Su trenksmu ir glėbiu naujienų 2013-uosius pradėjusi žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 paruošė gardų kąsnelį Lotynų Amerikos melodramų gerbėjams. Jau nuo sausio 29-osios kiekvieną darbo dieną 15.00 val. žiūrovus žavės aistringa meilės istorija „Natalija“ (Natalia del Mar). Nuostabaus grožio Karibų jūros paplūdimiai, palmės, nepaliaujanti kaitinti pietų saulė ir šiame rojaus kampelyje kunkuliuojančios aistros, kurių centre – gražuolės aktorės Sabrinos Salvador įkūnijama herojė Natalija Uribe.

 

Geraširdė Natalija augo skurdžiai, vilkėdama pačios rankomis siūtus drabužius ir neturėdama nieko – net galimybės mokytis mokykloje… Mirus merginos mamai, Nataliją priglaudžia senelis, o naujuose namuose – Plaja Esperansos mieste, Karibų jūros pakrantėje, herojė sutinka savo vaikystės meilę Luisą Manuelį Monkadą (akt. Manuel Sosa). Nors Natalija ir Manuelis – seniai nebe vaikai, rodos, metai, praleisti atskirai, dviejų žmonių jausmus tik sustiprino. Tiesa, socialiniai herojų skirtumai tapo dar didesni…

 

Luisas Manuelis – aristokratiškas, išsilavinęs jaunuolis, priklausantis vienai iš dviejų turtingiausių miesto šeimų. Po ilgų nesantaikos metų Monkadų ir Uskategų šeimos nutaria nutraukti tarpusavio „karą“, o savo santaiką ir finansinę padėtį sutvirtinti vedybomis – Luisas Manuelis privalo vesti savanaudę, išlepintą Uskategų atžalą Perlą.

 

Vaikinas daro viską, kad tik išvengtų santuokos, tačiau žinia apie vedybas tiesiog sudrebina geraširdei Natalijai širdį – jos naivios svajonės virsta milžinišku skausmu. Pavyduolė, negailestinga turtuolė Perla padarys viską, kad sugniuždytų Nataliją, paverstų merginai gyvenimą nesibaigiančia kančia… O kaip įvykiai pasisuks, kai paaiškės didžioji Natalijos praeities paslaptis?

 

Karščiu alsuojanti, karibietiškos dvasios persmelkta, nuostabi meilės istorija, palytėta pavydo, keršto ir įtakingų asmenybių triumfo, „Natalija“ – TV3 eteryje jau nuo sausio 29-osios darbo dienomis 15.00 val.

 

„Natalija“ (Natalia del Mar) – nuo sausio 29-osios šiokiadieniais 15.00 val. tik per TV3!