saviugdos trenerė, knygos „Kaip tapti stipria moterimi“ autorė Gabriella Melrose

 

Kodėl kartais netgi labai trokštant norai neišsipildo?

 

Manifestacija, arba norų realizavimas, yra tikra tiesa, glaudžiai aprašoma ir analizuojama nuo XIX a. Siekiant manifestuoti neužtenka tik norėti. Viskas pasaulyje spinduliuoja atitinkamą energetinį dažnį, todėl jeigu norime manifestuoti pozityvius dalykus, turime pasirūpinti, kad mūsų dabartinės energetinės vibracijos atitiktų tai, ko norime. Taip pat daugelis nėra susikūrę detalaus paveikslo, kaip turėtų atrodyti jų tikslai arba giliai viduje netiki, kad to verti. Tai žemina energetines vibracijas ir manifestacija nepavyksta.

 

Ką galime padaryti, kad norai pildytųsi?

 

Pirmiausia reikia susikurti detalią viziją, ką norime manifestuoti, ir susieti tai su jausmais. Paklausti savęs: „Kaip jausčiausi, jeigu mano svajonė virs realybe?“ Tuomet kasdien atlikti vaizduotės meditaciją, per kurią nukeliausite į savo svajones, o po jos nuoširdžiai padėkoti Dievui, kad tai jau virto realybe. Patariu užsirašyti svajones ir jas peržvelgti kuo dažniau. Galiausiai jaustis dabartyje taip, kaip jaustumėtės ateityje. Jeigu norite manifestuoti turtus, vadinasi, trokštate saugumo, tad dovanokite jį sau. Jeigu norite meilės, jauskite meilę sau dabartyje. Ir, žinoma, reikia atlikti veiksmus, kurie lydės tikslo link. Galimybės pradės ateiti į jūsų gyvenimą, nes energija pritraukia atitinkamą energiją. Tuo įsitikinau pati, nes tinkamai atlikdama praktikas manifestavau karjerą, tikrą meilę ir kitas svajones. Dabar padedu tai daryti savo mokinėms.

 

Ko norėti ar prašyti negalima?

 

Mano nuomone, nevalia prašyti ir norėti to, kas pakenktų kitam žmogui. Tai žemų energetinių vibracijų dažnio norai, kurie gali manifestuoti blogus dalykus jūsų gyvenime: ligas, nesėkmes. Norėkite pozityvių dalykų, bet pasirūpinkite, kad tai nesužeistų kitų. Mes visi susieti kolektyvine sąmone, todėl darydami bloga kitiems darome bloga ir sau.

 

Būna nerealistiškų norų? Ar viską galime pasiekti?

 

Nerealu ir nelogiška būtų norėti skraidyti. Tačiau rasti tikrą meilę, užsidirbti milijoną eurų, būti sveikam – realistiški norai. Juk jeigu šiuos dalykus realizavo daugybė kitų žmonių, vadinasi, gali kiekvienas. Problema ta, kad žmonės patys kuria sau limitus, nors išties jų nėra. Meilė, sveikata ar turtai yra energija, kurią tikrai galima manifestuoti.

 

Autorius Laima Samulė